Kuracja regeneracyjna dla Julii ID: ue49dw

Kuracja regeneracyjna dla Julii ID: ue49dw

150 zł z 24 030 zł

0%

150 zł

150 zł

z 24 030 zł

zakończona

zakończona

30.06.2020r

2

2

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Pomoc dla 3letniej Julii

Julia jest pogodną i uśmiechniętą 3-letnią dziewczynką. Niestety już w trzecim miesiącu życia rodzice zauważyli u niej problemy rozwojowe. U Julii zdiagnozowano opóźnienie psychoruchowe, obustronny niedosłuch i niedowidzenie z przyczyn o nieznanej etiologii. W późniejszym okresie pojawiły się również problemy z nawiązywaniem kontaktu z otoczeniem oraz problemy związane z prawidłowym funkcjonowaniem układu pokarmowego.


Lekarze nie są w stanie pomóc poza zaleceniem rehabilitacji i wczesnego wspomagania rozwoju dziewczynki. Rodzice Julii jednak się nie poddają i walczą o wyzdrowienie 3-letniej córki, która ma przed sobą całe życie. Zwrócili się o pomoc do Centrum Regeneracji Organizmu (informacje na temat Akademii można znaleźć u dołu wpisu), gdzie już po pierwszej kuracji stan zdrowia Julii znacznie się poprawił.

Po kilku kuracjach w Centrum Regeneracji Organizmu jej stan uległ znacznej zmianie. Poprawiła się motoryka całego ciała. Zaczęła ona sama podnosić głowę i wyciągać rączki. Stała się bardziej ruchliwa i zainteresowana otoczeniem. Reaguje na osoby z rodziny. Zaczęła się uśmiechać. Trawienie, wchłanianie i wydalanie bardzo się poprawiło. Wreszcie zaczęła przybierać na wadze. Kiedy skończyła dwa latka samodzielnie usiadła. Nadal nie chodzi, nie mówi, ma huśtawkę nastrojów, ale często gości na jej buzi słodki uśmiech.


Jesteśmy wdzięczni za wszystko, za każdy samodzielny ruch, za nową sylabę i za miłość, którą promienieje. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli nas wspomóc i tym, którzy jeszcze zechcą pomagać, aby mogła kontynuować kurację.- Mama Julii

Obecnie potrzebują oni wsparcia w celu sfinansowania ponownej kuracji w Centrum Regeneracji Organizmu Akademii Medycyny Regeneracyjnej. Bardzo prosimy o Państwa pomoc w zebraniu 24 030 złotych na ten cel. Dzięki Państwa wsparciu Julia będzie miała szansę na wyleczenie i cieszenia się każdą chwilą, tak jak jej rówieśnicy.


Aby Julia mogła wziąć udział w 30-dniowej kuracji z wyżywieniem, aktualna kwota do zebrania to 24 030 złotych. Dzięki Państwu Julia będzie miała szansę poprawić swój stan zdrowia.

Julia Kaszczyszyn jest podopieczną Stowarzyszenia “Ty dajesz życie”. Wspólnie staramy się jej pomóc w walce z chorobą i odzyskaniu pełni zdrowia. Do tej pory udało się nam pomóc 17 podopiecznym.

Centrum Regeneracji Organizmu Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach jest miejscem, do którego zwracają się pacjenci z ciężkimi, przewlekłymi, nieuleczalnymi i genetycznymi chorobami, a wszystkie kuracje odbywają się przy zastosowaniu unikalnej kompleksowej metody regeneracji całego organizmu za pomocą prostych i nieszkodliwych metod naturalnych, opracowanej w oparciu o medycynę komplementarną i regeneracyjną. (Więcej szczegółów można zobaczyć na stronie www.acadregmed.com)


Zachęcamy również do dokonywania wpłat 1% podatku na rzecz Julii, podając numer krs Stowarzyszenia

0000628953 i cel szczegółowy "Julia" podczas wypełniania zeznania rocznego PIT.

Wpłacający2

 
Dane ukryte
50 zł
J
Juzaki
100 zł

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

558 100 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?