id: s34kkd

Na wymarzony narożnik dla Klaudii

Na wymarzony narożnik dla Klaudii

Nasi użytkownicy założyli 913 236 zrzutek i zebrali 876 149 620 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Poznajcie Klaudię – podopieczną Fundacji Mam Marzenie


Klaudia jest niezwykle skromną nastolatką z dużą doza pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich wokół siebie. Czas spędzony z nią sprawia, że na twarzy od razu pojawia się uśmiech. Nastolatka uwielbia szkicować, szczególnie zwierzęta, które kocha, przede wszystkim kotki i pieski, które ma zarówno u siebie w domku jak i u dziadków, u których uwielbia spędzać wolne chwile.


Nasza Marzycielka kocha również podróże – jak sama mówi „mogłabym godzinami podróżować samochodem i nigdy mi się to nie znudzi”. Szczególnie lubi wyjazdy na północ naszego kraju – nad morze lub jeziora. Zanurzanie stóp i spacerowanie godzinami w wodzie po kostki przynosi jej wiele radości.

Dziewczynka zdradziła również, że pasje do podróżowania chciałaby w przyszłości powiązać z pracą, ponieważ planuje zostać kierowcą ciężarówki i móc zwiedzać nasz piękny kraj wzdłuż i wszerz.


Zainteresowaniami dziewczynki są również robótki ręczne, układanie puzzli i spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.


Klaudia tak opowiedziała o swoim marzeniu wolontariuszom Fundacji:

„Moim marzeniem jest taki szary narożnik z cyrkoniami w literę „L” i dwa szare „milusie” dywany – jeden większy, a drugi mniejszy. I nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba”.


Fundacja wraz z organizatorami Miss Mazowsza 2021 i Miss Województwa Mazowieckiego 2022 oraz kandydatkami do korony postanowiła spełnić marzenie Klaudii. Finalistki konkursu upiekły pierniczki, które w formie cegiełki były sprzedawane na grudniowej Gali Finałowej Miss. Udało się wówczas zebrać część pieniędzy na ten cel, lecz wciąż brakuje nam pełnej kwoty na realizację marzenia.


Bardzo prosimy o pomoc w spełnieniu tego pięknego marzenia. Każda złotówka ma moc, dzięki, której będziemy bliżej momentu, w którym uśmiech zagości na twarzy Klaudii. 


Przy okazji serdecznie dziękujemy za uwiecznienie uczestnictwa wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie w Gali Finałowej Miss na zdjęciach, których autorkami są pani Ewa Witak oraz pani Iwona Limonca.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!