MOJA CHOROBA I ŚMIERĆ vs JA I DOBRZY LUDZIE Zakończona 30.06.2019r ID: v597n2

MOJA CHOROBA I ŚMIERĆ vs JA I DOBRZY LUDZIE

Zebrano 4 584 zł
z kwoty 5 000 zł

91 %

WPŁAĆ

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 366
udostępnień

MASZ ODWAGĘ DOŁĄCZYĆ DO TEJ WALKI ??? PO KTÓREJ STRONIE STANIESZ ??? JAKIE MASZ SERCE ??? CZY W OGÓLE CHCESZ POMÓC ??? JEŻELI TAK, TO WESPRZYJ MOJĄ ZBIÓRKĘ I POMÓŻ MI W MIARĘ GODNIE ŻYĆ PRZEZ TĘ RESZTĘ MOJEGO ŻYCIA KTÓRE MI POZOSTAŁO NA TYM ŚWIECIE, BEZ CIERPIENIA I BÓLU FIZYCZNEGO I PSYCHICZNEGO...


POMÓŻ MI GODNIE ŻYĆ PRZEZ TĘ RESZTĘ ŻYCIA KTÓRE MI POZOSTAŁO...

WITAM SERDECZNIE !!!

OD URODZENIA CIERPIĘ NA NIEULECZALNĄ I POSTĘPUJĄCĄ CHOROBĘ RDZENIOWY ZANIK MIĘŚNI WERDNIGA-HOFFMANA... ZAWSZE PRZEZ CAŁE SWOJE ŻYCIE WIERZYŁEM I MIAŁEM NADZIEJE ŻE KTOŚ KIEDYŚ WYMYŚLI LEKARSTWO NA TĄ CHOROBĘ I ZNOWU BĘDĘ CHODZIŁ... NIESTETY, TAK SIĘ NIE STAŁO I JUŻ NIGDY SIĘ NIE STANIE... NIGDY JUŻ NIE BĘDĘ CHODZIŁ, NAWET GDYBY ZDARZYŁ SIĘ CUD I KTOŚ WYNALAZŁ LEKARSTWO NA TĄ CHOROBĘ... PO PROSTU, MOJA CHOROBA POCZYNIŁA DUŻE SPUSTOSZENIE W MOIM ORGANIZMIE, A ZWŁASZCZA DALEKO POSUNIĘTA DEFORMACJA I PRZYKURCZE RĄK I NÓG, SĄ PO PROSTU NIE ODWRACALNE... CO MI WIĘC POZOSTAŁO ??? MAM JEDNO MARZENIE... CHCIAŁBYM JAK NAJDŁUŻEJ MIEĆ SPRAWNE RĘCE, ŻEBYM MÓGŁ SAM PODNIEŚĆ DO UST ŁYŻKĘ CZY SZKLANKĘ Z HERBATĄ. I ŻEBYM MÓGŁ SAM OBSŁUGIWAĆ KOMPUTER, BO PRZECIEŻ TO JEST MOJE OKNO NA ŚWIAT... POMÓC MI W TYM MOŻE REHABILITACJA ORAZ ODPOWIEDNIE LECZENIE... DLA TEGO PROSZĘ WSZYSTKICH BARDZO UPRZEJMIE I SERDECZNIE, JEŻELI MOŻESZ, TO POMÓŻ MI UZBIERAĆ NA MOJĄ REHABILITACJĘ I CODZIENNĄ EGZYSTENCJĘ, ORAZ BIEDZĄCE WYDATKI, KTÓRE PONOSZĘ CODZIENNIE, W ZWIĄZKU Z TĄ MOJĄ CHOROBĄ ZANIK MIĘŚNI ORAZ INNYMI MOIMI CHOROBAMI (CHOROBA WRZODOWA UKŁADU POKARMOWEGO ORAZ PROBLEMY UROLOGICZNE)… ŻEBYM PO PROSTU MÓGŁ GODNIE ŻYĆ PRZEZ TĘ RESZTĘ ŻYCIA KTÓRE MI POZOSTAŁO...

