"Wybiegajmy Zieloną Strefę Relaksu" ID: vsc2nj

"Wybiegajmy Zieloną Strefę Relaksu" ID: vsc2nj

3 751 zł z 45 000 zł

8%

3 751 zł

3 751 zł

z 45 000 zł

zakończona

zakończona

30.04.2018r

45

45

wspierających
8%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Biegniemy, aby spełnić marzenia naszych podopiecznych. Liczymy na Wasze wsparcie!

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie naszej akcji „Wybiegajmy Zieloną Strefę Relaksu”.

Będzie to sztafetowy bieg charytatywny, który odbędzie się w dniach 19-23 marca 2018 roku po terenach Kociewia i Kaszub.

Pracownicy Zespołu Placówek Specjalnych w Tczewie oraz Rodzice postanowili zjednoczyć siły i biec wspólnie po Kociewiu i Kaszubach dla niepełnosprawnych - dzieci i młodzieży. Będą przemierzać setki kilometrów dla tych, którzy często w swoim życiu nie będą w stanie uczynić samodzielnego kroku. Podążając za ich potrzebami do godnego życia, chcą "wybiegać" dla Nich "Zieloną Strefę Relaksu" – miejsca bezpiecznego i kojącego wypoczynku.

Dzisiejszy świat zmusza nas do życia w ciągłym pośpiechu, dlatego często pomijamy to, co najważniejsze. Nasi Podopieczni patrzą inaczej, rozumieją świat sercem. A zatem, idąc za radą patrona naszej placówki – Jana Pawła II – „Człowieka trzeba mierzyć miarą serca – sercem”, spróbujmy wszyscy chociaż raz spojrzeć na rzeczywistość z Ich perspektywy – zatrzymać się, zachwycić pięknem zachodzącego słońca, ucieszyć widokiem złotych liści porwanych przez wiatr i dotykiem kropli deszczu na twarzy. Wtedy zrozumiemy, że radość i szczęście Dzieci jest najwyższą i najważniejszą zapłatą za okazane im serce i dobroć. Prosimy o wsparcie, abyśmy wszyscy mogli oglądać uśmiechy na Ich twarzach i razem z Nimi się radować.

Środki zebrane podczas akcji zostaną przeznaczone na stworzenie Zielonej Strefy Relaksu – zakup roślinności, wyposażenia, elementów dekoracyjnych, prace remontowe, materiały budowlane, opłacenie wykonawców oraz wszelkie inne koszty wykonania projektu.

Kochani!

Przedstawiamy Wam oficjalny spot reklamowy akcji Wybiegajmy Zieloną Strefę Relaksu z udziałem podopiecznych Zespołu Plaćówek Specjalnych w Tczewie i oczywiście Ambasadora biegu - Arkadiusza Gardzielewskiego! Arek jest z nami, a Wy? Włączając się do akcji, pomagamy spełnić marzenia dzieci!

Arkadiusz Gardzielewski

jest Ambasadorem naszej akcji!

Popiera naszą inicjatywę, trzyma za nas kciuki i życzy powodzenia. Jest całym sercem z nami i naszymi Podopiecznymi i zachęca do wpłat - by spełnić marzenia Dzieci. Dziękujemy, Arku, że jesteś z nami!

Przedstawiamy zdjęcia - stan obecny placu oraz wizualizacja Zielonej Strefy Relaksu, która ma na nim powstać. Pomóżcie nam w realizacji projektu - wspierajcie naszą akcję! Wspólnymi siłami uda nam się spełnić marzenia Dzieci!

Krótka relacja z przygotowań do akcji...

Przedstawiamy uczestników biegu! Przed naszą sztafetą ponad 452 km do pokonania. Pomimo trudnych warunków pogodowych, biegacze intensywnie trenują, żeby zmierzyć się z tym ogromnym dystansem i wybiegać dla naszych podopiecznych Zieloną Strefę Relaksu. Bądźcie z nami - wspierajcie!

Dowiedz się o nas więcej z naszego facebooka!

Zapraszamy również do kontaktu mailowego

Facebook

E-mail

Wpłacający45

M-
MADAR - Robert Adamczuk
500 zł
LW
Laura Wasilewska
400 zł
PP
Paweł Piasecki
400 zł
AH
Agnieszka Holland
350 zł
KN
Krzysztof Nowak
210 zł
 
Dane ukryte
170 zł
MC
Marek Czaja
110 zł
WG
Wacław Gierszewski
102,02 zł
MC
Marek Czaja
100 zł
JK
Jerzy Kepinski
100 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

537 208 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?