id: ma39ph

Na utrzymanie i rozwój Stacji Impreza

Na utrzymanie i rozwój Stacji Impreza

356 zł 
z 3 000 zł
11%
58 dni do końca
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Wasze wsparcie w całości przeznaczamy na koszty związane z funkcjonowaniem radia Stacja Impreza: tantiemy, licencje, materiały muzyczne, utrzymanie serwerów, utrzymanie domen, utrzymanie sprzętu i jego amortyzacja, opłaty dla Urzędu Patentowego RP, legalne pozyskanie utworów, także tych o które prosicie. Dziękujemy Wam za pomoc, nie tylko tą finansową ale także w gromadzeniu płyt, które do nas nadsyłacie.

Serdecznie dziękujemy.

Obecnie radio można słuchać ze strony https://stacjaimpreza.pl oraz w aplikacjach: myTuner, Radio.pl, Replaio, MyRadioOnline.pl, Polskie Radio (logo z orzełkiem), Pol FM oraz wielu innych.

Pojawiają się u nas ciekawi ludzie jak Jacek Pikuła, czy Janusz Niekrasz i wiele innych nietuzinkowych postaci jak Benio, Arczi czy Jarecki, dlatego warto słuchać naszego radia. W czasie audycji na żywo na antenę dzwonią wszyscy, którzy mając coś do powiedzenia (słuchacze wszelkich zawodów i funkcji) uświetniają całość audycji.


Radio nadaje muzykę całą dobę przez internet, parę razy w tygodniu nadaje audycje na żywo w godzinach wieczorno-nocnych. Zazwyczaj jest to środa, piątek a czasem sobota czy niedziela. Głównym prowadzącym jest znany z anteny radiowej i imprez DJ JaRo Maciej Baryła. W czwartki gramy inaczej niż w pozostałe dni tygodnia. W czwartki wybrzmiewają u nas szanty, piosenki żeglarskie oraz piosenki poetyckie, można więc usłyszeć Marka Grechutę, Michała Łangowskiego, formację Mechanicy Szanty i wielu innych.


Każda audycja zaczyna się zazwyczaj od g. 20:00, zaś trwa do północy lub dużo dłużej. Od początku istnienia radio ma charakter niekomercyjny a co za tym idzie nie mamy reklam ani państwowego wsparcia, zatem radio utrzymują sami słuchacze, zaś brakujące środki pokrywane ze środków firmy.

Promujemy artystów i wydarzenia artystyczne.

Radio działa legalnie, zatem korzystamy z legalnych nośników i opłacamy tantiemy.


Autorem pomysłu i nazwy radia jest Maciej Baryła.


Nazwa "Stacja Impreza" jest zastrzeżonym słownym znakiem towarowym.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Żniwna 2, 40-310

Katowice, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 7

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków

Lokalizacja

Żniwna 2, 40-310

Katowice, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

877 680 zrzutek

i zebrali

805 884 253 zł

A ty na co dziś zbierasz?