id: vhjf3g

Walka z nowotworem Wiktorii

Walka z nowotworem Wiktorii

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
50 665 zł 
z 50 000
101%
zakończona 18.05.2022r
742 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

c6d24a2682873048.jpegf93516a8a7b7d5e3.jpegj0216f84439283de.jpegWitam , zakładam zrzutkę dla mojej malutkiej bratanicy , poniżej opis rodziców.

Bardzo proszę o pomoc ludzi o dobrych serduszkach , każda złotówka wspomoże leczenie Wikusi .

Dobro zawsze wraca ❤Nasza rodzina znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Od grudnia walczymy o życie naszej córeczki. Diagnoza córki: II stopień zaawansowania NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY RHABDOMYSARCOMA ALVEOLARE – agresywną postać pęcherzykowa nowotworu przedsionka jamy ustnej. Została zakwalifikowana do leczenia onkologicznego wg. Programu CWS 2014 grupa wysokiego ryzyka na oddziale Laryngologii i Otolaryngologii w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy. Za nami szósty cykli chemioterapii. Z bólem obserwujemy jak nasze dziecko cierpi zmagając się z chorobą. Bardzo złe wyniki krwi powodują, że przed nami kolejne przetaczanie krwi.

Jesteśmy czteroosobową rodziną (mamy jeszcze synka w wieku przedszkolnym). Potrzebujemy pomocy finansowej na leczenie córeczki m.in. na zakup środków higienicznych związanych z cewnikiem Broviac- przez który Wiktoria otrzymuje chemię. Codziennie trzeba wymieniać opatrunki, dezynfekować oraz przepłukiwać port. Ponosimy też duże koszty na zakup paliwa na dojazd do szpitala. Mieszkamy w Skórczu , mamy około 120 km w jedną stronę do szpitala. Posiadamy jeden samochód, mąż nas zawozi do szpitala i musi wracać do pracy i synka. Przed chemioterapią konieczne są oddzielne wizyty na testy covidowe. Pobyty w domu wiążą się z koniecznością wyjazdów do Starogardu Gdańskiego oddalonego ok. 25km od domu, aby oddać krew w celu kontroli stanu zdrowia córki i raportowaniu bieżących wyników do szpitala. Miesięcznie zakup paliwa pochłania około 2 tysięcy złotych.

Bardzo prosimy o wsparcie w walce o zdrowie i życie naszej córeczki Wiktorii


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 742

preloader

Komentarze 28

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

893 526 zrzutek

i zebrali

836 466 656 zł

A ty na co dziś zbierasz?