id: u9jywp

Pomoc zwierzętom na Ukrainie

Pomoc zwierzętom na Ukrainie

11 425 zł 
z 50 000 zł
22%
4 dni do końca
183 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

a66155b493cfe7a4.jpegDla  mnie zwierzęta nie mają narodowości-pomagam wszędzie tam, gdzie zwierzęta potrzebują pomocy. Od początku konflitku zbrojnego, jeżdzę na Ukrainę - po chore, kalekie czy zagłodzone zwierzęta. Te zwierzęta są takimi samymi ofiarami wojny, jak ludzie. Tak samo przeżywają ból, strach i cierpienie. Też mają prawo do godnego, normalnego życia.

Z każdego wyjazdu na Ukrainę, przywoże zwierzęta, które tam, podczas wojny, nie mają żadnych szans na leczenie i przeżycie. 

Bez Was niestety nie dam rady dalej pomagać. Bardzo potrzebuję środków na zorganizowanie następnej wyprawy. Ostatni mój wyjazd do schroniska w Aleksandrii - to dowiezienie busem do schroniska prawie 4 ton karmy i ok 300 kg leków weterynaryjnych. W drodze powrotnej zabrałam 5 psów i 3 koty (niewidome,zagłodzone, chore, z połamanymi nogami, śrutem w ciele czy metalowym prętem w łapie).

Tym razem marzy mi się, aby do 3-4 schronisk, ciężarówką dowiezć 10-15 t karmy i jak najwięcej leków weterynaryjnych. Zawsze jeżdzę sama, teraz może udałoby się pojechać z lekarzem weterynarii, który na miejscu mógłby pomóc wielu zwierzętom.

Bardzo potrzebuję środków finansowych na wypożyczenie ciężarówki, zakup leków i karmy, a także na paliwo i przede wszystkim - na pózniejsze leczenie zwierząt. Leczenie bardzo często specjalistyczne, łącznie z długim pobytem zwierząt w lecznicy.

Zwierzętom pomagam od zawsze https://www.facebook.com/karina.daniszewska.sroka

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 183

EM
Ewelina Michcik
85 zł
AW
Aleksandra Wawrzyniak
220 zł
JJ
Joanna Janik
100 zł
BB
Bożena Brzostek-Kasprzak
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MM
Marci
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
200 zł
P
Sylwia
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

852 196 zrzutek

i zebrali

737 400 622 zł

A ty na co dziś zbierasz?