id: s7r3wm

Diagnoza podejrzenie wirusa HPV

Diagnoza podejrzenie wirusa HPV

1 448 zł 
z 700 zł
206%
zakończona 18.03.2022r
83 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności4

 • Kupilam kolejne 3 opakowania zelu, które zalecił mi ginekolog image

  Czytaj więcej
 • image

  Czytaj więcej
 • Wyszło mi, ze mam HPV. Ginekolog powiedziała, żebym zadzwoniła jutro i zapisała sie za około pol roku na cintecplus i cytologie, ze teraz nie ma sensu. mam dalej leczyć sie tym papilocare image
  image

  Czytaj więcej
 • Zamówiłam sobie na razie polecany probiotyk i inne rzeczy żeby jakoś przetrwać to pieczenie i ból. Musze jeszcze chwile poczekac z badaniami, ponieważ nadal mam plamienie, a dzwonilam i powiedzieli, ze no musi być bez. Zalecili mi kolposkopie, a po wyniku ginekolog ma stwierdzić co dalej. image

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć. Mam 19 lat i od ponad roku czyli jak skończyłam 18 lat zmagam się z ciągłymi zapaleniami pęcherze i nieprzyjemnym pieczeniem i bólem miejsca intymnego czyli w sumie różnymi infekcjami. Ciągłe chodzenie na nfz gdzie czekałam do ginekologa chociażby pół roku, cierpiałam i wspierałam się furaginą albo innymi lekami bez recepty, które nie pomagały. Ale zaczęło się od lekarza internisty. Badania krwi wyszły okej. Zwykłe badania moczu i posiew też wyszedł okej i nikt dosłownie nie widział gdzie jest problem, a ludzie dookoła którym mówiłam, że bardzo cierpię mówili mi, że sobie wmawiam. Do czasu kiedy w końcu trafiłam w styczniu 2021 do ginekologa. Czekałam też długo na cytologie i nie dostałam jednoznacznej odpowiedzi tylko podejrzenie wirusa HPV, ponieważ na nfz nie ma dokładnej cytologii.

t8251dd6679f86aa.png

Zostały mi wypisane też leki na które mi raczej starczy, może być ciężej z Papilocare, bo chyba muszę aż 3,4 opakowania kupić.

b7579f27f34a3c45.pngha00f608e26cd2f6.pngb4bdb3b84f8f2a54.png

Pytałam się ginekologa czy partner musi się zbadać, a twierdził, że nie. Powiedział, że leków i niczego nie musi brać, a ja muszę. Zdziwiło mnie to trochę, bo jak faktycznie ja jestem zarażona to on też. Bez sensu jak wyleczę objawy i będziemy znowu nawzajem się zarażać. Chciałam uzbierać na badanie na tego wirusa + żeby partner też się na niego zbadał, bo aktualnie długo nie będziemy mieć na to pieniędzy (został zwolniony z pracy i oszukany, teraz ma nową i trochę minie aż dostanie wypłatę. Nie chcę zaraz jakiegoś głupiego oceniania, że nie pracuje albo coś). Jeśli nie wyjdzie mi ten wirus to chciałabym się na niego szczepić, bo mam dosłownie sobie za złe, że nie wiedziałam, że istnieje na to szczepionka. Patrzyłam, że cena testu na medicover to około 350zł, ale jak mi coś zostanie to wydam na pewno na lekarzy i leki.

Chciałabym wreszcie zacząć się czuć okej. Tak jak było kiedyś. Męczę się już z tym od roku i zapomniałam chyba co to znaczy nie budzić się w nocy z bólu albo dostawać go w nieodpowiednim momencie i miejscu.

Dla osób zainteresowanych mówiących coś typu ,,idź do pracy,, to kończę nadal liceum dziennie. Jak mi się udaję to czasem pracuję jednak nie starcza mi dosłownie na nic, bo wszystkie koszty idą na utrzymanie zwierząt. Dodatkowo sama nie wiem czy będę mogła się uczyć dalej, bo jeśli tak wyjdzie nie będę mogła iść do szkoły policealnej żeby nauczyć się zawodu w którym zawsze chciałam pracować tylko będę musiała to przełożyć na kiedyś i pójść do pracy żeby mieć na własne leczenie.

UWAGA:

Zbieram też na to badanie CINTecPlus co jest na dole cytologii wskazane. W pierwszej kolejności badam siebie. Mogą się zmienić plany i pieniążki nie pójdą np. na testy tylko inne badania też w tym kierunku ale nie macie się co martwić, bo wszystko co uzbieram pójdzie na leczenie.

Oczywiście potem jak porobię badania itp. jeśli uzbieram to będę wrzucać regularnie wyniki na zbiórkę


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 83

AB
Anna Bal
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
WK
Weronika Krzekotowska
70 zł
 
Dane ukryte
70 zł
WG
Weronika
50 zł
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków
 • Aleksandra Kępińska

  Wszystkie te badania miałam na NFZ w Poradni Patofizjologii Szyjki Macicy. Razem z badaniem HPV, kolposkopią, konizacją i testem Cintecplus. Leczę się u jednego z najlepszych w tej dziedzinie dr. Witolda Kędzi i ta choroba nie daje żadnych objawów nawet w moim bardziej zaawansowanym stadium. Tak jak wyżej partner nie musi się badać. Zmieniłabym ginekologa 🙂

 • Paulina Kowalczyk

  Hej, jestem lekarzem, nie wiem jak inaczej się z Tobą skontaktować więc napiszę tutaj. Twój lekarz miał rację, badanie partnera nie ma sensu; nie ma leczenia przyczynowego HPV, leczy się tylko objawy, poza tym nie zarazi Cię drugi raz tym samym wirusem. Na pocieszenie powiem, że w twoim przypadku i z takim wynikiem cytologii ryzyko raka jest naprawdę nieduże. Ale oczywiście dalsze badania i leczenie są jak najbardziej potrzebne, więc mam nadzieje że uzbierasz pieniądze. Życzę dużo zdrowia!

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Życzę dużo zdrowia ❤️

  11 zł

Nasi użytkownicy założyli

851 983 zrzutki

i zebrali

736 979 396 zł

A ty na co dziś zbierasz?