id: rcy7cb

Ratujemy Dom Rekolekcyjny Braci Kapucynów w Zakroczymiu

Ratujemy Dom Rekolekcyjny Braci Kapucynów w Zakroczymiu

58 484 zł 
z 45 000 zł
129%
zakończona 30.06.2020r
397 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Pokój i dobro!

Od 15 marca - z powodu pandemii koronawirusa - nasz dom rekolekcyjny w Zakroczymiu świeci pustkami. Nie spotykamy na korytarzach ani małżonków, przyjeżdżających do nas na Weekendy Małżeńskie, ani formujących się braci i sióstr z całej Polski. Nie możemy gościć w naszym domu Anonimowych Alkoholików. Odwołujemy zarówno rekolekcje dla mężczyzn jak i Studium Duchowości Franciszkańskiej. Jest tu też wyjątkowo cicho bez rekolekcji dla kobiet :) Nie to, żebyśmy czuli się źle w naszym braterskim gronie, ale...TĘSKNIMY ZA WAMI! 


Nie wyobrażamy sobie tego domu bez prowadzenia rekolekcji,kursów, szkół modlitwy - po prostu spotkań z Wami. Chcemy Wam służyć naszą wiedzą, doświadczeniem, wsparciem i modlitwą. 


To, co robimy w Centrum Duchowości „Honoratianum” w Zakroczymiu, to - bez wątpienia - nasze powołanie. 

Nasza misja. 

Nasza odpowiedzialność przed Bogiem. 


Część z nas przeniosła swoją działalność do internetu, ale nie przynosi ona dochodów, które pozwalają nam utrzymać dom. Do tej pory opłacaliśmy go przeważnie z wpłat z prowadzonych przez nas rekolekcji, kursów i warsztatów. 


Jeśli teraz nie uda się nam zebrać kwoty, która pozwoli nam na opłacenie podstawowych opłat, będziemy zmuszeni go zamknąć. 


A nie chcemy tego! 


Głęboko wierzymy, że ten niepewny czas wkrótce się skończy i zapełnicie po brzegi nasz parking swoimi samochodami. Ale do tej pory, nie poradzimy sobie bez Waszego wsparcia.


Dlatego apelujemy do Was o pomoc finansową, dzięki której - po ustaniu pandemii - będziemy mogli wrócić do organizacji naszych wydarzeń w Centrum Duchowości „Honoratianum”.  


Wszystkich naszych Darczyńców będziemy każdego dnia omadlać przed Najświętszym Sakramentem. Niech Pan Bóg Wam tę hojność wynagrodzi!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 397

 
Dane ukryte
5 000 zł
R
Rudobrody
5 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
KO
Karok Okninski
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 17

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

851 115 zrzutek

i zebrali

735 323 374 zł

A ty na co dziś zbierasz?