id: 8z8jcc

Vege Centrum - Pierwsze Centrum Wegańsko-Edukacyjne w Polsce

Vege Centrum - Pierwsze Centrum Wegańsko-Edukacyjne w Polsce

752 zł 
z 350 000 zł
0%
91 dni do końca
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Hej!

Mam na imię Angelika i jestem tutaj bo walczę o swoje marzenia. Równolegle do tego chcę zrobić coś dobrego dla naszej Planety – dla zwierząt i środowiska ! Od 3 lat jestem wegetarianką. Dwa lata temu wybrałam się na Półwysep Helski i tam odnalazłam swój dom i pasję jaką jest kitesurfing. Tak bardzo pokochałam to miejsce, że postanowiłam znaleźć sposób by zamieszkać tu na stałe.

To właśnie podczas pobytu na Półwyspie narodził się projekt i co najważniejsze - jest tożsamy z moim stylem życia, sposobem odżywiania, pasją do gotowania oraz miłością do zwierząt! Od tego momentu wizualizuję, tworzę i pracuję nad moim brandem - 

Vege Centrum - Pierwszym Centrum Wegańsko-Edukacyjnym w Polsce.

 

Zapraszam Ciebie teraz do mojego świata 😊

Vege Centrum jest pierwszym innowacyjnym obiektem tego typu w Polsce – to 3 punkty łączące usługi gastronomiczne oraz handel z edukacją

i jest dla KAŻDEGO!

Pierwszym magicznym miejscem jest Vege Shop, w którym zaoferuję Ci marki produktów od dostawców, którzy specjalizują się w produktach wegańskich - wyselekcjonowałam je pod względem składu, jakości oraz smaku - w przypadku dań spożywczych. Dodam też, że we wnętrzu sklepu poczujesz się jak pod palmami i każdego dnia przywita Cię u nas błękitne niebo 😊 Niewątpliwie wnętrza pozytywnie Cię zaskoczą.

 

Stworzyłam nazwę, logo i własną markę, która obejmuje m.in. koszulki z bawełny organicznej oznakowane stworzonymi przeze mnie grafikami i sloganami związanymi ze zwierzętami i sportami uprawianymi na Półwyspie Helskim.


Kolejne kroki naszego wirtualnego spaceru kierujemy do najpopularniejszej sieci restauracji w Polsce serwującej zdrowe wegańskie fast-foody - to Krowarzywa - w tym miejscu czekają na Ciebie m.in. smaczne wegańskie burgery, wrapy ,roślinne nuggetsy czy ryby

A po smacznym i zdrowym posiłku? Hmm – może tak serczniczek? Zatem z Krowyrzywej przejdziesz od razu do cukierni – „ Kawałek Ciasta ”

na … kawałek ciasta ;-). Wśród wszechobecnej roślinności zaserwujemy Ci wegańskie desery i bezglutenowe, pyszne pieczywo.

 

 

Kiedy będziesz rozglądał się po wnętrzach dojrzysz między innymi informacje związane z ochroną środowiska, wydzielaniem gazów cieplarnianych, oszczędzaniem wody, niemarnowaniem jedzenia, ale również ciekawostki na temat weganizmu czy wegetarianizmu, cytaty i zdjęcia znanych osób ze świata nauki, sztuki, kultury, rozrywki z lat ówczesnych i współczesnych takich jak np. Alberta Einsteina czy Bono z U2.

 

To jeszcze nie koniec atrakcji i niespodzianek jakie przygotowałam 😊

Na miejscu będziesz mógł skorzystać z porady dietetyka – co jak zapewne zgodzisz się ze mną - również wyróżnia ten projekt.

Moje pedagogiczne wykształcenie zainspirowało mnie do tego, by organizować zajęcia dla uczniów klas przedszkolnych i wczesnoszkolnych, ponieważ edukacja ekologiczna ma wpływ na naszą przyszłość, a ta w dużej mierze zależeć będzie od najmłodszych.

 

Vege Konferencje, szkolenia dla firm, 5 –dniowe Vege Wyzwania z noclegiem i atrakcjami oraz poradami dietetyków, zapraszanie znanych wegan i wegetarian, cykliczne wieczorne grille, muzyka na żywo – będziemy wspierać lokalnych artystów, to część atrakcji, które również będą na Ciebie czekać.

Dodatkowo wspólnie wspomożemy organizacje non profit działające na rzecz ochrony praw zwierząt – m.in. Otwarte Klatki, Viva czy Compassion Polska, ponieważ część dochodów ze sprzedaży własnej marki przekażę właśnie na organizacje walczące o istoty czujące.

 

Każdy z nas może włożyć swoją małą cegiełkę w lepsze jutro naszej Planety. Zmiany zaczynają się od jednostki a łącząc siły możemy niemal wszystko!

 

Jak widzisz prace nad powstaniem Vege Centrum są już bardzo zaawansowane. Do punktu, w którym dziś jestem przyczyniło się wielu dobrych i fajnych ludzi, którym ogromnie dziękuję z całego serca za wszelką pomoc ♥

 

W powstanie Centrum zaangażowałam wszystkie swoje oszczędności. Ogrom pracy, która sprawiła mi niesamowitą satysfakcje, poświęcony czas i energia jakie włożyłam w to przedsięwzięcie, są dla mnie kolejnym powodem, by się nie poddać!  Pukam do wszelkich drzwi gdzie mogę uzyskać wsparcie dla projektu.

Złożyłam również wniosek o dofinansowanie.

Zebrałam już 700 000,00 złotych, jednak na zrealizowanie projektu brakuje mi kwoty 350.000,00 złotych

Pomyślałam jednak, że przecież nie ja jedna mam w sercu naszą Planetę i że jest wiele osób, które byłyby szczęśliwe mogąc współuczestniczyć w tworzeniu naszego lepszego jutra. Jeśli czytasz ten tekst to prawdopodobnie należysz do takich osób.

 

Jeśli chcesz razem ze mną tworzyć lepszy Świat, jeść smacznie i pełnowartościowo, wynieść darmową wiedzę, która pozwoli Ci bardziej dbać o siebie i o naszą wspólną Planetę, a do tego chcesz pobyć w pięknym miejscu, w którym w słoneczne i ciepłe dni odpoczniesz na leżaku słuchając fajnej muzyki, to bardzo Cię proszę - pomóż mi stworzyć to miejsce i spełnić moje marzenia.

 

Dziękuję z całego serca w imieniu zwierząt, planety i oczywiście swoim! Jedno wiem na 100 % - to miejsce musi powstać.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

 
Dane ukryte
50 zł
DP
Damian Podpora
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

864 826 zrzutek

i zebrali

763 435 544 zł

A ty na co dziś zbierasz?