Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Książka "Prawa zwierząt a postęp społeczny" (Henry S. Salt) [III tura] ID: vxdxcr

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Wsparcie bez nagrody

  Czasem pewne inicjatywy wspiera się dla nich samych - niekoniecznie oczekując czegoś w zamian. Dziękujemy za Twoją dobrą wolę!

  Wsparcie bez nagrody
 • E-bookowe wydanie "Prawa zwierząt a postęp społeczny" [MOBI]

  W tej kwocie mieści się e-bookowe wydanie książki "Prawa zwierząt a postęp społeczny" Henrego S. Salta w formacie MOBI.

  Publikacja zostanie wysłana na adres mailowy osoby wpłacającej.

  E-bookowe wydanie "Prawa zwierząt a postęp społeczny" [MOBI]
 • E-bookowe wydanie "Prawa zwierząt a postęp społeczny" [EPUB]

  W tej kwocie mieści się e-bookowe wydanie książki "Prawa zwierząt a postęp społeczny" Henrego S. Salta w formacie EPUB.

  Publikacja zostanie wysłana na adres mailowy osoby wpłacającej.

  E-bookowe wydanie "Prawa zwierząt a postęp społeczny" [EPUB]
 • E-bookowe wydanie "Prawa zwierząt a postęp społeczny" [PDF]

  W tej kwocie mieści się e-bookowe wydanie książki "Prawa zwierząt a postęp społeczny" Henrego S. Salta w formacie PDF.

  Publikacja zostanie wysłana na adres mailowy osoby wpłacającej.

  E-bookowe wydanie "Prawa zwierząt a postęp społeczny" [PDF]
 • Ręcznie robione etui/zawieszka

  W tej kwocie mieści się: ręcznie robione etui (np. na telefon) razem z opłatą wysyłkową w kartonowym opakowaniu. W przypadku zamówienia etui i książki, ze względu na ograniczoną pojemność paczki, etui zostanie wysłane oddzielnie.

  Rękodzieło zostanie wysłane na adres pocztowy podany przez osobę wpłacającą.

  Ręcznie robione etui/zawieszka
 • E-bookowe wydanie "Prawa zwierząt a postęp społeczny" [MOBI, EPUB, PDF]

  W tej kwocie mieści się e-bookowe wydanie książki "Prawa zwierząt a postęp społeczny" Henrego S. Salta w formatach MOBI, EPUB oraz PDF.

  Publikacja zostanie wysłana na adres mailowy osoby wpłacającej.

  E-bookowe wydanie "Prawa zwierząt a postęp społeczny" [MOBI, EPUB, PDF]
 • Papierowe wydanie "Prawa zwierząt a postęp społeczny"

  W tej kwocie mieszczą się: papierowe wydanie książki "Prawa zwierząt a postęp społeczny" Henrego S. Salta razem z opłatą wysyłkową w kartonowym opakowaniu.

  Publikacja zostanie wysłana na adres pocztowy podany przez osobę wpłacającą.

  Papierowe wydanie "Prawa zwierząt a postęp społeczny"
 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij