id: tfe47n

na zakup sprzętu - skutera wodnego, łodzi ratowniczej i nowego silnika do łodzi ratowniczej.

na zakup sprzętu - skutera wodnego, łodzi ratowniczej i nowego silnika do łodzi ratowniczej.

Aktualności1

  • Powoli zbliżamy się do 1% to już więcej niż zero miło by było uzbierać do sezonu letniego przynajmniej 75 000 zł za tą cenę już możemy kupić jedną łódź lub skuter ratowniczy

    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam zbieramy na nowy sprzęt pływający.

Zwracamy się do tych co lubią przebywać nad wodą i nie są im obce zasady bezpieczeństwa nad wodą. Jesteśmy małą jednostką WOPR i pracujemy na specyficznym terenie jakim jest są rzeki: Narew i Pisa. Sprzęt pływający który posiadamy jest już sprzętem wiekowym - najstarsza łódź jest z roku 1994, następna z 1996 i najmłodsza z 2012 roku. Wszystkie posiadają silniki zaburtowe z napędem śrubowym.

Ten sezon czyli 2020 pokazał nam jak szybko takie silniki można uszkodzić na tych rzekach. Jedna łódź uległa w sezonie 2020 poważnemu uszkodzeniu silnika i koszty naprawy mogą przewyższyć wartość tego silnika. Susza niski poziom wod zmusza nas do zakupu nowego sprzętu - skuter wodny, łódź z silnikiem nowej generacji cichszy i bardziej ekonomiczny z mechaniczna regulacja podnoszenia tego silnika i silnika o podobnych parametrach.

Taki sprzęt pozwala nam na pokonywanie płytkich odcinków na tych rzekach bez ryzyka uszkodzenia śruby lub przekładni silnika, a tym samym jest bardziej przyjazny dla środowiska. Obecnie używane silnki to najczęsciej silniki dwusuwowe i paliwożerne.

Nowy sprzęt pozwoli nam szybciej dotrzeć do osób potrzebujących naszej pomocy a wasza pomoc może pomoże w przyszłości uratować ludzkie życie.

.

02.jpg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 29

RB
Robert Bagiński
200 zł
 
Dane ukryte
160 zł
 
Dane ukryte
125 zł
MD
M Duda
105 zł
O
Ola
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
TM
Tomasz M
100 zł
AC
Andrzej Cholewicki
100 zł
ZP
Zbigniew Prosiński
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

686 632 zrzutki

i zebrali

449 444 517 zł

A ty na co dziś zbierasz?