id: wbbx3t

Kocie cytaty, aforyzmy, myśli - wydanie książki drukiem!

Kocie cytaty, aforyzmy, myśli - wydanie książki drukiem!

Opis zrzutki

Zbieramy na wydanie drukiem i ebook'iem Jedynej Takiej Książki o Kotach! Osobiste myśli i cytaty z życia wzięte + aforyzmy znane i nieznane!


Uwaga: okładka od czapy - wersja robocza tak tylko, żeby coś wstawić.


Na własnej duszy przeżyte i przez osobiste koty nagonione myśli, przemyślenia, cytaty, plus znane i mniej znane aforyzmy o kotach.

Jest szaleństwo, jest wesoło i melancholijnie nieco, jak to z kotami bywa.

Napisane, na wydanie czeka!

Dlaczego potrzebne jest Wasze wsparcie? Czytaj dalej!


 Książka powstała z miłości do kotów, rzecz jasna, choć jej autor w zamierzchłych czasach był zapalonym psiarzem. Uwierzycie?


To książka nie tylko dla Kociar i Kociarzy, ale dla każdego, kto choć raz, nawet przelotnie, miał styczność z kotem. Bo kot pozostaje w sercu na całe życie.


Główna część książki to KOTomyśli - moje własne, osobiste myśli, refleksje, bon moty, wypadające same z siebie i z ust.


Kolejny rozdział to "Korzyści z posiadania kota" - Czy wiesz, ile korzyści niesie posiadanie kota? Z przymrużeniem oka, ale prawdziwe.


Niesamowita część: "Prawa Lucky'ego" - Murphy przy Lucky'm to cienias. Prawa Lucky'ego są absolutnie i niepodważalne.


A na koniec "Cytaty i aforyzmy" - Znane i mniej znane cytaty i aforyzmy o kotach. Poczynając od filozofów, poprzez świat literatury, filmu, sztuki, do ikon popkultury - każdy ma coś do powiedzenia na temat kotów. Dajmy im szansę się wypowiedzieć.


Dlaczego potrzebne jest Wasze wsparcie?


CEL CHARYTATYWNY

Z każdego sprzedanego egzemplarza (ebook i druk) symboliczną złotówkę przekażę na konto TOZ Oddział Bytom.


Druk

Oczywiście, dzisiaj każdy może sobie wydać ebooka. Napisać na laptopie na kolanach, złożyć online i sprzedawać na swoim blogu albo w socialach. Fajnie, też tak zrobię, bez względu na wynik Zrzutki. Ale uważam, że zasługujecie, Szanowni Czytelnicy, na więcej! Nie wspominając już o tym, że Koty zasługują na Więcej! Dlatego druk, bo nic nie zastąpi zapachu świeżo wydrukowanej książki, którą można dotykać, postawić na półce i sięgać po nią w chwili potrzeby. A druk, niestety, kosztuje.


Ilustracje

Książka ma być - i będzie! - piękna jak Koty! To ma być wydanie Artystyczne, bo przecież bohaterami tej książki są "artysty nieziemskie". Przyznaję, sam jestem plastycznym antytalenciem i dlatego do ilustratorskiej współpracy przy książce musiałem - chciałem! - zaprosić prawdziwego fachowca. Artystkę! Tyle na razie zdradzę.


Dystrybucja

Książki zalegające magazyn to widok tak przykry, jak nie przymierzając, prosektorium w prowincjonalnym miasteczku. Książki muszą trafić pod strzechy! Do ludu! Bez względu na to, czy będzie to dystrybucja w księgarniach, sieciówkach, sklepach zoo, gabinetach weterynaryjnych czy wysyłka książek do Patronów i osób, które ją zamówią na stronie - trzeba to popakować, załadować, pojeździć komunikacją miejską (tak, nie mam samochodu), dowieźć, nadać i... zapłacić.


Promocja

Nawet Coca-Cola musi się reklamować (szczególnie przed świętami), a co dopiero my, biedne kotki. Nawet najlepszy produkt się nie sprzeda, jeśli się go odpowiednio... nie sprzeda. Nie martwcie się, takiego masła maślanego nie znajdziecie w książce. Reklama kosztuje, porządna reklama kosztuje jeszcze więcej, a już skuteczna reklama, to aż się boję pisać, ile kosztuje.


Gratki dla Patronów!

Dozgonna wdzięczność moja, kotów, kociar i kociarzy na całym świecie, a oprócz tego całkiem namacalne dowody naszej wdzięczności: egzemplarze książki, egzemplarze książki z autografem, podziękowania na blogu, na stronie promocyjno-sprzedażowej, w social mediach... Pełną listę bonusów znajdziecie obok na stronie Zrzutki.


O Autorze


i45c1f865033c63a.jpegKOT-o-Freak czyli Kociarz w ostatnim stadium rozwoju. Autor bloga Kocia Kołyska, członek Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział Bytom, dziennikarz z blisko 30-letnim stażem, autor książki o mediach społecznościowych i współautor antologii literackiej.

Moje Koty - to one są bohaterami i prawdziwymi Autorami tej książki!


e4f8bc78b055253b.jpegKsiężniczka Reszka (nie jest już z nami, ale żyje, żyje, nie martwcie się ;)


h8edbaae0e868ed1.jpegLucky - syn pierworodny


de32f40596cdc56c.jpegPepe - dzidziuś zwariowany


DAJCIE PIĄTAKA NA KOCIAKA I NIECH PRZEMÓWIĄ WŁASNYM GŁOSEM!


CEL CHARYTATYWNY

Z każdego sprzedanego egzemplarza (ebook i druk) symboliczną złotówkę przekażę na konto TOZ Oddział Bytom.


Wpłacający 2

 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
5 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej
Wsparcie bez nagrody

Udowadniasz, że kochasz koty. Masz kotów - i moją - dozgonną wdzięczność

Wybieram
Wpłać 5 zł i więcej
Podziękowania na blogu

Podziękowania dla Patrona na blogu. Dane zostaną opublikowane w takiej formie w jakiej dokonałaś(dokonałeś) wpłaty i wyraziłaś/(wyraziłeś) na to zgodę: nick, lub Imię i Nazwisko, lub adres mailowy.

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 25 zł i więcej
Ebook gratis!

Otrzymujesz pięknego ebooka! Plus oczywiście podziękowania.

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Egzemplarz drukowany

Otrzymujesz egzemplarz drukowany! Wysyłka gratis, plus oczywiście wcześniejsze nagrody.

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Egzemplarz drukowany z dedykacją!

Otrzymujesz egzemplarz drukowany z dedykacją Autorów! Umawiamy się mailowo, dla kogo ma być dedykacja itd., itp. Wysyłka gratis, plus oczywiście wcześniejsze nagrody.

Wybieram
Wpłać 250 zł i więcej
Pakiet Patron VIP

Mega pakiet, w ramach którego otrzymujesz: egzemplarz drukowany z dedykacją Autorów, ebooka oraz podziękowanie na specjalnej stronie promocyjnej książki, które może mieć postać Twojego zdjęcia + krótki tekst (np. o Tobie) + link do Twojej strony.

Strona promocyjna ruszy niebawem, śledź aktualności na stronie zbiórki. Szczegóły dotyczące opublikowanych podziękowań ustalamy mailowo.

Wybieram
Wpłać 1600 zł i więcej
Patron Oficjalny Wydania - Pakiet dla Firm!

Uwaga: oferta limitowana, jedynie 3 pakiety do złapania! W pakiecie:

Logo Patrona na ostatniej stronie okładki w wersji ebook i drukowanej!

Pakiet 10 książek w wersji ebook i drukowanej - np. dla Twoich partnerów biznesowych.

Książki z dowolną dedykacją.

Plus oczywiście wcześniejsze bonusy.


(pozostało 3 z 3)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

625 277 zrzutek

i zebrali

376 259 384 zł

A ty na co dziś zbierasz?