TO WŁAŚNIE JESTEM JA I MOJA OGROMNA PROŚBA, KTÓRĄ KIERUJE DO WAS OSOBIŚCIE...
POMÓŻ MI, WESPRZYJ MOJĄ ZBIÓRKĘ I SPRAW ŻEBY TO "WKRÓTCE" NASTĄPIŁO JAK NAJPÓŹNIEJ...
A TO JEST MÓJ DOMEK, W KTÓRYM MIESZKAM Z RODZICAMI. DOMEK TEN JEST DREWNIANY I BARDZO STARY, ALE MAM NADZIEJE ŻE WYTRZYMA ON TYLE, ŻE WŁAŚNIE W NIM DOŻYJE... SWOJEJ ŚMIERCI...
JESTEM PODOPIECZNYM FUNDACJI "SŁONECZKO". A WIĘC, MOŻESZ MI POMÓC NA TRZY SPOSOBY...


SPOSÓB NUMER 1

WPŁATA NA MOJĄ ZBIÓRKĘ NA PORTALU "ZRZUTKA"

SPOSÓB NUMER 2

WPŁATA NA MOJE SUBKONTO W FUNDACJI

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym

„SŁONECZKO”

STAWNICA 33

77-400 ZŁOTÓW

SBL ZAKRZEWO

Nr Konta 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

KRS  0000186434

Cel specjalny Roman Wrona, symbol 135/W

SPOSÓB NUMER 3

BEZPOŚREDNIA WPŁATA NA MOJE KONTO BANKOWE

ROMAN WRONA

LIPNICA WIELKA 96

33-323 LIPNICA WLK.

WOJ. MAŁOPOLSKIE

(TYLKO ZŁOTÓWKI POLSKIE) NRB BANK POCZTOWY 67 1320 1537 1018 7115 3000 0001

(KAŻDA WALUTA ZAGRANICZNA) IBAN: PL63 1140 2004 0000 3212 0041 5356

BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

PROSZĘ WIĘC WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE I UPRZEJMIE O POMOC W TEJ CIĘŻKIEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ, W JAKIEJ SIĘ ZNALAZŁEM... PODOBNO DOBROĆ UCZYNIONA DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI WRACA DO NAS Z PODWÓJNĄ SIŁĄ, A WIĘC NIE WAŻNE ILE WPŁACISZ, NAJWAŻNIEJSZE ŻE NIE JESTEŚ OBOJĘTNY I POMAGASZ !!! WIERZĘ ŻE SĄ JESZCZE TACY LUDZIE, KTÓRYCH NIE DOTKNĘŁA TA POWSZECHNA ZNIECZULICA SPOŁECZNA, KTÓRA OGARNIA CORAZ WIĘCEJ LUDZI, I NIE SĄ ONI OBOJĘTNI NA CZYJĄŚ KRZYWDĘ, BÓL, CIERPIENIE I TRAGEDIĘ ŻYCIOWĄ... POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE...

ROMAN WRONA


TO SĄ DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE MOJĄ CHOROBĘ:

01. KARTA SZPITALNA


02. ORZECZENIE KOMISJI LEKARSKIEJ


02. ZAŚWIADCZENIE LEKARZA SPECJALISTY GASTROLOGA


04. ZAŚWIADCZENIE LEKARZA RODZINNEGO

niedziela, 30 czerwca 2019 o 11:16

Kochani !!! Dziś ostatni dzień mojej zbiórki pieniędzy na walkę z moją nieuleczalną chorobą... Zostało już tylko kilkanaście godzin... Czy znajdzie się jeszcze jakieś dobre "SERDUSZKO", które zechce mi pomóc i wesprze moją zbiórkę ??? Jeżeli tak, to zapraszam serdecznie i bardzo proszę... Nie ważne jak bardzo pomożesz, ważne że masz bardzo dobre SERCE, które nie jest obojętne... Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę Wam wszystkim miłej niedzieli i udanego wypoczynku...

