Opis zrzutki

hc59d6520c3425f4.jpegMiłosierdzie Boże w Sztuce to tytuł spotkania z muzyką i rzeźbą w uroczystość Miłosierdzia Bożego dnia 24 kwietnia 2022 r w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze.

Nasze stowarzyszenie wraz z parafią p.w. Miłosierdzia Bożego organizuje z tej okazji koncert śpiewaczki operowej Moniki Sagan połączony z wystawą rzeźby sakralnej z pracowni jej męża – Darka Sagana. Monika i Darek to piękne, Boże i artystyczne małżeństwo z Głogowa. 

Monika podczas koncertu ma wystąpić z akompaniamentem pianisty i kwartetu a do udziału w występie chce zaprosić wszystkich gości. Każdy otrzyma teksty piosenek i może dołączyć do wspólnej modlitwy jaką jest śpiew. 


Koncert odbędzie się w kościele, gdzie także Darek Sagan będzie prezentował wybrane rzeźby. Na zakończenie zaprosimy wszystkich do parafialnej kawiarenki aby móc osobiście porozmawiać z artystami. 

Koncert Moniki zostanie poprzedzony koncertem wspaniałego duetu - "Fagotu i Harfy", któremu przewodził będzie Adam Męczywór - artysta z zielonogórskiej filharmonii.


Natomiast dzieci i młodzież zostaną zaproszone do ogromnego namiotu przed kościołem gdzie odbędzie się mini konkurs malarski z użyciem profesjonalnych farb, pędzli i płócien.


KOCHANI !

Aby to wydarzenie mogło się odbyć potrzebne jest Wasze wsparcie. Oprócz symbolicznego wynagrodzenia dla artystów są także koszty organizacyjne i logistyczne. Podstawowy koszt organizacyjny to 6800 zł. Jest to spora kwota, w zebraniu której możecie pomóc właśnie Wy.

Każda "złotówka" przybliża nas wszystkich do pięknego wydarzenia!


Poznajcie więcej szczegółów na naszej stronie TUTAJ


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 7

O
meloman
50 zł
EI
Emilia W
70 zł
H
Heny
20 zł
LB
Lechu
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł

Nasi użytkownicy założyli

777 319 zrzutek

i zebrali

579 088 226 zł

A ty na co dziś zbierasz?