id: srgbur

KOSMICZNA POGODA - Zrzutka Dorzutka:)

KOSMICZNA POGODA - Zrzutka Dorzutka:)

Nasi użytkownicy założyli 1 038 212 zrzutek i zebrali 1 109 603 586 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Zbiórkę kończymy ze 101%! 🥰 W imieniu Kosmicznej Pogodynki serdecznie dziękujemy! Niech Państwa wpłaty powrócą pomnożone! ❤️  Pozdrawiamy,

  Wszystkiego Dobrego!

  Projekt Pogoda Kosmiczna 💫

  xd6e1b0e08e5b8e0.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Informacje, dotyczące kosmicznej pogody, udostępniamy nieodpłatnie już od 7 lat. Wielu z Państwa jest z nami od samego początku.


Doskonalimy swoją wiedzę. Pracujemy symultanicznie, czerpiąc z wielu różnych źródeł, informując o poważnych zmianach w polu magnetycznym na bieżąco.


Po tylu latach obserwacji i wniosków z własnych doświadczeń, nasza wiedza na temat radzenia sobie z kosmicznymi turbulencjami, jest za duża, aby pomieścić ją w postach na fb i zbyt ważna, aby zatrzymać ją dla siebie.


Dlatego dzielimy się nią, tworząc na bieżąco rozbudowywaną bazę praktycznych porad pod hasłem "Burze geomantyczne - jak przetrwać wzrost aktywności Słońca". Tak, teraz chodzi już o przetrwanie. Sztormy pola magnetycznego, o których donosiliśmy 6 czy 4 lata temu, nawet silne i wielodniowe, nie miały jeszcze tak dotkliwych skutków. Obecnie wchodzimy w szczyt aktywności Słońca, które w najbliższych latach da nam nieźle "popalić", choćby ze względu na słabnące pole magnetyczne Ziemi.


Tworzenie czytelnej bazy informacji w jednym miejscu i jej sukcesywne uzupełnianie, wymaga czasu, poświęconego na tę społeczną pracę. Wiele informacji wymaga tłumaczenia z innych języków. Dostęp do tej wiedzy mógłby być odpłatny, Kosmiczna Pogodynka upiera się jednak, żeby przetestować system, w którym każdy odbiorca daje od siebie tyle, na ile ta wiedza jest dla niego warta lub tyle, ile może. Niech więc tak będzie:)


Jeśli korzystasz z naszej wiedzy - dziękując za wieloletnią pracę Kosmicznej Pogodynki, poczujesz się lepiej:) a Twoja wpłata wróci pomnożona!


Jeśli jakiś aspekt, związany z reakcjami na kosmiczne turbulencje, jest dla Ciebie szczególnie ważny, podczas wpłaty darowizny zapisz go w komentarzu - uwzględnimy ten temat w naszym opracowaniu.


Dziękujemy i zapraszamy do współtworzenia tego projektu!

Razem damy radę 💪

Pozdrawiamy!

Projekt Pogoda Kosmiczna 💫

pb27204ce306d8f7.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 163

AL
Alex
50 zł
BS
Barbara Stępień
 
Dane ukryte
ukryta
MW
Magdalena
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MJ
Marcin Joppek
BA
Barbara
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
PI
Piotr
50 zł
BS
Bernadeta Starzak
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków