Skawinka Skawina w 4 lidze koniec za 7 dni ID: 5knj7z

Skawinka Skawina w 4 lidze

Zebrano 1 683 zł
z kwoty 15 000 zł

11 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

544
udostępnień

Zwracamy się do państwa za pośrednictwem crowdfundingowej platformy zrzutka.pl o wsparcie finansowe projektu Nowa Skawinka. W związku z rosnącymi kosztami jakie klub musi ponieść rywalizując na czwartoligowych boiskach (zwiększona ilość meczów, dłuzsze wyjazdy na mecze, koniecznośc najmu busa, rosnące koszty obsługi sędziowskiej) jesteśmy zmuszeni do mobilizacji lokalnego środowiska.


Skawinka Skawina jest klubem piłkarskim założonym w 1922 roku. Biało-Niebiescy na przestrzeni 97 lat działalności osiągali znaczące sukcesy, kilkukrotnie rywalizując na poziomie trzecioligowym. Największe osiągnięcia ostatnich dekad związane były z grą Skawinki Skawina w piłkarskiej trzeciej lidze w sezonie 2002/2003.

Kolejne lata przyniosły zawirowania sportowo-organizacyjne. Skawinka Skawina słynąca w przeszłości ze szkolenia piłkarskich talentów (W Skawince przygodę z piłką rozpoczynali m.in Dariusz Trela czy Norbert Piszczek) w sezonie 2016/2017 nie posiadała ani jednej drużyny młodzieżowej co skutkowało m.in. odjęciem punktów przez komisję licencyjną MZPN. W tym samym sezonie Skawinka spadła do ligi okręgowej w której spędziła ostatnie dwa sezony.


Na początku 2017 roku chylącą się ku upadkowi Skawinkę przejął Prezes Bartłomiej Wygaś; aktywny zawodnik drużyny seniorów który powołał zarząd składający się z młodych działaczy, specjalistów w dziedzinie zarządzania organizacją sportową. W ciągu zaledwie roku odtworzono w Skawinie szkółkę piłkarską która liczy już ponad 150 dzieci i młodzieży w sześciu kategoriach wiekowych.

W sezonie 2018/2019 drużyna złożona z zawodników młodych i perspektywicznych nie miała sobie równych w rywalizacji w krakowskiej lidze okręgowej, uzyskując awans do 4 ligi.

Zwracamy się do państwa za pośrednictwem crowdfundingowej platformy zrzutka.pl o wsparcie finansowe projektu Nowa Skawinka. W związku z rosnącymi kosztami z jakimi klub zmierzyć się, rywalizując na czwartoligowych boiskach (zwiększona ilość meczów, dłuzsze wyjazdy na mecze, koniecznośc najmu busa, rosnące koszty obsługi sędziowskiej) jesteśmy zmuszeni do mobilizacji lokalnego środowiska.

W ciągu dwóch ostatnich lat odbudowaliśmy najważniejszy w Gminie Skawina klub sportowy. Postawiliśmy na szkolenie młodzieży i osiągnęliśmy sukces. Teraz pragniemy wykonać kolejny krok w rozwoju

Mecze z udziałem Skawinki to fantastyczne piłkarskie widowiska, atmosfera na Stadionie Miejskim w Skawinie może stanowić przykład dla wielu polskich klubów. Kazdy ligowy mecz jest okazją do wspólnego spędzenia wolnego czasu dla skawińskich rodzin, tutaj każdy kibic znajdzie coś dla siebie. Aby dopiąć budżet staramy się wykorzystać wszelkie sposoby pozyskiwania środków na działalność klubu. Skawince Skawina pomaga grupa lokalnych inwestorów. Możemy również liczyć na wsparcie głównego sponsora Gminy Skawina oraz darczyńców zrzeszonych w klubie 100.

Pragnąć zrobić kolejny krok do przodu i sprostać wyzwaniu rywalizacji w wyższej lidze która wymaga m.in. szerszej kadry zawodników czy zwiększonych kosztów organizacji dnia meczowego, dalekich wyjazdów. Zwracamy się do państwa o wsparcie naszej działalności. Naszym celem jest uzyskanie finansowania za pośrednictwem platformy zrzutka.pl dla działalności klubu w kwocie 30 000 zł. Pieniądze uzyskane w zbiórce zostaną przekazane na funkcjonowanie drużyny seniorów. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. Razem tworzymy biało-niebieską potęgę i pielęgnujemy tradycję Skawinki.


Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

TM
10 zł

Tomek M.

Trenerze Rebisz teraz szturm na III ligę:)

JK
700 zł
Jarosław Królewski
KD
200 zł
Krzysztof Durlak
CS
100 zł
Czesław Stawowy
YY
100 zł
YB YARO & MARCEL
M
100 zł
Mazi
SM
100 zł
Slawomir Milc
GG
100 zł
Gniewomir Gołębiowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Ania Antosiewicz
MU
50 zł
Maciej Urbanek
M
25 zł
Marcel
PP
25 zł
Piotr Pyrc
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
10 zł
Mario
TM
10 zł
Tomek M.
A
2 zł
Arek
FB
ukryta
Filip Biedrawa

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

JK
700 zł
Jarosław Królewski
Nasi użytkownicy założyli

334 857 zrzutek

Pomóż zebrać 15 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

544
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.