Wpłać na zrzutkę: LIVE GAME - turniej na żywo inspirowany serialem SQUID GAME!

 
Marcin Gibert
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Dedykowane zaproszenie do transmisji turnieju LIVE GAME na żywo!

  Dedykowane zaproszenie w formie elektronicznej oraz dostęp do transmisji online (Pay Per View) turnieju LIVE GAME!

  rozwiń
  Dedykowane zaproszenie do transmisji turnieju LIVE GAME na żywo!
 • Okazjonalna kartka i zaproszenie do transmisji turnieju LIVE GAME na żywo!

  Limitowana kartka (numerowana od 001 do 456) z podziękowaniem w formie drukowanej wraz z dedykowanym zaproszeniem w formie elektronicznej oraz dostęp do transmisji online (Pay Per View) turnieju LIVE GAME!

  rozwiń
  Okazjonalna kartka i zaproszenie do transmisji turnieju LIVE GAME na żywo!
 • Okazjonalna poduszka/maskotka i zaproszenie do transmisji turnieju LIVE GAME na żywo!

  Limitowana poduszka/maskotka (numerowana od 001 do 456) wraz z dedykowanym zaproszeniem w formie elektronicznej oraz dostęp do transmisji online (Pay Per View) turnieju! Polska produkcja dla LIVE GAME! Wysokość około 50 cm, długi plusz. Zdjęcie poglądowe.

  rozwiń
  Okazjonalna poduszka/maskotka i zaproszenie do transmisji turnieju LIVE GAME na żywo!
 • Dedykowane zaproszenie i wejściówka jako widz na turniej LIVE GAME

  Dedykowane zaproszenie w formie elektronicznej do udziału w turnieju LIVE GAME jako widz. Miejsce w hali Football Park w Szczecinie. Termin: 30 kwiecień 2022 r. godz. 18.00.

  rozwiń
  Dedykowane zaproszenie i wejściówka jako widz na turniej LIVE GAME
 • Okazjonalna koszulka polo i zaproszenie do transmisji turnieju LIVE GAME na żywo!

  Limitowana koszulka polo LIVE GAME (numerowana od 001 do 456) wraz z dedykowanym zaproszeniem w formie elektronicznej oraz dostęp do transmisji online (Pay Per View) turnieju LIVE GAME! Polska produkcja dla LIVE GAME! Zdjęcie poglądowe.

  rozwiń
  Okazjonalna koszulka polo i zaproszenie do transmisji turnieju LIVE GAME na żywo!
 • Okazjonalny pakiet sponsorski

  Dedykowana kartka LIVE GAME z podziękowaniem w formie drukowanej. Zaproszenie dla dwóch osób do udziału w turnieju na żywo w Szczecinie oraz dostęp do transmisji online (Pay Per View).

  Umieszczenie logotypu na stronie www.livegame.pl.

  Umieszczenie logotypu sponsora na ściance reklamowej na scenie oraz na banerach w obiekcie sportowym w czasie turnieju LIVE GAME. Prezentacja logotypu oraz czytanie nazwy sponsora podczas turnieju LIVE GAME oraz w serii odcinków wideo pn. "LIVE GAME AKTUALNOŚCI" i "LIVE GAME WYWIADY Z KANDYDATAMI", umieszczanych w mediach społecznościowych i na stronie www.livegame.pl. Cykliczna publikacja postów z nazwami sponsorów w mediach społecznościowych. Umieszczenie logotypów sponsorów na koszulkach zawodników.

  rozwiń
  Okazjonalny pakiet sponsorski
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.