id: retrfs

Ultras Wiecznie Młodzi świętuje 10-lecie!!

Ultras Wiecznie Młodzi świętuje 10-lecie!!

Nasi użytkownicy założyli 1 155 908 zrzutek i zebrali 1 199 874 614 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Rok 2023 powoli, bo powoli, ale jednak zmierza ku końcowi...

Co za tym idzie, po nim przyjdzie rok 2024...szczególny dla Ultras „Wiecznie Młodzi”, ponieważ wypada wtedy 10-lecie działalności tej grupy.


Ultrasi chcą godnie uczcić tą uroczystość, ale aby to się udało potrzebują pomocy całej społeczności Podbeskidzia Bielsko-Biała!


Stąd zwracamy się do Was - kibiców TSP o wsparcie w tej sytuacji. Jak wszyscy wiemy oprawy, gadżety i najróżniejsze dobra i atrakcje mają swoją cenę. W tej sytuacji każda złotówka do puszki czy przelewem będzie na wagę złota. Nie będziemy ukrywać, że chcemy uświetnić te wydarzenie, tak jak tylko to będzie możliwe, ale nie damy rady zrobić tego bez Was! 


Jest jeszcze dużo czasu, ale już teraz chcemy nakręcić całą akcję, aby jak najlepiej przygotować się do tego święta, więc liczymy na Ciebie drogi fanatyku i fanatyczko!


Pokazywaliśmy to już nie raz i pokażmy po raz kolejny, że Podbeskidzie to jedna wielka rodzina! Hasło „Ceramed Bielsko Family” to nie jest żadne puste hasło i udowodnijmy to robiąc prawdziwie kibicowskie „piekło” na Naszym stadionie!


PODBESKIDZIE to My! Zróbmy te 10-lecie wspólnie! Razem możemy więcej i tego od Was potrzebujemy! Pamiętajcie, każda złotówka się liczy!


AVE CERAMED!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 96

KS
1 zł
Kamil Discord
50 zł
PO
Piotr Ossowski
UR
Marek33
250 zł
WO
Luks
DA
Dominik
AR
Arek
20 zł
MW
MWP
500 zł
WD
Oliwier i Karol
100 zł
PF
PILARZ DAREK
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków