id: u3kkug

KobietyPro To Projekt Który Wspiera Kobiecy Biznes

KobietyPro To Projekt Który Wspiera Kobiecy Biznes

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Opis zrzutki

KobietyPro tworzą ekosystem biznesu by wspomóc Kobiety w rozpoczynaniu, prowadzeniu i tworzeniu własnego projektu. 


Wesprzyj Kobiety mentalnie i zawodowo! Nasz projekt pomaga każdej Kobiecie rozwinąć cechy przedsiębiorcze i zacząć tworzyć własny projekt, promujący obecność Kobiet we współczesnym biznesie oraz wzrost finansowych wskaźników gospodarki rodzinnej dzięki Naszym cyklicznym spotkaniom, kursom i platformie online, umożliwiającej dobranie odpowiednich usług w tym administracyjnych, księgowych, prawnych, marketingowych, a nawet sprzętu biznesowego dla każdego rodzaju biznesu.


Czy „być Kobietą” dziś równa się mieć mniejsze szanse na rozwój? 

Mamy na celu obalić stereotypy i w praktyce pokazać Kobietom ogromny potencjał biznesowy jaki mają. Wiemy, że dziś obecność Kobiet posiadających działalność gospodarczą w Polsce wynosi około 30%, więc przed Nami jeszcze dużo pracy, z czego się ogromnie cieszymy, bo Razem możemy osiągnąć znacznie więcej!


KobietyPro to projekt wspierający nie zarobkowy, Naszym celem jest pokazanie jak największej ilości Kobiet, że własna firma to kolejny krok do bycia niezależną finansowo, to krok po którym budzisz się rano z uśmiechem na twarzy, ponieważ kierujesz swoim życiem w 100%.


Firma Life Strategy Group sp. z.o.o wspiera Kobiety własnymi środkami od prawie roku lecz Wasze wsparcie pomoże otwierać więcej projektów, które w przyszłości umocnią pozycję Kobiety w świecie biznesu.


W tym roku dostaliśmy ogromne wyróżnienie, Nominację za INNOWACYJNOŚĆ Swojej firmy w podejściu do Klienta jak i działaniu na rynku oraz możliwość jakim jest uczestnictwo w Kongresie, wywiad w Forbes i bycie Prelegentem na panelu dyskusyjnym przed ok. 3 tysiącami osób stacjonarnie i tysiącami widzów online. Cały czas rozwijamy Swoje produkty i usługi w zakresie wsparcia biznesowego i osobistego Kobiet.


t2bcbc5fd8fbb0d4.pngDziś czytasz o obcej Kobiecie, jutro możesz być to Ty, Twoja siostra, mama, koleżanka - Kobieta, która chce i marzy o tym by zacząć coś Swojego ale brakuje jej pewności siebie, wiedzy lub doświadczenia. Na tym etapie Nasz projekt jest kluczem do dalszych działań.


Środki, które przekazujesz na rozwój Naszego projektu mogą okazać się środkami na rozwój TWOJEGO biznesu: odezwij się do Nas w każdej chwili i porozmawiamy o Twoim pomyśle biznesowym.Zobacz przykłady 2 Naszych wspólnych projektów z Kobietami, które do Nas przyszły:r7f1e77ce6ec34d8.png


Platforma która łączy wiedzę, doświadczenie, poradnictwo oraz profesjonalizm.

Stworzona dla każdego kto chce cieszyć się pięknem i zdrowiem swoich włosów oraz skóry głowy.


------------------

vd0074de743552c9.pngCzemu sztuka?

Od zawsze fascynowało Nas piękno w sztuce, niestety same nie potrafimy tworzyć tak wyjątkowych dzieł jak Nasi Artyści.

Dlatego stworzyłyśmy galerie, w której poznasz wyjątkowych Artystów, zobaczysz inspirujące dzieła, które możesz zakupić i tym samym na zawsze zmienić design Swoich wnętrz jak i klimat panujący wokół Ciebie, który zapewnia sztuka.

Dziękujemy za współpracę obecnym Artystom i zachęcamy nowych do pokazania światu swoich prac, dzięki LSG właścicielowi brandu Art.KobietyPro.


------------------


d84b7b17c6b31282.png


Wszystkie Nasze projekty możesz zobaczyć na stronie lifestrategygroup.eu

------------------
Dlaczego wsparcie cykliczne jest tak ważne?

Wiesz że Twoje pieniądze trafią w dobre miejsce.
Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Subskrypcje
KOD RABATOWY NA 3 MIESIĄCE SUBSKRYBCJI - TWOJTIMELINE BIZNESU

TimeLine to platforma która pomoże Tobie krok po kroku założyć taniej biznes oraz przyspieszyć jego rozwijanie.

od 150 zł

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 17

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • Nasza społeczność aktualnie skoncentrowała się na Małopolsce lecz z początkiem 2023 roku planujemy zarazić całą Polskę naszą wiarą w tworzenie ekosystemu biznesu i możliwościami stworzonymi przez KobietyPro dla innych Kobiet

  • IZ
    Ilona Zygmunt

    Na jakich terenach działa wasza inicjatywa czy planujecie być w Świętokszyskim, przejrzałam Instagram oraz stronę i wydaje mi się że właśnie tego szukałam "Girl Power" górą.

    20 zł