wtorek, 25 czerwca 2019 o 11:06

Moi Kochani !!! Bardzo serdecznie dziękuję Wam wszystkim, którzy otwarliście przede mną swoje serca i wsparliście moją zbiórkę... Moja zbiórka trwa już prawie dwa miesiące i do końca zostało już tylko kilka dni, i jak do tej pory uzbierało się 55 procent całej kwoty, a więc na pewno nie uda się uzbierać całej sumy... Ale nawet te pieniądze które już uzbierały się na mojej zbiórce, bardzo mi pomogą, bardzo się z nich cieszę i bardzo za nie dziękuję... Jak kiedyś śpiewał Czesław Niemen... DZIWNY JEST TEN ŚWIAT, ŚWIAT LUDZKICH SPRAW, W KTÓRYM JEST TYLE ZŁA. I ŻE OD TYLU LAT CZŁOWIEKIEM WCIĄŻ GARDZI CZŁOWIEK... Ale On śpiewał też że... LECZ PRZECIEŻ LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIĘCEJ, I MOCNO WIERZĘ W TO, ŻE TEN ŚWIAT NIE ZGINIE NIGDY DZIĘKI NIM... To właśnie Wy, którzy mi pomogliście, jesteście tymi ludźmi, i ja właśnie wierzę, że właśnie dzięki Wam i innym ludziom takim jak Wy, ten świat nigdy nie zginie, nie będzie tyle zła na tym świecie i pogardy dla innych, zwłaszcza tych najsłabszych i najbiedniejszych... Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Wam wszystkim...

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia w walce z chorobą! Niech Bóg błogosławi

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Z Panem Bogiem! :)

Roman Wrona

Bóg zapłać i pozdrawiam serdecznie

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Życzę zdrowia!

Roman Wrona

Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam

E
10 zł

Elżbieta

Zdrówka życzę

Roman Wrona

Bardzo dziękuje Elu i pozdrawiam serdecznie...

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia w walce :)

Roman Wrona

Bardzo serdecznie dziękuje i pozdrawiam...

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

I cóż Ci napisać? Wszystko wydaje się zbyt proste z pozycji zdrowej osoby. Trzymam kciuki tak po prostu.

Roman Wrona

Nie wiem kim jesteś i nie ważne że nie wiesz co napisać... Najważniejsze jest to co zrobiłaś (zrobiłeś)... Bo skoro jesteś człowiekiem zdrowym, a potrafisz zrozumieć człowieka chorego, to znaczy że jesteś wielka (wielki)... Bardzo dziękuje i pozdrawiam.

KG
30 zł

Kamil Górecki

Powodzenia Przyjacielu. Walcz dzielnie i bądź pełen wiary do końca...

Roman Wrona

Hmm... Jak można nie walczyć, nawet w tak trudnej i beznadziejnej sytuacji jak moja, gdy za mną stoją tak dobrzy ludzie i przyjaciele, jak Ty Kamil ??? Bardzo dziękuje i pozdrawiam.

EB
30 zł

Edyta B

Powodzenia w codzienności wiary w Boga i radości z każdego dnia :-) :-) :-)

Roman Wrona

Dziękuje bardzo Edytko za wsparcie mojej zbiórki i dobre słowa... Moja wiara w Boga jest nie zmienna, pomimo sytuacji w jakiej się znajduje. Gdyby nie Bóg, pewnie już by mnie nie było na tym świecie... Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

A
25 zł

Adrian

Życzę siły i głębokiej wiary. Niech Pan Bóg ma Pana w swojej opiece. Dzięki Bożej Opatrzności wsyztsko jest możliwe.
Serdecznie pozdrawiam

Roman Wrona

Dziękuje Adrian za wsparcie mojej zbiórki i za miłe słowa... Masz racje. Dzięki Bożej opatrzności, wszystko jest możliwe... Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

JP
10 zł

Justyna Pawłowicz

Dużo zdrowia i miłości.sciskam

Roman Wrona

Bardzo dziękuję Justynko za miłe słowa, wsparcie mojej zbiórki i za uściski... Jesteś pierwszą osobą która to zrobiła... DZIĘKUJE !!!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj sie !!

Roman Wrona

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam...

MO
50 zł

Magorzata Opyrchał

Życzę Panu dużo siły i wiary❤

Roman Wrona

Bardzo dziękuje Małgosiu... Niestety, siły mam co raz mniej, ale wiary w dobrych ludzi mi nie brakuje, bo wiem że tacy ludzie są, Ty jesteś na to najlepszym dowodem... Szkoda tylko że właśnie takich dobrych ludzi jak Ty, jest tak mało... DZIĘKUJE !!!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Nie poddawaj się!

