Dodajmy skrzydeł Rafałowi w walce o życie i zdrowie ! ID: w58934

16 845 zł z 20 000 zł

84%

16 845 zł

z 20 000 zł

zakończona

31.07.2019r

205

wspierających
84%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Dodajmy skrzydeł Rafałowi w walce o życie i zdrowie !

Każdego roku podczas Nocy Sylwestrowej większość z nas snuje plany na kolejny rok myśląc o tym co chciałby zrobić, gdzie chciałby pojechać, które z kolejnych marzeń będzie miał możliwość spełnić. Dla naszego przyjaciela Rafała Waśko marzeniem na ten rok stał się powrót do zdrowia.

Czasami aż trudno uwierzyć, gdy bliska nam osoba nagle dowiaduje się o swojej chorobie. Diagnoza postawiona przez lekarzy, którą Rafał usłyszał na początku roku zmieniła jego wszelkie plany. Walka z ostrą białaczką szpikową stała się wyzwaniem dla niego, jego żony Karoliny, córeczki Asi oraz nowonarodzonego synka Arona.

Dobrze jest znaleźć w sobie pasję, która tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny dzień, zamiast ponuro je liczyć. Bycie policjantem to pasja, którą Rafał w sobie znalazł i zaczął ją realizować 17 lat temu. Każdego dnia z całego serca angażował się niosąc pomoc innym w trudnych sytuacjach, niejednokrotnie ratował życie i zdrowie ludzkie. Nigdy nie czuł się bohaterem i tego nie okazywał, zawsze robił to co podpowiadało mu w danej chwili serce. Leżąc w szpitalu nie martwi się o siebie, jego myśli skupione są wokół żony i dzieci. Taki właśnie jest Rafał: skromny, wiecznie uśmiechnięty, posiadający ogromny dystans do swojej osoby, mający niesamowite poczucie humoru, które doświadczyło większość z nas.

Obecnie Rafał przechodzi drugą chemioterapię. Przed nim jeszcze trzecia a później jak znajdzie się dawca czeka go przeszczep szpiku. Wszyscy jesteśmy dobrej myśli i robimy wszystko by odnaleźć jego „genetycznego bliźniaka”.

Sen z powiek jego rodziny spędza kwestia nierefundowanych przez NFZ lekarstw, które Rafał będzie musiał otrzymywać. Pomóżmy Rafałowi i jego rodzinie skupić się przede wszystkim na walce z chorobą i zadbajmy za nich o sprawy finansowania lekarstw.

"Nikt nie może stracić z oczu tego, czego pragnie. Nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że cały świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym, by się nie poddać..."

Dziękujemy z całego serca,

Rodzina i Przyjaciele

Wpłacający205

 
Dane ukryte
2 000 zł
R
Rzodzina
600 zł
O
O Milka
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
IG
Ilona Gnacinska
500 zł
BG
Bartłomiej Góra
400 zł
 
Dane ukryte
300 zł
AK
Anna Kumiszczo
300 zł
NR
Nasze Roszkowo
294 zł
AK
Alicja Kiełkucka
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze25

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

385 352 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?