Wpłacasz na

Wybierz nagrodę
krok 1/4

Cieszę się, że jesteś ze mną.

5 zł i więcej

Jest mi bardzo miło, że podzielasz pomysł wydania książki o Telewizji Dziewcząt i Chłopców. Każda złotówka przybliża nas do tego celu. To historia o której nie można zapomnieć, bo mówi o ludziach, którzy czynili świat lepszym. Mówi o nas.

Serdecznie dziękuję.

10 zł i więcej

Dziękuję serdecznie za Twoje wsparcie. W zamian otrzymasz wczesny dostęp do informacji o postępach w druku.

wybrano 1 raz

Otrzymujesz certyfikat.

20 zł i więcej

Gdy porusza się temat skazany na zapomnienie jedynie nieliczni potrafią wykazać się odwagą i otwarcie wesprzeć jego powrót do świadomości społecznej. Dziękuję. Otrzymasz indywidualny certyfikat elektroniczny potwierdzający Twój udział w wydaniu książki.

wybrano 6 razy

Gawędy Michała Sumińskiego stają przed Tobą otworem.

50 zł i więcej

To już poważne wsparcie. Najwidoczniej pamiętasz programy Telewizji Dziewcząt i Chłopców. Być może byłeś widzem „Zwierzyńca”, członkiem załogi „Klubu Pancernych”, działałeś w „Niewidzialnej Ręce” lub spędzałeś „Piątki z Pankracym”? W podziękowaniu prześlę Tobie link do jednej z gawęd Michała Sumińskiego.

wybrano 4 razy

Znów na ekranie!

100 zł i więcej

Jestem pod wrażeniem. Obrazy Telewizji Dziewcząt i Chłopców najwidoczniej żyją w Tobie do dzisiaj. Zapewne też w jakiś sposób ukształtowały Ciebie i Twój stosunek do świata i ludzi. Jako podziękowanie i pamiątkę tamtych czasów otrzymasz DVD z filmem o TDC. Może to będzie film o „Zwierzyńcu”, może o „Niewidzialnej Ręce”, a może o Macieju Zimińskim?  Kto wie? Ale z pewnością będzie to niespodzianka.

wybrano 1 raz

Pachnąca drukarską farbą książka w prezencie!

200 zł i więcej

To niezwykle hojne wsparcie. Otrzymasz jeden z pierwszych egzemplarzy książki z osobistym podziękowaniem.

wybrano 5 razy

Telwizyjny cykl o TDC w zasięgu ręki. Książka również!

500 zł i więcej

Bardzo doceniam to co robisz! Cieszę się, że uważasz iż książka o Telewizji Dziewcząt i Chłopców powinna się ukazać. Podobnie jak ja. To nasza wspólna historia i przykład jak powinno się realizować programy dla najmłodszych. Otrzymasz cztery filmy o programach TDC oraz książkę z osobistym podziękowaniem.

wybrano 2 razy

Imienne podziękowanie w książce i nie tylko.

1000 zł i więcej

Brak mi słów. To krok milowy do wydania książki. Za tę niezwykłą hojność znajdzie się dla Ciebie imienne podziękowanie na jej kartach. Otrzymasz także DVD z czterema filmami o programach TDC oraz jeden z pierwszych egzemplarzy książki.

Bez nagrody

Nie chcę otrzymać nagrody

Ile chcesz wpłacić?
krok 2/4

Wybierz sposób zapłaty
krok 3/4

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumujmy
krok 4/4

Organizator otrzyma

5 zł [zmień]

Koszt obsługi transakcji

0 zł

Łączna wpłata

-

Wybrano nagrodę dla progu

-*wymagane pole

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcejm.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.