id: szvzts

Na leczenie Natalii Chojnackiej

Na leczenie Natalii Chojnackiej

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
70 683 zł 
z 66 000
107%
82 dni
do końca
825
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 916 435 zrzutek i zebrali 883 381 985 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Walka z każdego rodzaju chorobą jest ciężka, najgorsze gdy ta dotyka nie nas samych, ale naszych najbliższych. Natalia zmaga się anoreksją od października 2019. Bywały momenty gorsze, jak i lepsze. Na początku myśleliśmy wszyscy, że to fanaberia nastolatki, jednak z czasem okazało się, że jest to podstępna i wyniszczająca organizm choroba. Niewątpliwie świetne rezultaty przyniósł pobyt w Specjalistycznym Ośrodku Terapeutycznym GedeonMedica.

Praca z doświadczonymi terapeutami dała efekt w postaci stabilizacji wagi. Natalia w kwietniu 2021 (po czterech miesiącach terapii) mogła opuścić ośrodek i spróbować podjąć walkę już w domu rodzinnym, na czym bardzo nam zależało. Przez 8 miesięcy wszystko szło dobrze. Na miejscu zapewniliśmy Jej pracę z najlepszymi specjalistami w dziedzinie psychiatrii i psychologii w Poznaniu. Terapia miała charakter ciągły. Planowaliśmy wspólnie kolejne etapy, które miały jej pomóc w wyjściu z choroby. Niestety po świętach spotkało nas najgorsze. Waga ciała spadła poniżej bezpiecznego poziomu. Od wczoraj, tj. 30.12.2021. Natalia przebywa w szpitalu psychiatrcznym z rozpoznaniem bezpośredniego zagrożenia życia z wagą 33,3kg. Jedynym ratunkiem jest powrót do ośrodka GedeonMedica i dalsza próba leczenia.

Miesięczny koszt pobytu to 13200 zł

Jako rodzice jesteśmy w stanie zabrać sobie wszystko, co mamy i oddać Jej (skoro nie możemy zabrać choroby, to możemy poświęcić wszystkie dobra materialne, które posiadamy). Boimy się jednak, że nasze środki (które nie są nielimitowane) mogą nie wystarczyć. Za namową rodziny i przyjaciół postanowiliśmy zorganizować zrzutkę, która da nam pewność, że nie zabraknie nam pieniędzy na leczenie naszej ukochanej córki. Pierwszy, czteromiesięczny pobyt Natalii w Ośrodku opłaciliśmy z własnych środków, bo uważaliśmy, że jest to nasz obowiązek. W dodatku wiemy, że ludzi, którzy mają problemy, jest wielu, chcieliśmy więc spróbować opłacić terapię samemu, nie prosząc nikogo o wsparcie. Teraz boimy się, że oszczędności się skończą, a przerwanie leczenia może oznaczać najgorsze.

Za każdą złotówkę jesteśmy wdzięczni. Jeśli nie możesz pomóc, udostępnij, być może dla kogoś przeznaczenie kilku złotych w tym czasie nie będzie problemem.

"Pieniądze nie są celem. Pieniądze nie mają wartości. Wartość mają marzenia, które pieniądze pomogą zrealizować."

ROBERT KIYOSAKI

Naszym marzeniem jest obecnie zdrowie Natalii. Dziękujemy za wsparcie.

Agnieszka i Maciej Chojnaccy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 825

preloader

Komentarze 83

 
2500 znaków