Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 150 431 zrzutek i zebrali 1 196 089 298 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

LIST OTWARTY KS STAL LA Ostrów Wlkp. Rok 2017 był świetny dla ostrowskiej lekkoatletyki! W imprezach najwyższej rangi w Polsce czyli Mistrzostwach Polski zdobyliśmy aż 5 medali! (najwięcej od 2004 roku). Największe sukcesy święciła podopieczna Marka Walczaka - Ewa Rosiak, która wywalczyła aż dwa medale Mistrzostw Polski seniorów (zarówno na stadionie jak i w hali). W obu przypadkach były to medale srebrne wywalczone w jej koronnej konkurencji skoku w dal. Również w skoku w dal i również dwukrotnie: raz na hali (brązowy medal) i raz na stadionie (srebrny medal) swoje pierwsze medale w Mistrzostwach Polski wywalczyła Natalia Benedykcińska (trener Marek Walczak). Medalowy dorobek ostrowskich lekkoatletów w 2017 r. zwieńczyła sztafeta 4x100m (trener Michał Walczak), która uplasowała się na drugiej pozycji w Mistrzostwach Polski juniorów młodszych. Bardzo blisko podium była również Marta Żyłka (trener Marek Walczak)w Mistrzostwach Polski młodzików w skoku wzwyż, która zajęła 4 miejsce przegrywając medal gorszymi próbami (srebrna i brązowa medalistka zakończyły konkurs na tej samej wysokości co Marta). W sumie do Mistrzostw Polski wprowadziliśmy 2 sztafety oraz indywidualnie 10 zawodników. W Mistrzostwach makroregionu zdobyliśmy dwa medale (srebrny i brązowy). W Mistrzostwach Wielkopolski zarówno na hali jak i na stadionie zdobyliśmy aż 23 medale (5 złotych, 9 srebrnych i 9 brązowych). W finale wojewódzkim Czwartków lekkoatletycznych 12 medali (w tym aż 9 złotych i 3 srebrne). W sumie w ogólnopolskim współzawodnictwie sportowym uzyskaliśmy 55 punktów (11 więcej niż w roku 2016). Mamy nadzieje że nowy rok 2018 będzie równie dobry a może nawet lepszy od poprzedniego jeśli chodzi o kwestie czysto sportowe. Bądźcie z nami i wspierajcie nas, bo nowy rok będzie dla nas ogromnym wyzwaniem pod względem organizacyjnym i administracyjnym, gdyż staliśmy się autonomicznym klubem, którego działalność skupiać się będzie wyłącznie wokół lekkoatletyki oraz propagowania sportu u najmłodszych. Pieniądze przeznaczymy na licencję klubu oraz zawodników, transport, ubezpieczenia, sprzęt sportowy oraz ogólną działalność klubu Sportowego KS STAL LA, gdyż sekcja lekkoatletyki w grudniu odłączyła się od macierzystego klubu KS STAL i w chwili obecnej działa jako niezależny klub. Ostrowskich zawodników ( pierwszy start w tym roku już 20 stycznia ). Sport to nie tylko ciężka praca na treningach, przygotowanie mentalne i motoryczne, ale również pieniądze. Żeby trenować na poziomie najlepszych sportowców i liczyć się w walce o medale na najważniejszych imprezach trzeba mieć odpowiednie zaplecze: trenera, opiekę sztabu medycznego i obiekty sportowe. KS STAL "LA" Ostrów Wlkp. https://www.facebook.com/KS-STAL-LA-Ostr%C3%B3w-Wlkp-309354896152223/