id: t589eg

remont domu

remont domu

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 067 317 zrzutek i zebrali 1 163 236 808 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

APEL O POMOC

❤️Szanowni Państwo,

Wójt Gminy Zawonia oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawoni wraz z rodziną, zwracają się do Państwa i wszystkich ludzi, o dobrym sercu, o udzielenie wsparcia i włączenie się w pomoc dla rodziny zamieszkałej w miejscowości Radłów 5, 55-106 Zawonia, która w ostatnim czasie straciła oboje rodziców, a sytuacja jest na tyle trudna, że Pan Sebastian lat 28, zmuszony został do rezygnacji z zatrudnienia na rzecz opieki nad dwoma niepełnosprawnymi, w stopniu znacznym braci; brat Andrzej lat 31 i brat Adam lat 30 . Obaj bracia są osobami niewidomymi (upośledzenie narządu wzroku symbol 05-R), długotrwale chorującymi, z całkowitym uszkodzeniem kończyn dolnych, nie chodzą (choroby narządu ruchu symbol 04-O). Pan Sebastian budzi podziw i uznanie. Nakład sił fizycznych i sił duchowych jest ogromny. Pomimo tylu strat w życiu, bracia pozostają radośni, dowcipni, uśmiechnięci i bardzo emocjonalnie ze sobą związani. Trudno pozostawić ich samych czy kierować ich do Ośrodka całodziennej opieki. Naszym wspólnym zadaniem jest pomóc rodzinie, tak, aby mogła wspólnie zamieszkiwać ze sobą i cieszyć się każdym dniem.

Mężczyźni zamieszkują w domu jednorodzinnym, który wymaga gruntownego remontu. Połowa dachu jest w złym stanie, przecieka, występuje w mieszkaniu wilgoć. Mimo trudnej sytuacji materialnej Panu Sebastianowi udało się wymienić pół dachu i centralne ogrzewanie. Na resztę remontu tzn. drugiej części dachu, kuchni, łazienki, 2 pokoi, korytarza zabrakło środków finansowych i materiałów. Brakuje wyposażenia w sprzęt AGD i RTV oraz mebli pokojowych, wypoczynkowych, kuchennych, łazienkowych.

Jeśli jesteście Państwo w stanie wesprzeć rodzinę w realizacji ich planów, potrzeb, gorąco prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Zawoni. Mamy głęboką nadzieję, że nasz Apel spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony, a okazana pomoc umożliwi rodzinie godne warunki życia. ❤️

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 458

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków