id: utj45t

Walka z demonami

Walka z demonami

Nasi użytkownicy założyli 1 147 276 zrzutek i zebrali 1 195 001 912 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Proszenie o pomoc przychodzi mi niezwykle ciężko i doprowadza do wielkiego wstydu, do tej pory wyglądało to tak, że zawsze gdy mogłam to ja wspierałam zbiórki- głównie na dwie bliskie mi cele- zwierzęta i osób psychicznie chorych w trudnej sytuacji życiowej, teraz zmuszona jestem sama poprosić o pomoc.


Mam dopiero 30 lat a chęci do życia brak.

Przez śmierć mamy, rozstanie z mężem i zostanie samotną mamą popadłam w ogromną depresję. Sytuacja taka, że córkę mam dwa tygodnie w miesiącu bo pozostałe dwa jest z mężem już byłym do tej pory jest dla mnie niezwykle ciężka.


W tamtym roku w Lipcu był rozwód, potem zaraz po Nim dotarło do mnie co się stało. Że moje dziecko nie ma już "normalnej" rodziny i o ile sprawa byłaby prostsza tak nie była, ponieważ mąż już w małżeństwie miał nową partnerkę z dziećmi. Co napiętnowało we mnie to, że jest źle. Zostając sama na tym świecie, przestałam chodzić do pracy, nie jadłam, popadłam w anoreksję i długi bo wynajmowałam z córką mieszkanie i nie miałam z czego płacić. Właściele pozwoli Nam mieszkam głównie ze wzlęgu na moją córkę która ma aktualnie 4 latka. Gdy od Września znalazłam pracę zaczęłam spłacać długi z mieszkania, ale do tej pory nie mamy zapłaconego prądu który kilka dni temu został Nam odłączony. Moje problemy natury psychicznej też się nasilają i będę chciała rozpocząć leczenie prywatnie ponieważ na NFZ są długie terminy a chciałabym żeby moje dziecko w końcu widziało uśmiech dawnej mamy.


Czy są Państwo w stanie mi pomóc wyjść na prostą?

Wstyd przyznać się do anoreksji, choroby psychicznej czy depresji ale tak jest, już nie umiem tego trzymać w sobie. Potrzebuję tylko wyjść na prostą do tego potrzebuję pomocy obcych ludzi bo bez Was nie dam rady. Bardzo proszę Państwa o pomoc.


Serdecznie proszę o wsparcie- każda, nawet najmniejsza pomoc będzie mile widziana. Z góry dziękuję za każde wsparcie wszystkim razem i każdemu z osobna.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!