TCZ - doposażenie oddziału zakaźnego ID: szrrxy

TCZ - doposażenie oddziału zakaźnego ID: szrrxy

2 141 zł z 10 000 zł

21%

2 141 zł

2 141 zł

z 10 000 zł

zakończona

zakończona

02.04.2020r

63

63

wspierających
21%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Nie trzeba nikomu z nas wyjaśniać jaka sytuacja ma miejsce u nas w Polsce jak i na całym świecie. We wtorek 17 marca przyjrzałem się zbiórkom prowadzonym na tym portalu i dostrzegłem, że jeszcze nikt nie zbiera (bynajmniej tutaj), na potrzeby jakiegokolwiek szpitala. Tomaszowskie Centrum Zdrowia, nie każdemu z nas kojarzy się optymistycznie. Wiemy jednak, że to właśnie lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, personel biurowy i inne osoby pracujące w TCZ stoją DZIŚ w pierwszej linii walki z koronawirusem. Po kontakcie z oddziałem zakaźnym tomaszowskiego szpitala poinformowano mnie, że brakuje masek jednorazowych, kombinezonów bawełnianych oraz gogli i przyłbic ochronnych taka sama sytuacja jest na oddziale przyjęć.

Potrzeby nie są aż tak ogromne jak mogło by się wydawać. Mają zapas rękawiczek oraz leków. Ale to właśnie MY, możemy wspomóc ich pracę.

Wydaje mi się, że posty solidarności, które wiele osób kieruje na portalach społecznościowych w kierunku personelu medycznego w naszym kraju mogą zamienić się w prawdziwy czyn. Solidarność między ludzka jest przeogromna, potrafimy zbierać miliony aby ratować jedno istnieje ludzkie, pracować godzinami aby wydobyć górników uwięzionych w zasypanej kopalni. Dziś sprawmy, że TOMASZOWSKA solidarność sprawi, że będziemy lepiej przygotowani do walki z koronawirusem a przede wszystkim pokażemy załodze TCZ, że o nich pamiętamy – wspomagając ich realnie.


Od dziś mamy 14 dni na zebranie wyznaczonej kwoty, do dzieła!!!


Wiemy już, że na dzień dzisiejszy wiele hurtowni, szwalni, itp., przekazuje nieodpłatnie materiały higieniczne na potrzeby naszego TCZ jak i innych placówek.


Organizatorem zrzutki jest grupa przyjaciół na co dzień nie mająca nic wspólnego z TCZ oraz medycyną. Korzystamy z wolnego czasu (pracujemy przy obsłudze technicznej koncertów, eventów, itp.).


Rozliczenie zbiórki, faktury zakupu, paragony będą dostępne po dokonaniu zakupów oraz w siedzibie TCZ, gdzie po skończonej akcji przedłożymy sprawozdanie z przekazanych darów oraz w/w potwierdzenia dokonania zakupów.

Wpłacający63

 
Dane ukryte
200 zł
AL
Alicja Lenarcik
200 zł
P
Piot B
100 zł
BH
Bogna Hes
100 zł
MO
Michał Ordak
100 zł
IG
Iwona Gradoska
50 zł
D
DD.
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AB
Aneta Betka
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

495 135 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?