id: e7fmr3

Rehabilitacja i leczenie Wiktora Niezgody

Rehabilitacja i leczenie Wiktora Niezgody

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
4 856 zł z 18 000 zł
26%
35 dni do końca
34 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

U Wiktora w styczniu 2018 roku zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Syn przeszedł protokół leczenia oraz radioterapię w związku z zajęciem chorobą ośrodkowego układu nerwowego. We wrześniu 2018 po zakończeniu intensywnego leczenia przeszedł na podtrzymanie. Nie trwało to jednak długo, gdyż już na początku listopada choroba wróciła ze zdwojoną siłą. Nastąpiła izolowana wznowa w ośrodkowym układzie nerwowym, wystąpiły ataki epilepsji oraz śpiączka, która wymusiła pobyt na OIOM-ie.

Wiktor po raz drugi stanął do walki ze śmiertelnym przeciwnikiem. Ponownie przeszedł przez protokół leczenia chemioterapeutycznego, radioterapię a także przeszczep komórek macierzystych, który okazał się niezbędny. W chwili obecnej Wiktor jest stabilny, jednak spustoszenia jakie choroba i walka o życie poczyniły w jego organizmie są ogromne. Wiktor wymaga intensywnej rehabilitacji, odnowienia kalendarza szczepień, leczenia ortodontycznego, a także prywatnych konsultacji u lekarzy wielu specjalizacji. Wszystkie te czynniki generują bardzo duże koszty, których obecnie nie jesteśmy w stanie samodzielnie pokryć. Jeżeli chcieliby Państwo pomóc naszemu Wojownikowi w powrocie do zdrowia, pełni sprawności oraz normalnego życia prosimy o wpłatę. Każda złotówka ma moc i pamiętajcie... dobro powraca.

Za każdą okazaną pomoc DZIĘKUJEMY

Magda i Tomek Niezgoda.

Wpłacający 34

 
Dane ukryte
100 zł
BL
Beata lukasz
50 zł
MN
Monika N
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Z
Zawisza Marta
100 zł
RN
Renata Niezgoda
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
MZ
Marta Zawisza
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
S
Sąsiad :)
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
  • Aleksandra Nowicka

    Przepraszam z całego serca, że wypisuje pod czyjąś zrzutką, ale naprawdę walczymy o lepsze jutro. Kochani bardzo proszę was o wsparcie. Zostało nam 9 dni i dalej wierzymy ze się uda. Covid zabrał nam środki do życia. Mamy bardzo duże zadłużenia. Jest szansa na wyjazd do pracy za granicę i tym samym na normalne życie. Proszę przeczytaj chociaż na co zbieramy. Czas nam się kończy 🥺

  • MI
    Magda i Radek

    Dużo zdrówka.

    100 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

645 042 zrzutki

i zebrali

400 749 451 zł

A ty na co dziś zbierasz?