id: v8r5ge

Zajęcia Olimpijskiego Koła Informatycznego 2022/23

Zajęcia Olimpijskiego Koła Informatycznego 2022/23

0 zł
z 1 000
0%
zakończona
31.12.2022r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 980 048 zrzutek i zebrali 1 001 196 503 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Olimpijskie Koło Informatyczne uczy programowania, algorytmiki, sztucznej inteligencji. Nasi podopieczni to laureaci, zwycięzcy krajowych i międzynarodowych Olimpiad Informatycznych, twórcy nowych aplikacji, liderzy zespołów. Dziś uczą się programowania, zaawansowanych technologii, kreatywności – jutro wymyślą nowe aplikacje, odkryją nowe metody w informatyce, znajdą przy pomocy komputera nowy lek. Zmienią świat na lepszy. Absolwenci Olimpijskiego Koła Informatycznego to studenci najbardziej prestiżowych uczelni na świecie, pracownicy naukowi, założyciele start-upów. To co łączy naszych podopiecznych – aktualnych ja też absolwentów – to kreatywność, ciągła chęć ulepszania, odwaga w myśleniu.

W trakcie zajęć nie tylko uczymy ale także pokazujemy dokąd prowadzi informatyczna droga. Dodajemy odwagi. Tak by dziewczyna czy chłopak mieli nie tylko marzenia ale śmiało kroczyli drogą która do tych marzeń prowadzi.

Olimpijskie Koło Informatyczne istnieje dzięki ludziom dobrej woli, naszym darczyńcom, tym którzy dokładają cegiełkę, by Polska stawała się informatycznym liderem.Dziękujemy za każdą systematyczną pomoc, która pozwala kolejnemu dziecku wyjść z wykluczenia cyfrowego i realizować swój talent.

Naszą misję realizujemy przez dostępne dla każdego i bezpłatne:

* zdalne zajęcia informatyczne: https://www.youtube.com/channel/UCw1Z4iA0T-QNaJ-sEOXeYCw

* publiczne materiały: https://oki.org.pl/tutorial/

* codzienne prowadzenie i wsparcie uczniów: https://oki.org.pl/harmonogram-zajec/

W ten sposób młodzi ludzie uczą się programowania, algorytmiki, sztucznej inteligencji. Ale także kreatywności, wymyślania nowych rozwiązań, poprawiania już istniejących podejść.

Całość działań jest całkowicie bezpłatna, dostępna dla każdego. Nieważne czy dziewczyna czy chłopak mieszkają w Mławie, Wrocławiu czy Kudowie. Każdy ma taki sam dostęp do zdalnych zajęć, wsparcia, quizów. Każdy uczestniczy tak samo uczestniczy w fantastycznej przygodzie.

Motywacją do nauki dla młodzieży są starty w Olimpiadach Informatycznych (Polska, USA, …), konkursach informatycznych (Codeforces, CodinGame, …), czy rozwiązywania problemów z interview do gigantów informatycznych (Google, Facebook, …). Udział w międzynarodowych zawodach są dla uczniów niesamowitym paliwem, potwierdzeniem, że mogą rywalizować z kolegami ze Stanów Zjednoczonych, Azji, całego świata. Że są w stanie wymyślić nowe twierdzenie, nowy lek, nowe zastosowanie.

W ten sposób uczniowie uczą się zaawansowanych technologii. Bez klasówek, bez ocen – z miłości do pasji! Każdego dnia myślę nad problemami, każdego tygodnia rozwiązują 4-10 zadań, każdego roku czują jak wielki zrobili skok do przodu. Tak, mamy fantastycznych młodych ludzi!

Już w wieku kilkunastu lat stają się nie tylko wartościowymi pracownikami na rynku, ale potencjalnymi twórcami start-upów czy naukowcami. Dziś rozwiązują przy pomocy komputera zadania olimpiad i konkursów, a w przyszłości – gdy staną się dorosłymi osobami – to oni rozwiążą najtrudniejsze problemy medycyny, ekonomii, nauki.

Olimpijskie Koło Informatyczne jest również częścią projektu Olimpiady Informatycznej Juniorów pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dedykowane ścieżki przygotowują do Olimpiady Informatycznej Juniorów / Olimpiady Informatycznej Licealistów.'Dziękujemy za każdą wpłatę!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!