Rehabilitacja Antosi ID: rup9fs

Rehabilitacja Antosi ID: rup9fs

884 zł z 25 000 zł

3%

884 zł

884 zł

z 25 000 zł

130 dni

130 dni

do końca

19

19

wspierających
3%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witam.
Mam na imie Monika mam 38lat. Jestem mamą Antosi wcześniaka urodzonej 18.02.2020r w 29 tygodniu ciąży. Wizyty u specjalistow (a jest ich 6-ciu) pochłaniają sporą część moich finansów. Neurolog, neonatolog, okulista, kardiolog, audiolog i rehabilitacja. Samotnie wychowuje 2 córki. Życie dało nam nieźle w kość.
Jestem po udarze. Mimo to stawiamy sobie cele i mamy marzenia.
    Jednym z moich marzeń jest intensywna rehabilitacja córki. Córka ma dysharmonie rozwoju globalnego z przewagą strefy ruchowej, zaburzenia wzorca ruchu i postawy. Na zaświadczeniu lekarskim podano że jest brak oczekiwanego prawidłowego rozwoju fizjologicznego. Zlecono intensywną wielopłaszczyznową rehabilitację i stymulacje NDT Bobathów. Ma przyznaną rehabilitacje 2x w tyg ale nie ma terminu bo są bardzo długie a Antosia potrzebuje 5x w tygodniu. Dlatego chciałabym prosić o pomoc bym mogła zacząć rehabilitację prywatnoe zanim będzie wyznaczony termin. 
Pragne szczęścia mojego aniołka. Staram się da niej ile tylko mogę. Ćwiczę z nia w domu ile moge ale to nie to samo co wykwalifikowany rehabilitant. Boje się że mogę zaszkodzić niż pomóc.
Nie pracuje ale obecnie jestem na zasiłku macierzyńskim do lutego a opłaty miesięczne za mieszkanie i inne ledwo wystarczają na bieżąco a co dopiero by odłożyć na rehabilitację.
    Jeśli ktoś z Państwa miał by zyczenie i chęć pomocy mi w spełnieniu marzeń o zdrowie córki będę bardzo wdzięczna. Liczy się każda podarowana złotówka. To szansa na zdrowie mojej Antosi.. 
Niestety sama sobie z tym nie poradzę..  Prosze o pomoc i udostępnianie z góry dziękuję.

Wpłacający19

JS
Joanna Swiatek
200 zł
Ż
Żaneta Krawczyk
100 zł
R
Roksana Bugajska
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
EK
Elżbieta Kołodziejczyk
50 zł
AS
Agnieszka Stępień
50 zł
K
Krzysiek
50 zł
DM
Dorota Magonska
50 zł
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

570 058 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?