id: s4k9y6

POMOC ADAMOWI! Uwięziony we własnym ciele! Spełniamy marzenie o "normalnym" życiu!

POMOC ADAMOWI! Uwięziony we własnym ciele! Spełniamy marzenie o "normalnym" życiu!

Opis zrzutki

Dlaczego warto włączyć się do akcji! Kilka ważnych słów i informacji. Sprawdź również: www.pomocadamowi.pl

Adam to niesamowity człowiek, pogodny, zaradny, inteligenty i wrażliwy na innych. Prawdziwy miłośnik muzyki, fotografii, życia. To człowiek który jest sprawny umysłowo, ale niestety niesprawny fizycznie. Uwięziony we własnym ciele, bez możliwości ratunku, chce "normalnie" żyć. Adam cierpi na porażenie mózgowe dziecięce - czterokończynowe. Niestety do tego wszystkiego dochodzi wiele problemów zarówno tych zwykłych ludzkich jak i kolejnych zdrowotnych. Adam ma postępujące problemy ze wzrokiem. Każdy dzień spędzony w "normalnych" warunkach to dzień wygrany. To wygrana nas wszystkich! Od chęci specjalistycznych zabiegów, klinik, po chęć wykorzystania ergo szkieletu... zatrzymaliśmy się na najprostszej możliwej pomocy - pomocy w zamieszkaniu w Warszawie.

W Warszawie Adam może liczyć na opiekę społeczną, wolontariuszy, specjalistyczną pomoc, łatwiejszy dostęp do lekarzy oraz oczywiście większy kontakt z ludźmi. Adam niczego nie oczekuje, o nic nie błaga, ma jedynie proste marzenia - marzenia życia w mieście. Poza podstawową opieką, marzy aby wyjście do sklepu, kina czy na imprezę nie było wyprawą na Mount Everest!

Adam ma już za sobą pierwszy kilkumiesięczny pobyt w stolicy, udowodnił sobie i całemu światu, że można, że da się, że on potrafi! Odżył. Nabrał energii na kolejne miesiące walki. Walki ze swoim ciałem. Każda kwota to ratunek, każdy miesiąc w mieście to wygrana na loterii, to mobilizacja do walki i wiary. Adam chciałby ponownie wrócić do Warszawy.

Wszystkie zebrane środki zostaną wykorzystane w 100% przez Adama Popławskiego w celu zapewnienia sobie podstawowych warunków życiowych, mieszkalnych oraz związanych z rehabilitacją i leczeniem. Adam codziennie walczy o swoje życie, pomóżmy mu w tym!

WALCZYMY O ŻYCIE! LICZY SIĘ KAŻDA KWOTA!

sprawdź: www.pomocadamowi.pl.

Znam Adama Popławskiego kila lat, kila razy widziałem się z nim osobiście, rozmawiałem z nim dziesiątki jak nie setki razy przez komunikator internetowy. Gwarantuję i ręczę osobiście za opisany stan zdrowotny oraz wszelkie podane informacje powyżej. Zebrana kwota nie zostanie pomniejszona o żadne prowizje, w 100% zebraną kwotę otrzymuje i będzie nią dysponował Adam Popławski. Wpłacający mają możliwość wpłaty prowizji dla zrzutka.pl zgodnie z regulaminem portalu i własnym uznaniem.

Zrzutka założona przez Ewelina Włodarz, manager PMG Group.

pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc

Adam Mitrenga / Adam De Great.

właściciel PMG GROUP

Wpłacający 31

F
Fundacja Onyx Dzieciom
1 000 zł
 
Dane ukryte
200 zł
M
Mikołaj M.
200 zł
JG
Jaroslaw Gorlewicz
100 zł
BO
BLING Oskar Bajor
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MD
Marcin Dębsku
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
RB
Rafal Bombka
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Z Bogiem! :)

  100 zł
 • Kamil Szulc

  Ziomuś trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w spełnieniu wszystkich planów i marzeń ;)
  Jadą świry!!! :D

  49 zł
 • RR
  Rafał Radziszewski

  Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, ile siły potrzeba, aby funkcjonować tak, jak funkcjonuje Adam. Ba, funkcjonować pogodnie, z pasją i energią. Jestem pełen podziwu i mam szczerą nadzieję, że zrzutka pozwoli na odciążenie od codziennych trudów. Pozdrawiam i przesyłam dużo ciepła!

  50 zł
 • MD
  Marcin Dębsku

  Tak właśnie powinno być muzyka powinna nas łączyć. Pozdrawiam klubowicz Manhattan Club Czekanów

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia!

  100 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

620 560 zrzutek

i zebrali

370 990 522 zł

A ty na co dziś zbierasz?