id: t3vk56

ZBIERAM NA WYDANIE MOJEJ DEBIUTANCKIEJ KSIĄŻKI!

ZBIERAM NA WYDANIE MOJEJ DEBIUTANCKIEJ KSIĄŻKI!

1 724 zł 
z 25 000 zł
6%
75 dni do końca
27 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

vc2746ad8226b921.jpegHEJTy!

Hej Ty, HEJT dotyka każdego. Miałeś z nim styczność w dzieciństwie, być może teraz albo to kwestia przyszłości. Ma tak wiele postaci, że nie zawsze potrafimy go tak nazwać. Nasi dziadkowie widzieli w tym nienawiść, a rodzicie potęgę zła w ludzkich słowach, a dziś my mówimy o hejcie. To jednak nic innego jak przemoc w nieskończonej ilości twarzy. Można napisać ludzkimi twarzami, ale czy na pewno jest w nich wystarczająca część człowieczeństwa.


s4327b93bcb8497a.jpeg

Hej. Jestem Michał. Jestem ofiarą pokolenia hejterów. Jestem człowiekiem takim jak Ty. Mam uczucia, doświadczenia i wiele wspaniałych marzeń. I choć od dziecka wciąż ktoś próbował zabić we mnie dążenie do celów, to osiągnąłem w swoim młodym życiu niezwykle ważne dla mnie sukcesy. Śpiewam i nagrywam, bo uszczęśliwia moje wnętrze. Daje ludziom radość swoją muzyką, ale też dobrym słowem i motywacją, której wszyscy dziś potrzebujemy. Prowadzę media społecznościowe, których głównym celem jest wzbudzenie w młodych ludziach odwagi do działania mimo przeciwności. Nawet gdy wylewa się na nich wielki kubeł hejtu. To kształtuje charakter i buduje siłę potrzebną do realizowania wielkich marzeń.


Ja, Michał Kurys spełniam właśnie swoje kolejne marzenie. Napisałem książkę „HEJTy – nie jestem taki jak Ty! Bądź sobą”. Teraz czas, aby ją wydać i pokazać ludziom, że hejt jest przemocą, z której należy się przeciwstawić. To jednak nie oznacza walki. Wręcz przeciwnie. Tę złą energię można przekuć w siłę do tworzenia wielkich rzeczy. Musisz pamiętać, że hejt jest tylko tam, gdzie ktoś jest po prostu zauważalny. Być może robisz coś wyjątkowego, Twoja skóra ma inny kolor, pochodzisz z biednej rodziny, jesteś gejem lub lesbijką, modlisz się na swój sposób, ubierasz się, jak chcesz albo nie pasujesz do czyjegoś szablonu. Szarość ludzkiego życia powoduje, że ludzie potrzebują ubarwić je kosztem innych. I choć jest to oznaką słabością to, zamiast się na nich złościć, trzeba im współczuć.e800735ee5d28333.jpegTo niełatwy temat. Niełatwo było mi pisać też o tym książkę. Nie ma w nim pełnej łez historii o życiu młodego człowieka, któremu ktoś chciał zniszczyć życie, to z pewnością daje się w niej poznać. Robię to tylko wtedy, gdy wymaga tego podanie przykładu.


Czy znalazłem sposób na radzenie sobie z hejtem? Tak. Dla siebie. Nie znam sposobu na to jak możesz poradzić sobie Ty. Pokazuję moją drogę do osiągnięcia wewnętrznego spokoju i zajmowania się tym, co dla mnie ważne, aby realizować swoje cele. To nie jest prosta droga, ale sposoby i narzędzia zawarte w mojej książce ułatwiają podjęcie zmiany myślenia i odczuwania.


TEJ KSIĄŻKI NIE BĘDZIE BEZ TWOJEGO I WASZEGO WSPARCIA.


Potrzebuję 25000 złotych, aby książka mogła trafić do Waszych rąk. Ta kwota będzie pochodziła z każdej Twojej wpłaty. Już teraz za nią dziękuję.
Jak możesz pomóc?


1. Udostępnij tę zbiórkę w swoich mediach społecznościowych

2. Wpłać od 1 złotego lub więcej. Jestem wdzięczny za każdą wpłatę.

3. Wpłacając 15 złotych, otrzymasz imienne podziękowania wysłane e-mailem.

4. Gdy wpłacisz 39 złotych i więcej, to otrzymasz książkę z autografem oraz dedykacją.

5. Gdy wpłacisz 89 złotych i więcej, to wyślę Ci książkę na terenie Polski. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również imienne podziękowania.

