id: trug8k

Drukarka do plakatów

Drukarka do plakatów

Nasi użytkownicy założyli 1 017 131 zrzutek i zebrali 1 066 334 179 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szczęść Boże!


Nazywam się Wojciech Haponik. Z wykształcenia jestem teologiem, z zawodu natomiast grafikiem komputerowym. Chciałbym połączyć zdobytą wiedzę z doświadczeniem zawodowym, by tworzyć Bożą grafikę oraz filmy. Chcę tworzyć plakaty, kalendarze, kartki okolicznościowe, które będą odzwierciedleniem ewangelii i jej piękna. Coraz częściej słyszę, że ciężko jest dziś znaleźć dekoracje, obrazy chrześcijańskie lub kartki o tematyce chrześcijańskiej ,które byłyby nowe, estetyczne i przede wszystkim oddawałyby istotę i prawdę naszej wiary. Natomiast wiele z tych, które można znaleźć, są kiczowate, karykaturalne oraz niejednokrotnie spłycają zawarty w nich temat chrześcijańskiej wiary. Wykorzystując swój talent, doświadczenie i wiedzę, chcę odpowiedzieć na tę potrzebę.


I jak się już pewnie domyślacie, w tej historii jest pewne ale...


Chcąc odpowiedzieć na wyżej wspomnianą potrzebę , sam potrzebuję pomocy. Dokładnie pomocy finansowej. Bym mógł zrealizować swój plan, potrzebuję drukarki. Do druku plakatów i kalendarzy potrzebuję profesjonalnej drukarki wielkoformatowej. Najtańsza drukarka spełniająca podstawowe wymogi jakościowego druku to Canon imagePROGRAF TM-200 której koszt wraz z tuszami oraz rolkami papieru to 6 000 zł.


w2f0fdf7fc34a296.png

Niestety nie posiadam takich oszczędności, ani też zdolności finansowych, by móc samemu w taką drukarkę zainwestować. Proszę więc o pomoc Was. Jeśli podobają wam się moje prace, jeśli uważacie że są wartościowe, jeśli może i Wy mieliście nieraz problem ze znalezieniem odpowiednich dekoracji lub kartek, których temat i estetyka wam odpowiadała, to proszę o wparcie.


kd25f3caf9ca4e6b.png

Wszystkie moje prace będę udostępniał na instagramie na którego już teraz was serdecznie zapraszam:


https://www.instagram.com/deicreavit


A co z filmami o których wspominałem na początku?


Jakiś czas temu na Youtubie założyłem kanał o nazwie „Konkretnie o Bogu,” na którym podejmowałem różne tematy, konfrontując je z nauczaniem kościoła. Niestety również ze względów finansowych musiałem zawiesić ten projekt. Mam nadzieję że dzięki drukarce osiągnę stabilność finansową,f która pozwoli mi na kontynuowanie pracy na tym kanale i dalszy jego rozwój. Pod spodem udostępniam jeden z filmów na moim kanale.
Z góry dziękuję za każde wsparcie i pomoc! 

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 27

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
60 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!