Wybierz nagrodę
krok 1/4

3 zł i więcej

Kup kilometry - 1 cegiełka = 1 km = 3 zł 

mapa i wolne kilometry na naszej stronie www.traktoriada.org 

Możesz tym sposobem wypchnąć nas na księżyc:) Słowo się rzekło 

wybrano 2 razy (pozostało 384398 z 384400)

10 zł i więcej

To wesołe pyknięcie z komina traktorem dla Ciebie i dzięki Tobie!

Dziękujemy my i traktor:)

25 zł i więcej

Pocztówka z trasy z pozdrowieniami od ekipy

wybrano 2 razy

35 zł i więcej

Kubek firmowy z logo traktoriady oraz jedną z naszych grafik ciągników z serii "Kolekcja Traktoriady"

50 zł i więcej

koszulka firmowa Traktoriady

wybrano 1 raz

60 zł i więcej

Plakat + kalendarz 2018 z autografami załogi

100 zł i więcej

Twoje imię i nazwisko lub nazwa firmy zostanie zamieszczone na projekcie mapy naszej trasy, wydrukowane na folii i przyklejone do boku przyczepy. Plansze wykorzystamy też w innych celach promocyjnych więc pojedziecie z nami hen hen...

wybrano 1 raz

150 zł i więcej

Zestaw grafik - reprodukcji w formacie A4 ciągników zabytkowych z "Kolekcji Traktoriady" autorstwa naszej fotoreporter Moniki Filipiuk-Obałek

300 zł i więcej

Ufunduj w dowolnej szkole, ośrodku kultury czy miejscowości na trasie naszego przejazdu spotkanie edukacyjne z pokazami zdjęć i filmów dla dzieciaków.

Na te chwilę i do zebrania środków na prom operujemy w Grecji.

500 zł i więcej

Egzotyczna niespodzianka przywieziona z podróży, którą wręczymy Tobie osobiście po zakończeniu wyprawy - zaprosimy na kawę lub piwo w dowolnym dla Ciebie miejscu w kraju...a może i poza granicami?

700 zł i więcej

Spotkanie autorskie, prezentacja ze zdjęciami i filmami z podróży w wybranym przez Was miejscu (szkoła, biblioteka, firma, remiza itp)  w terminach do uzgodnienia

1000 zł i więcej

Naklejka Waszej firmy na przyczepie, minimum aż do finału w Afryce  pole 10x10 cm

wybrano 1 raz

2000 zł i więcej

Naklejka Waszej firmy na przyczepie, minimum aż do finału w Afryce  pole 20x20 cm

3000 zł i więcej

Naklejka Waszej firmy na przyczepie, minimum aż do finału w Afryce  pole 10x10 cm

5000 zł i więcej

realizacja profesjonalnej sesji zdjęciowej z twoim produktem np...na Saharze lub pod Kluczborkiem lub w Twojej firmie czy na targach. Opcjonalnie wzbogacenie Twojej imprezy czy stoiska targowego bliźniakiem naszego ekspedycyjnego traktora jako atrakcja i magnes przyciągający gości i media.

10000 zł i więcej

Udział w jednym z etapów Traktoriady w charakterze uczestnika wyprawy

Bez nagrody

Nie chcę otrzymać nagrody

Ile chcesz wpłacić?
krok 2/4

Wybierz sposób zapłaty
krok 3/4

Przelew tradycyjny

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumujmy
krok 4/4

Organizator otrzyma

500 zł [zmień]

Koszt obsługi transakcji

0 zł

Łączna wpłata

-

Wybrano nagrodę dla progu

-*wymagane pole

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcejm.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.