Wpłacasz na

Wesprzyj niezależne dziennikarstwo. Zakończona 30.06.2018r ID: v8njpn

Wesprzyj niezależne dziennikarstwo.

Wybierz nagrodę
krok 1/4

10 zł i więcej

Podziękowanie od Dobrego Tygodnika Sądeckiego na stronie zrzutka.pl.

wybrano 9 razy

50 zł i więcej

Podziękowanie od Dobrego Tygodnika Sądeckiego na stronie zrzutka.pl. Dyplom uznania dla wpłacającego wysyłamy drogą mailową w formie pliku pdf.

wybrano 2 razy

150 zł i więcej

Podziękowanie dla wpłacającego na Fanpage'u Dobrego Tygodnika Sadeckiego oraz na portalu dts24.pl, Dyplom uznania dla wpłacającego wysyłamy drogą mailową w formie pliku pdf.

wybrano 1 raz

500 zł i więcej

Firma - miesięczna kampania reklamowa na portalu dts24. (Wymiary 728 x 90 px). osoba fizyczna - pisemne podziękowania na portalu dts24.pl. 

wybrano 1 raz

1000 zł i więcej

Firma - logo nad winietą Dobrego Tygodnika Sądeckiego na okres 6 wydań. Osoba fizyczna - pisemne podziękowania w Dobrym Tygodniku Sądeckim.

2000 zł i więcej

Firma - logo nad winietą Dobrego Tygodnika Sądeckiego na okres 6 wydań plus powierzchnia reklamowa na okres 2 wydań (1/2 strony Dobry Tygodnik Sadecki, lub miesieczna kampania reklamowa na portalu dts 24.pl (730 x 480 px) . Osoba fizyczna - pisemne podziękowania w Dobrym Tygodniku Sądeckim oraz na portalu dts24.pl.

Bez nagrody

Nie chcę otrzymać nagrody

Ile chcesz wpłacić?
krok 2/4

Wybierz sposób zapłaty
krok 3/4

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumujmy
krok 4/4

Organizator otrzyma

150 zł [zmień]

Koszt obsługi transakcji

0 zł

Łączna wpłata

-

Wybrano nagrodę dla progu

-*wymagane pole

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcejm.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.