id: srgbur

KOSMICZNA POGODA - Zrzutka Dorzutka:)

KOSMICZNA POGODA - Zrzutka Dorzutka:)

4 571 zł 
z 4 444
102%
zakończona 16.09.2022r
163 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

 • Zbiórkę kończymy ze 101%! 🥰 W imieniu Kosmicznej Pogodynki serdecznie dziękujemy! Niech Państwa wpłaty powrócą pomnożone! ❤️  Pozdrawiamy,

  Wszystkiego Dobrego!

  Projekt Pogoda Kosmiczna 💫

  xd6e1b0e08e5b8e0.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Informacje, dotyczące kosmicznej pogody, udostępniamy nieodpłatnie już od 7 lat. Wielu z Państwa jest z nami od samego początku.


Doskonalimy swoją wiedzę. Pracujemy symultanicznie, czerpiąc z wielu różnych źródeł, informując o poważnych zmianach w polu magnetycznym na bieżąco.


Po tylu latach obserwacji i wniosków z własnych doświadczeń, nasza wiedza na temat radzenia sobie z kosmicznymi turbulencjami, jest za duża, aby pomieścić ją w postach na fb i zbyt ważna, aby zatrzymać ją dla siebie.


Dlatego dzielimy się nią, tworząc na bieżąco rozbudowywaną bazę praktycznych porad pod hasłem "Burze geomantyczne - jak przetrwać wzrost aktywności Słońca". Tak, teraz chodzi już o przetrwanie. Sztormy pola magnetycznego, o których donosiliśmy 6 czy 4 lata temu, nawet silne i wielodniowe, nie miały jeszcze tak dotkliwych skutków. Obecnie wchodzimy w szczyt aktywności Słońca, które w najbliższych latach da nam nieźle "popalić", choćby ze względu na słabnące pole magnetyczne Ziemi.


Tworzenie czytelnej bazy informacji w jednym miejscu i jej sukcesywne uzupełnianie, wymaga czasu, poświęconego na tę społeczną pracę. Wiele informacji wymaga tłumaczenia z innych języków. Dostęp do tej wiedzy mógłby być odpłatny, Kosmiczna Pogodynka upiera się jednak, żeby przetestować system, w którym każdy odbiorca daje od siebie tyle, na ile ta wiedza jest dla niego warta lub tyle, ile może. Niech więc tak będzie:)


Jeśli korzystasz z naszej wiedzy - dziękując za wieloletnią pracę Kosmicznej Pogodynki, poczujesz się lepiej:) a Twoja wpłata wróci pomnożona!


Jeśli jakiś aspekt, związany z reakcjami na kosmiczne turbulencje, jest dla Ciebie szczególnie ważny, podczas wpłaty darowizny zapisz go w komentarzu - uwzględnimy ten temat w naszym opracowaniu.


Dziękujemy i zapraszamy do współtworzenia tego projektu!

Razem damy radę 💪

Pozdrawiamy!

Projekt Pogoda Kosmiczna 💫

pb27204ce306d8f7.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 163

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 371 zrzutek

i zebrali

838 172 704 zł

A ty na co dziś zbierasz?