id: vb542p

SLIZGAWKA.EU - dołącz do największego forum muzycznego w Polsce

SLIZGAWKA.EU - dołącz do największego forum muzycznego w Polsce

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
2 468 zł 
z 300 zł
822%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Cześć!Powstając niecałe dwa lata temu, mieliśmy nadzieję na zebranie w jednym miejscu społeczności związanej z kultowym, nieistniejącym już magazynem ŚLIZG. Biorąc pod uwagę całą naszą historię, jesteśmy swoistym "dinozaurem" wśród podobnych serwisów. Nie przeszkadza to jednak w dalszym, regularnym rozwoju i kreowaniu gustów kolejnych słuchaczy. Dzięki charakterystycznej atmosferze, różnorodności dyskusji oraz aktywności dotychczasowych użytkowników udało nam się pójść o krok dalej i udowodnić, że fora dyskusyjne wcale nie muszą zostać melodią przeszłości! 
SLIZGAWKA.EU
Obecnie, ŚLIZGAWKA jest prawdopodobnie największym oraz najbardziej rozpoznawalnym forum muzycznym w Polsce, dysponując jednocześnie szerokim przekrojem działów tematycznych pozwalających na znalezienie swojego kącika niemal wszystkim. Każdego dnia na łamach strony przewijają się setki postów dotyczących nie tylko kultury, ale również polityki, sportu, lifestyle'u czy gier.


Pamiętając o swoich korzeniach, w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy udało nam się skutecznie kontynuować samodzielne, pomysłowe inicjatywy opierające się na zaangażowaniu naszej społeczności. ŚLIZGAWKA w zeszłym roku to między innymi:
  • ŚLIZGERY - kolejna odsłona słynnego, corocznego głosowania wyróżniającego najlepszych muzyków oraz ich dzieła, gdzie w rolę publicystów decydujących o kolejności nagród wcielają się sami czytelnicy forum  • WIRTUALNE ARCHIWUM PRASOWE - wirtualna kolekcja polskich magazynów takich jak ŚLIZG czy KLAN, opierająca się na zbiorach pasjonatów  • WIRTUALNE ARCHIWUM MUZYCZNE - największy w Polsce zbiór undergroundowej muzyki hip-hopowej, instrumentali i wywiadów, w niektórych przypadkach jedyne miejsce pozwalające na dostęp do starych, rzadkich projektów  • KOPIA FORUM SLIZG.EU - legendarne, nieaktywne już forum będące muzyczną skarbnicą wiedzy zapisane wraz z tysiącami postów dzięki zaangażowaniu jednego z naszych użytkowników
hcf5e0ac75c8289b.jpeg
To tylko kilka z najważniejszych działań, ponieważ oprócz powyższych, ŚLIZGAWKA miała również przyjemność współtworzyć cykliczne konkursy wokalne, producenckie czy e-sportowe, projekty fanowskich ubrań i gadżetów poświęconych ulubionym artystom, zbiórki charytatywne, a na poszukujących muzycznych perełek czeka samodzielna giełda skupiona wokół fizycznych wydawnictw.


Nasze forum odciska znaczący ślad na internetowej publicystyce muzycznej, łącząc pokolenie doświadczonych wyjadaczy ze świeżą falą tych nieco młodszych, wprowadzających nowe spojrzenie, stąd serwis pozostaje niezastąpioną skarbnicą wiedzy, ciekawostek i faktów dla każdego dociekliwego słuchacza. 
Na chwilę obecną ŚLIZGAWKA może pochwalić się posiadaniem:
  • Prawie PÓŁ MILIONA wysłanych postów  • Ponad SIEDMIU TYSIĘCY aktywnych tematów  • Niemal CZTERECH TYSIĘCY zarejestrowanych kont

Niestety, jak każdy prywatny projekt posiadamy też wydatki. W przeciwieństwie do znacznej części konkurencyjnych stron, dla wygody przeglądających nie zdecydowaliśmy się dotychczas na korzystanie z zewnętrznych reklam oraz kampanii sponsorskich, więc nie czerpiemy z forum żadnego zarobku mogącego pokryć choćby część zapotrzebowania. O czym konkretnie mowa? Prowadzenie serwisu tej wielkości wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego, na które składają się serwer oraz domena, a w związku z tegorocznymi atakami wścibskich botów chcielibyśmy również zapewnić w przyszłości większe bezpieczeństwo nie tylko samej stronie, ale również jej użytkownikom. Dodatkowym pomysłem jest inwestycja w operacje związanie z polepszeniem pozycjonowania forum w waszych wyszukiwarkach, przez co na ŚLIZGAWCE mogłoby się znaleźć jeszcze więcej zajawkowiczów! 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Marszałkowska 98-100, 00-001

Warszawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 79

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Lokalizacja

Marszałkowska 98-100, 00-001

Warszawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

879 955 zrzutek

i zebrali

810 089 127 zł

A ty na co dziś zbierasz?