id: u7bh6z

Historie Opowiedziane - niezwykłe historie ludzi czekają na odkrywców!

Historie Opowiedziane - niezwykłe historie ludzi czekają na odkrywców!

Nasi użytkownicy założyli 956 641 zrzutek i zebrali 962 736 749 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Historie Opowiedziane to cykl opowieści o niesamowitych postaciach, których niestety już z nami nie ma. Chcemy je poznawać razem z Wami przez historię mówioną.

jb6690aa44db118c.png

Nasz zespół wyruszył w Polskę, aby nagrać opowieści o lokalnych bohaterach opowiadane przez ich rodziny, znajomych i najbliższych. Bez wsparcia i darowizn finansowych nie bylibyśmy w stanie działać i opowiadać historie. Twoje wsparcie pozwoli nam wynajmować sprzęt, zapłacić za paliwo, a tym samym tworzyć materiały najwyższej jakości.

rf0a1dd899887e6a.png

Są to ludzie zwyczajni, a zarazem niezwykli: społecznicy, pasjonaci, osoby różnych profesji, którzy inspirują. Dzięki tej akcji przywracamy ich historie. Wierzymy, że w ten sposób nie tylko oddajemy hołd zmarłym, ale przyczyniamy się do tego, że jako społeczeństwo świadome historii swoich bohaterów jesteśmy w stanie budować lepszą przyszłość dla kolejnych pokoleń.

b57cd04c077502f8.png

WESPRZYJ AKCJĘ FINANSOWO, ZGŁOŚ NIEZWYKŁĄ POSTAĆ

Każdy z nas znał człowieka, o którym śmiało możemy powiedzieć, że był niezwykłą postacią. Historie te często są fascynujące, niepowtarzalne, a zarazem zupełnie codzienne. Jest to żywa historia utkana z emocji, ludzkich doświadczeń, wspomnień, relacji. To ogromnie wielkie bogactwo wpisane w każdą pojedynczą biografię. Chcemy, aby wyjątkowe postacie były zapamiętane przez żywą opowieść świadków. Już dziś możesz zgłosić osoby, o których przygotujemy materiał.

https://www.najwazniejsi.pl/historie-opowiedziane-formularz-zgloszeniowy/

idf3ba25ef4d0d6f.pngFundacja Ludzie są Najważniejsi powstała, by swoimi działaniami upamiętniać życie i szeroko rozumiany dorobek osób, których już z nami nie ma. Dzięki podejmowanym przedsięwzięciom przywracamy ich historie. Wierzymy, że w ten sposób nie tylko oddajemy hołd zmarłym, ale bazując na doświadczeniach tych którzy odeszli jesteśmy w stanie budować lepszą przyszłość dla kolejnych pokoleń. Podejmowane zadania w ramach Fundacji opierają się na takich wartościach jak: szacunek, partnerstwo, odpowiedzialność, patriotyzm, transparentność, pasja.


www.najwazniejsi.pl

www.facebook.com/najwazniejsi

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!