id: rfn4ne

POMOC WSPARCIA NA WYJAZD MISTRZOSTWA EUROPY SPŁAWIKOWEJ i FEEDER DLA NIESŁYSZĄCYCH W HISZPANII SEWILLI

POMOC WSPARCIA NA WYJAZD MISTRZOSTWA EUROPY SPŁAWIKOWEJ i FEEDER DLA NIESŁYSZĄCYCH W HISZPANII SEWILLI

10 810 zł 
z 10 000
108%
zakończona 20.08.2022r
268 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

bbed70b339af6046.jpegKulturę Głuchych i walczyć o równouprawnienie osób Niesłyszących.

Osoby wspierające moja zbiórkę, będę po ich wcześniejszej zgodzie wymieniać na swoich postach na Facebooku. Tam też promuje sport i mam sporo fanów którzy mi kibicują.

Całkowity Koszt wyjazdu to 10000zł:

W tym przejazd ok 6000zł oraz 4000zł dodatkowy sprzęt, zanęty i ubiór abym godnie mogła reprezentować Polskę.

Każda wpłacona złotówka przybliża mnie do realizacji tego ekscytującego przedsięwzięcia.

Dzięki Twojej pomocy moje marzenie będzie mogło się spełnić, a także wzrośnie świadomość istnienia osób Głuchych, którą społeczność reprezentuję. W 2019 i 2020 z powodu pandemii zawody zostały ograniczone.


O mnie:


Mam na imię Dorota, od wielu lat uprawiam sport wędkarski, który sprawia mi wiele radości. W tej dziedzinie sportu mam wiele osiągnięć. W roku 2016 zostałam Mistrzynią Polski w kategorii kobiet osób Niesłyszących oraz w zawodach drużynowych, w 2018 roku zdobyłam I miejsce European we Włoszech.


gb52ee191a0b4c54.jpegZ radością i dumą chcę was poinformować, że zakwalifikowałam się do reprezentowania Polski na Mistrzostwach Europy w zawodach wędkarskich w Seville w Hiszpanii, we wrześniu 2022 roku . Bardzo mi zależy abym mogła wziąć udział w tych zawodach. W tej dziedzinie sportu występuje bardzo mało kobiet, a ja chciałabym popularyzować ją wśród naszych rodaków. Niestety wędkarstwo nie jest tanią dziedziną sportu i samej nie stać mnie na sfinansowanie kosztów podróży oraz zakupu dodatkowego sprzętu, zanęt i odpowiedniego stroju do godnego reprezentowania Polski na tej europejskiej imprezie.


Co daje mi i wam:


Udział w zawodach wędkarskich pomaga uczestnikom niesłyszącym zmierzyć się ze słabościami i poczuć własną siłę. Liczę na to, że udział w takiej imprezie pozwoli dodać odwagi, poszerzyć moje horyzonty i poznać nowych ludzi oraz zachęcić kobiety do wędkowania. A to z kolei pomoże mi lepiej i odważniej promować. Dziękuję z góry


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 268

preloader

Komentarze 7

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

895 298 zrzutek

i zebrali

840 342 801 zł

A ty na co dziś zbierasz?