id: s98dnk

Pomóżmy Karolowi i jego rodzinie, którzy stracili dom w wybuchu pieca😞

Pomóżmy Karolowi i jego rodzinie, którzy stracili dom w wybuchu pieca😞

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
224 703 zł
z 500 000
44%
zakończona
01.05.2021r
2448
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 036 235 zrzutek i zebrali 1 104 734 081 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dobrzy ludzie potrzebują pomocy!

O historii tej wspaniałej rodziny można by pisać wiele.....niestety w ostatnim czasie zmagali się z trudną walką z chorobą swojej córki, 7 letnia Marta choruje bowiem na aplazję szpiku kostnego.Jednak rodzina Marty nie poddawała się, zwłaszcza jej tata, który na co dzień jest żołnierzem w 42. Bazie Lotnictwa Szkolnego w Radomiu i zawsze służył pomocą innym, niejednokrotnie angażując się w akcje charytatywne. W momencie kiedy w ich życiu zapaliła się iskierka nadziei, a Martusia zaczęła powoli wracać do zdrowia po udanym przeszczepie szpiku kostnego w ich życiu pojawiła się kolejna tragedia - wybuch pieca w domu zniszczył kompletnie dom, w którym mieszkali. Tata Marty trafił w stanie bardzo ciężkim do szpitala i walczy o życie, a rodzina została bez dachu nad głową. Pomóżmy tej wspaniałej Rodzinie odbudować dom!

Głośna eksplozja rozległa się w niedzielę 15 listopada w Nowym Kiełbowie, w gminie Stara Błotnica w powiecie białobrzeskim. To wybuch pieca zniszczył kompletnie dom jednorodzinny.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2448

 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
CZ
czilibabki
1 200 zł
 
Dane ukryte
1 100 zł
2K
2E KOCHANOWSKI
1 100 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
JU
jusynaskoczkowska
1 000 zł
UP
Ula, Paweł i Tymon
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 54

 
2500 znaków
 • Jarosław Kłosowski

  Bez Was nie damy rady i nie wiemy gdzie już błagać o pomoc w leczeniu oczek naszego synka 😥 Prosimy dopóki jest jeszcze nadzieja aby nasz synek nie stracił wzroku .😭 Wiemy że macie dobre serducha ♥️ Udostepnij to nic nie kosztuje,a naszemu synkowi bardzo pomoże zrzutka.pl natxz9

 • Joanna Sztabnicka

  Prosimy ludzi dobrej woli i dużego serca o pomoc Piotrowi. Piotr w wyniku pożaru stracił dom rodzinny miejsce bytu, odpoczynku, cały swój dobytek. Nie zostało nic , musi zaczynać od nowa. Dlatego też pomoc jaką każdy z nas może zaoferować Piotrowi jest na wagę złota. Pamietajcie dobro wraca❤️ Proszę o udostępnienie

 • AK
  Agnieszka Kowalczyk- Krzysiek

  Aukcja nr 119 ❤

  100 zł
 • 2K
  2E KOCHANOWSKI

  Uczniowie klasy 2E z VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu przekazują pieniążki z mikołajkowej zbiórki na rzecz Pana Karola i jego rodziny. Od całej klasy gorące pozdrowienia i uściski. Życzymy zdrowia i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

  1 100 zł
 • AK
  Agnieszka Kowalczyk-Krzysiek

  Licytacja nr78,

  100 zł