1 270 zł z 1 500 zł

84%

1 270 zł

z 1 500 zł

zakończona

17.11.2018r

27

wspierających
84%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Hej, jakiś czas temu prosiłem Was o wsparcie dla I Marszu Równości w Częstochowie. Dziś pomagam w zorganizowaniu Marszu Równych w Gdyni i w imieniu wszystkich organizatorów oraz organizatorek wydarzenia ponownie proszę o pomoc! Potrzebujemy zebrać 1500 zł, aby opłacić materiały związane z Marszem Równych.

Już 17 listopada widzimy się w Gdyni na Marszu Równych! Wydarzenie będzie miało szerszy charakter niż Marsze Równości, które odbyły się w tym roku w innych miastach. Na naszym zgromadzeniu swoje miejsce znajdą nie tylko osoby ze społeczności LGBTQIA+ oraz jej sojusznicy_czki, ale także wszelkie inne grupy nieuprzywilejowane, które walczą o uznanie swoich praw. Profil Marszu będzie tym samym feministyczny, antyfaszystowski, antyrasistowski, propracowniczy i oddolny. Marsz Równych w Gdyni to historyczne wydarzenie dla społeczności LGBTQIA+ w naszym mieście. Niestety my, jako organizatorzy i organizatorki nie dysponujemy środkami, które będą potrzebne do pokrycia wszystkich wydatków związanych z wydarzeniem. A potrzebujemy przecież dobrego nagłośnienia i ciekawych materiałów dla uczestników i uczestniczek zgromadzenia! Kilka celów, na które przeznaczymy pieniądze:

-nagłośnienie

-przypinki promocyjne

-stworzenie banerów

-pozyskanie stosownych licencji na odtwarzanie utowrów muzycznych

-flagi.

Wpłacający27

LM
Lewis Macdonald
115 zł
 
Dane ukryte
103 zł
BL
Bogna Listewnik
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MK
Marzena Kupniewska
50 zł
AG
Agnieszka Góralczyk
50 zł
A
Ania St
25 zł
UK
Urszula Kielska
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze5

 
2500 znaków
 • 50 zł
 • MU
  Marek Ulita

  Nie mogę być osobiście na marszu, więc chce was wesprzeć chociaż małą cegiełką. Trzymajcie się ciepło! Buziaki.

  25 zł
 • Artur Ze

  Nawet jak mnie nie będzie to dla Was

 • BL
  Bogna Listewnik

  zajebiście że to robicie! Dajcie znać jeśli potrzebujecie pomocy. Współorganizuje Trojmiejskie Dni Równosci, chetnie posluze radą i aktywnym działaniem. Bardzo się cieszę na tą inicjatywę! Przy okazji pragnę nadmienić że TDR faktycznie są nakierowane na lgbt+ , ale są tez zdecydowanie feministyczne i anyrasistowsie, anty faszystowskie, więc w moim odczuciu gramy absolutnie ten sam akord. Love Bogna

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Za równość naszą i waszą!

  103 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

456 443 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?