6. Wpłacając 250 złotych i więcej, to przygotuję dla Ciebie 4 książki. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również imienne podziękowania. Wyślę Ci książkę na terenie Polski. Książki z tego pakietu będą miały specjalne numery pierwszych egzemplarzy. Ten pakiet jest limitowany dla pierwszych 20 osób.

7. Wpłacając 500 złotych i więcej, to przygotuję dla Ciebie 6 książek. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również podziękowania z Twoim imieniem i nazwiskiem. Wyślę Ci książkę na terenie Polski. Książki z tego pakietu będą miały specjalne numery pierwszych egzemplarzy. W przesyłce znajdziesz także list z podziękowaniami. Ten pakiet jest limitowany dla pierwszych 10 osób.

8. Wpłacając 1000 złotych i więcej, to przygotuję dla Ciebie 8 książek. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również podziękowania z Twoim imieniem i nazwiskiem. Podziękowania trafią również na stronę poświęconą książce. Wyślę Ci książkę na terenie Polski. Książki z tego pakietu będą miały specjalne numery pierwszych egzemplarzy. W przesyłce znajdziesz także list z podziękowaniami. Spotkam się z Tobą podczas godzinnego osobistego spotkania w Warszawie. Ten pakiet jest limitowany dla pierwszych 5 osób.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 27

 
Dane ukryte
200 zł
KK
Krzysztof Kukuła
200 zł
JT
Jakub Tylman
100 zł
AS
Anna Stasiak
100 zł
MR
Mateusz
100 zł
ZJ
Zuzia JK
100 zł
M
Martin
100 zł
AP
Anna Płusa
50 zł
DW
daniel.wski
50 zł
OI
Obrazona Ilona
50 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej
1 zł i więcej

Wpłać od 1 złotego lub więcej. Jestem wdzięczny za każdą wpłatę.

rozwiń
Wpłać 15 zł i więcej
15 zł i więcej

Wpłacając 15 złotych, otrzymasz imienne podziękowania wysłane e-mailem.

rozwiń

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 39 zł i więcej
39 zł i więcej

Gdy wpłacisz 39 złotych i więcej, to otrzymasz książkę z autografem oraz dedykacją.

rozwiń

wybrano 11 razy

Wybieram
Wpłać 89 zł i więcej
89 zł i więcej

Gdy wpłacisz 89 złotych i więcej, to wyślę Ci książkę na terenie Polski. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również imienne podziękowania.

rozwiń

wybrano 6 razy

Wybieram
Wpłać 250 zł i więcej
250 zł i więcej

Wpłacając 250 złotych i więcej, to przygotuję dla Ciebie 4 książki. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również imienne podziękowania. Wyślę Ci książkę na terenie Polski. Książki z tego pakietu będą miały specjalne numery pierwszych egzemplarzy. Ten pakiet jest limitowany dla pierwszych 30 osób.

rozwiń

(pozostało 30 z 30)

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
500 zł i więcej

Wpłacając 500 złotych i więcej, to przygotuję dla Ciebie 6 książek. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również podziękowania z Twoim imieniem i nazwiskiem. Wyślę Ci książkę na terenie Polski. Książki z tego pakietu będą miały specjalne numery pierwszych egzemplarzy. W przesyłce znajdziesz także list z podziękowaniami. Ten pakiet jest limitowany dla pierwszych 10 osób.

rozwiń

(pozostało 10 z 10)

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
1000 zł i więcej

Wpłacając 1000 złotych i więcej, to przygotuję dla Ciebie 8 książek. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również podziękowania z Twoim imieniem i nazwiskiem. Podziękowania trafią również na stronę poświęconą książce. Wyślę Ci książkę na terenie Polski. Książki z tego pakietu będą miały specjalne numery pierwszych egzemplarzy. W przesyłce znajdziesz także list z podziękowaniami. Spotkam się z Tobą podczas godzinnego osobistego spotkania w Warszawie. Ten pakiet jest limitowany dla pierwszych 5 osób.

rozwiń

(pozostało 5 z 5)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

750 790 zrzutek

i zebrali

539 986 536 zł

A ty na co dziś zbierasz?