id: sybtba

Na nakręcenie teledysku przeciwko zaburzeniom odżywiania.

Na nakręcenie teledysku przeciwko zaburzeniom odżywiania.

1 207 zł 
z 5 500 zł
21%
23 dni do końca
38 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Naszym celem jest zebranie funduszy na nakręcenie teledysku w którym dziewczynki z organizacji ”Sky Style Rap” przedstawią piosenkę o zaburzeniach odżywiania.


Dlatego prosimy Was o wsparcie, zdecyduj się na pomoc już dziś. Razem możemy zdecydowanie więcej.


Chcemy nagłaśniać problem zaburzeń odżywiania oraz wyciągać dzieci i młodzieży z marazmu beznadziei. Młode pokolenia szukają swoich autorytetów i inspiracji wśród internetowych twórców, dlatego naszym zadaniem jest dotrzeć do nich przez najbardziej użytkowane kanały komunikacji. Wśród toksycznych treści jakie młodzież może znaleźć w mediach społecznościowych zasiać kawałek światła, dający im nadzieję na lepsze jutro. 


Jednym ze sposób w jaki chcemy dotrzeć do dzieci i młodzieży jest nagranie i udostępnienie klipu piosenki napisanej przez 3 młode tekściarki, mówiącej o ich zmaganiach z samoakceptacją oraz problemach z zaburzeniami odżywiania. Daje to również możliwość poznania jak poważne są problemy z (nie)jedzeniem. Autorki tekstów z własnej perspektywy pokażą, co znaczą zaburzenia odżywiania w codziennym życiu oraz jakie konsekwencje za sobą niosą.
v786a4fa81a09c5b.jpeg

Jest to dla nich szansa, aby spełniły marzenia i otrzymały możliwość dalszego rozwoju w muzyce. Ta inicjatywa pomoże im w pracy ze swoimi emocjami.


Zaburzenia odżywiania mają najwyższy wskaźnik śmiertelności wśród wszystkich zaburzeń psychicznych. Według najnowszych doniesień umiera od 4 do 20% chorych. 


Problem zaburzeń odżywiania jest bagatelizowany i omijany przez społeczeństwo. Jednocześnie dotyka on coraz więcej młodych osób w Polsce. Młodzi ludzie nie wiedzą gdzie mogą szukać ratunku. Czują się bezradni, nie mają realnego dostępu do leczenia. Czasami zamiast coś powiedzieć, zgłosić swój problem łatwiej przekazać swój ból w inny sposób. Obecnie młode dziewczyny często znajdują się pod presją wiążącą się z ich wyglądem. Coraz ciężej młodym osobom zaakceptować to jak wyglądają.   ye57ce624ad222b7.jpeg

O Fundacji                                                                                                       

Fundacja Głód (nie)Nażarty powstała w 2019 roku by wspierać osoby borykające się z zaburzeniami odżywiania oraz ich bliskich. Chcemy edukować, pomagać, aktywnie działać. Wierzymy, że każdy z nas może żyć szczęśliwie. Bezpiecznie. Zaspakajać swoje emocjonalne potrzeby i fizyczny głód. Każdy głód. Zwłaszcza ten Nienażarty
Przyłącz się do nas i razem: Przywracajmy dzieciom apetyt do życia! 

A jeśli czujesz, że jedzenie z Tobą wygrywa i potrzebujesz pomocy, zgłoś się do nas https://glodnienazarty.pl/ 

Zapewnimy Ci opiekę ekspertów oraz wsparcie.  

Dzieci zmagających się zaburzeniami odżywiania jest całe mnóstwo. 


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 38

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
GG
Gosia Gomola
20 zł
RK
Renata
ukryta
WM
Wiktoria Markiewicz
20 zł
::
ACoD Akademia Colors of Dance
100 zł
MO
Maria
10 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
JR
Joanna Rózycka
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

798 479 zrzutek

i zebrali

617 586 312 zł

A ty na co dziś zbierasz?