Opis zrzutki

Pokój i dobro!

Od 15 marca - z powodu pandemii koronawirusa - nasz dom rekolekcyjny w Zakroczymiu świeci pustkami. Nie spotykamy na korytarzach ani małżonków, przyjeżdżających do nas na Weekendy Małżeńskie, ani formujących się braci i sióstr z całej Polski. Nie możemy gościć w naszym domu Anonimowych Alkoholików. Odwołujemy zarówno rekolekcje dla mężczyzn jak i Studium Duchowości Franciszkańskiej. Jest tu też wyjątkowo cicho bez rekolekcji dla kobiet :) Nie to, żebyśmy czuli się źle w naszym braterskim gronie, ale...TĘSKNIMY ZA WAMI! 


Nie wyobrażamy sobie tego domu bez prowadzenia rekolekcji,kursów, szkół modlitwy - po prostu spotkań z Wami. Chcemy Wam służyć naszą wiedzą, doświadczeniem, wsparciem i modlitwą. 


To, co robimy w Centrum Duchowości „Honoratianum” w Zakroczymiu, to - bez wątpienia - nasze powołanie. 

Nasza misja. 

Nasza odpowiedzialność przed Bogiem. 


Część z nas przeniosła swoją działalność do internetu, ale nie przynosi ona dochodów, które pozwalają nam utrzymać dom. Do tej pory opłacaliśmy go przeważnie z wpłat z prowadzonych przez nas rekolekcji, kursów i warsztatów. 


Jeśli teraz nie uda się nam zebrać kwoty, która pozwoli nam na opłacenie podstawowych opłat, będziemy zmuszeni go zamknąć. 


A nie chcemy tego! 


Głęboko wierzymy, że ten niepewny czas wkrótce się skończy i zapełnicie po brzegi nasz parking swoimi samochodami. Ale do tej pory, nie poradzimy sobie bez Waszego wsparcia.


Dlatego apelujemy do Was o pomoc finansową, dzięki której - po ustaniu pandemii - będziemy mogli wrócić do organizacji naszych wydarzeń w Centrum Duchowości „Honoratianum”.  


Wszystkich naszych Darczyńców będziemy każdego dnia omadlać przed Najświętszym Sakramentem. Niech Pan Bóg Wam tę hojność wynagrodzi!


Wpłacający 396

 
Dane ukryte
5 000 zł
R
Rudobrody
5 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
K
Karok Okninski
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 18

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

620 955 zrzutek

i zebrali

371 453 012 zł

A ty na co dziś zbierasz?