Wpłać na zrzutkę: Rozpoczęcie pierwszej takiej działalności na świecie 🪡🧵♻️

 
Szymon Kot
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Twoje imię na obrazie

  W nowej pracowni zawiśnie obraz, na którym w podziękowaniu za wsparcie chciałbym umieścić Twoje imię lub nazwę firmy.
  rozwiń
  Twoje imię na obrazie
 • Zaproszenie na kawę/herbatę do nowej pracowni

  W zamian za wsparcie w kwocie min. 50 zł zapraszam serdecznie do mojej nowej pracowni, którą dzięki zbiórce chciałbym urządzić w maju. Napijemy się kawy lub herbaty!Skontaktuję się z Tobą telefonicznie celem ustalenia szczegółów!
  rozwiń
  Zaproszenie na kawę/herbatę do nowej pracowni
 • Patchworkowa torba typu shopper / duża nerkę ♻️

  Oprócz zaproszenia na kawę/herbatę w nowej pracowni, w podziękowaniu za darowiznę uszyję dla Ciebie patchworkową torbę zakupową typu shopperbag z podszewką, karabińczykiem na klucze oraz kieszonką wedle wspólnego projektu lub dużą nerkę na zamek, z regulowanym paskiem i karabińczykiem wedle wspólnego projektu. Skontaktuję się z Tobą telefonicznie celem ustalenia szczegółów!
  rozwiń
  Patchworkowa torba typu shopper / duża nerkę ♻️
 • Obraz w wariancie BASIC

  Oprócz zaproszenia na kawę/herbatę w nowej pracowni, w zamian za wsparcie w kwocie min. 700 zł uszyję dla Ciebie prosty projekt o małej szczegółowości w formacie a4/a3, który razem uzgodnimy.Skontaktuję się z Tobą telefonicznie celem ustalenia szczegółów!
  rozwiń
  Obraz w wariancie BASIC
 • Obraz w wariancie MEDIUM

  Oprócz zaproszenia na kawę/herbatę w nowej pracowni, w zamian za wsparcie w kwocie min. 1000 zł uszyję dla Ciebie projekt, charakteryzujący się szczegółowym pierwszym planem w formacie a4/a3, który razem uzgodnimy. Obraz może znaleźć się na Twojej kurtce lub może zostać obity na blejtram, następnie powieszony na ścianie.Skontaktuję się z Tobą telefonicznie celem ustalenia szczegółów!
  rozwiń
  Obraz w wariancie MEDIUM
 • Obraz w wariancie PREMIUM

  Oprócz zaproszenia na kawę/herbatę w nowej pracowni, w zamian za wsparcie w kwocie min. 1500 zł uszyję dla Ciebie projekt, charakteryzujący się szczegółowym pierwszym planem oraz tłem w formacie a4/a3 lub innym, który razem uzgodnimy. Obraz może znaleźć się na Twojej kurtce lub może zostać obity na blejtram, następnie powieszony na ścianie.Skontaktuję się z Tobą telefonicznie celem ustalenia szczegółów!
  rozwiń
  Obraz w wariancie PREMIUM
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.