Roman Wrona

Dziękuję bardzo... Nawet chyba nie wyobrażasz sobie jak dużo znaczą dla mnie te trzy krótkie słowa, które napisałaś... Takie gesty właśnie świadczą o dobroci człowieka. Jeszcze raz DZIĘKUJE !!!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Witam zawsze wpłacam pieniążki tylko na małe chore dzieci ale Pana uczciwość pokazanie siebie i prawdy skłoniły mnie do skromnej pomocy. Życzę dużo zdrówka wytrwałości i wiary. Wszystkiego dobrego.

Roman Wrona

Wiem o tym, że właśnie większość ludzi pomaga tylko dzieciom... I mi wydaję się to trochę nie w porządku, bo owszem, dzieci są najważniejsze, ale czy to znaczy że dorośli niepełnosprawni nie zasługują na pomoc, i mają umierać od razu tu i teraz ??? Chyba nie jest to zbyt humanitarne... Tak jednak cz.. rozwińy inaczej, bardzo serdecznie i z całego serca dziękuję Ci że zrobiłaś ten wyjątek... I jak sama widzisz po mojej zbiórce, takich dobrych i wyjątkowych ludzi jak Ty jest więcej... I właśnie Wam wszystkim bardzo i z całego serca dziękuję, że nie przeszliście obok mnie i mojej życiowej tragedii obojętnie... Jesteście wspaniali i kochani... DZIĘKUJE !!!

AB
25 zł

Anna Bielecka

Wiary i nadziei.

Roman Wrona

WIARA I NADZIEJA !!! No właśnie... Jakiż był by bez nich świat ??? Bardzo dziękuje za wsparcie mojej zbiórki...

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Wszystkiego dobrego i powodzenia w rehabilitacji!

Roman Wrona

Bardzo dziękuje za miłe słowa i wsparcie mojej zbiórki

LK
20 zł

Lu Kasz

Jak najszybszego zakończenia zbiórki i skutecznej rehabilitacji!

Roman Wrona

Bardzo dziękuje za wsparcie mojej zbiórki i oby Twoje życzenia się spełniły...

Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MB
100 zł
Maciej Benkowski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MS
100 zł
Marcin szarzynski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
K
100 zł
kas
M
100 zł
Marcin
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AK
50 zł
Anna Kopijer
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MK
50 zł
Mateusz Kościelniak
OS
50 zł
Olga Synowska - Stanisławska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Małgorzata Opyrchał
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
IK
50 zł
Izabella Kaczmarczyk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JN
50 zł
Janusz Nawrat
RG
50 zł
Renata Greszta
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
50 zł
Kamil Kabara
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
TT
50 zł
Tomasz Toczek
CJ
50 zł
Cezary Jastrzębski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
44 zł
KATARZYNA
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
EB
30 zł
Edyta B
KG
30 zł
Kamil Górecki
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AB
25 zł
Anna Bielecka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Adrian
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Anna Mentelska
MR
25 zł
Michał Rochwerger
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
P
25 zł
PrasnaleK
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Z
25 zł
Zbyszek Dzięgielewski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
E
25 zł
Ela
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PW
20 zł
Paulina Wyszyńska
M
20 zł
Monika
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
WK
20 zł
Wojciech Kochanek
Ł
20 zł
Łukasz
A
20 zł
Alan
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
MK
15 zł
Maja Kryżan
IJ
15 zł
Irena Jabłońska
MK
15 zł
Marcin Kowal
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Z
10 zł
Zosia
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
10 zł
Marek
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
E
10 zł
Elżbieta
J
10 zł
Justyna
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
IY
10 zł
Iwona Yassine
10 zł
Aneta Kijek
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
A
10 zł
Ania
J
10 zł
Justyna
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
10 zł
Danuta Dzielińska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
P
10 zł
Patrycja S
karolina rydel
10 zł
karolina rydel
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KK
ukryta
Krzysztof Kierowski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

MK
15 zł
Marcin Kowal

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

374 272 zrzutki

Pomóż zebrać 5 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 366
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.