Nowa mysz i klawiatura dla GraczKonin ID: sz98wm

10 zł z 200 zł

5%

10 zł

z 200 zł

zakończona

31.10.2019r

1

wspierających
5%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zbiórka na nową mysz i klawiaturę dla GraczKonin

Na kanale twitch.tv/graczkonin od czasu do czasu pokazywane są na żywo przeróżne gry komputerowe, od tych bardzo starych (pamiętających DOSa), aż do tych współczesnych typu Minecraft, czy The Sims. Aby jednak dało się w nie grać, potrzebne są odpowiednie kontrolery. W tym wypadku chodzi o klawiaturę oraz mysz.

Raz na jakiś czas urządzenia wejścia/wyjścia wymagają wymiany na nowe z powodu swojego zużycia. W myszy od dawna szwankuje układ optyczny powodujący, że np. w grze Minecraft dosłownie wiruje cały świat. Czasem zacina się sygnał prawego przycisku, co bywa uciążliwe.

Klawiatura za to przeżyła wiele napisanych kodów źródłowych, co nadwyręża tego typu urządzenie. Często blokuje się klawisz Shift, innym razem któryś z klawiszy alfanumerycznych.

Nowa mysz i klawiatura pozwolą na wyeliminowanie większości dolegliwości i ułatwi prezentacje gier i programów, a także pisanie aplikacji oraz informacji na funpage'u GraczKonin, czy Minecraft Konin. Nie wspominając już o skróceniu czasu publikacji (sprawna klawiatura to mniej błędów do poprawki przed publikacją).

Zebrane środki zostaną przeznaczone na:

klawiaturę np. Logitech K200

mysz np. Labtech

Wpłacający1

 
Dane ukryte
10 zł

Nasi użytkownicy założyli

439 046 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?