Opis zrzutki

x5b4707b3d2d4ad9.jpegNazywam się Anna Sernawit


Wiele lat zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi, doprowadziło mnie wreszcie do Domu, do mojego Źródła, do miejsca skąd pochodzę. Dowiedziałam się kim jestem i po co pojawiłam się na Ziemi.


Moja Duchowa Rodzina zamieszkuje Kryształowy Ocean wewnątrz naszej planety. Tam pracowałam kiedyś w Kryształowych Komnatach. Swoim śpiewem uzdrawiałam, harmonizowałam i dostrajałam Istoty do ich boskiej częstotliwości.


Stamtąd poprzez rośliny wysyłaliśmy impulsy na Ziemię, żeby pomóc ludziom w transformacji. Jednak ten proces był dla mnie zbyt wolny. Postanowiłam wyjść na powierzchnię.


Moje wynurzanie się było stopniowe. Najpierw stałam się Wielorybem, by swoim dźwiękiem uzdrawiać Oceany. Kiedyś morze wyrzuciło mnie na brzeg, uratowali mnie ludzie, a ja z wielkiej wdzięczności postanowiłam się wcielić jako człowiek.


Tu czekała mnie wielowcieleniowa tułaczka po Ziemi w totalnym zagubieniu i zapomnieniu o tym, kim jestem i co miałam robić.


Moja pamięć zaczęła powracać dopiero w tym wcieleniu. W 2012 roku, pod wpływem niezwykłego impulsu, zaczęłam malować Anioły. One wprowadziły mnie w świat subtelnych energii. Zaczęły się ze mną kontaktować poprzez moje obrazy.

bdcea687106a515b.jpeg

W 2016 roku po raz pierwszy usłyszałam słowa Pieśń Duszy. Wtedy też na żywo spotkałam się z Wielorybami w Australii. Miałam to szczęście poczuć ich energię i usłyszeć ich pieśni. Przemówiły do mnie pewnej nocy, mówiąc o mocy dźwięku i Wewnętrznym Oceanie Wydawało mi się, że chodzi o wodę, która wypełnia nasze ciało w prawie 80%. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że byłam jedną z nich.


W tym samym roku dostałam wizję, w której grałam na misach kryształowych. Wizja była tak silna, że kupiłam misy i nieśmiało zaczęłam na nich grać. One "zmusiły" mnie do śpiewania, mimo że szczerze nienawidziłam swojego głosu i nie potrafiłam śpiewać.

e013b6538c0b6616.jpeg

Cały czas dostawałam przekazy o mocy mojego dźwieku, ale traktowałam je z przymrużeniem oka.


W 2019 roku Gaja domaga się bym publicznie zaśpiewała mantrę cudów. Potem okazuje się, że mam ją śpiewać z innymi ludźmi dla niej, przez 40 dni. To śpiewanie trwa prawie rok. Powstaje płyta Pieśń dla Matki Ziemi.


W 2021 roku, uświadamiam sobie wreszcie, że tyle lat malowałam ludzkie Dusze, po to by teraz móc usłyszeć ich pieśni. Zaczynam tworzyć Pieśni Duszy na zamówienie.


I wreszcie w kwietniu 2022 roku, docieram do informacji o mojej Duchowej Rodzinie. Wszystkie puzzle wskakują na swoje miejsce. Pamięć powraca. Wiem już kim jestem i co mam tutaj robić.


Dzięki prowadzeniu Matki Ziemi, stworzyłam swoją własną, ziemską Kryształową Komnatę. W tym miejscu śpiewam, tworzę mantry Nowej Ziemi i przeprowadzam sesje terapii dźwiękiem - Dotyk Anioła.


Jestem kanałem dla dźwięków z innych wymiarów. Swoim śpiewem otwieram przestrzeń, w której pamięć powraca, a ciało się uzdrawia. Aktywuję inne Dusze, dotykam czułych strun, inspiruję do poszukiwań.


1 sierpnia 2022 założyłam grupę, dzięki której wspólnie z innymi odkrywamy moc naszego dźwięku. Śpiewamy znowu dla Matki Ziemi, uzdrawiając i harmonizując siebie oraz Pole Ziemi.


Jestem w pełni oddana swojemu powołaniu. To jest moja jedyna praca.


Dzięki Twojemu wsparciu mogę ją kontynuować tworząc pieśni, które aktywują boskie kody w nas. Dzięki Twojej pomocy, mogę z pełnym zaangażowaniem prowadzić grupę poszerzającą świadomość ciała, umysłu i duszy.

Dzięki Tobie moje Kryształowe Kręgi mogą docierać coraz dalej harmonizując i uzdrawiajac Pole Ziemi.

j9243b177d7322a3.jpeg

 

Każde moje działanie jest mocno skoncentrowane na tworzeniu nowych matryc rzeczywistości. Poprzez dary płynące od mojej bogatej Duszy, w swojej przestrzeni zakotwiczam takie jakości, które wspierają, karmią i zasilają każdego, kto się w niej znajdzie. Działam poprzez dźwięki, wibracje barw, obrazy, słowa i świadomą obecność. Opieram się na połączniu ze Źródłem. Ono ściśle ze mną współpracuje, będąc dla mnie nieustanną inspiracją i polem nieograniczonych możliwości, z których czerpię do woli.

 

Grupa Ocean Dźwięku wspiera i wzmacnia, daje nadzieję, przywraca harmonię, poszerza świadomość, ukazuje nowe perspektywy, uczy pracy z energią, rozświetla schematy działania podświadomości, wspiera w transformacji, budzi intuicję, przywraca pierwotne wibracje, uzdrawia Ciało, Umysł i Ducha.


Życie nie musi być walką o przetrwanie, może być celebracją każdej chwili, która trwa.


Wszystko czym sie zajmuję jest przywracaniem pamięci o tym, że jesteśmy potężnymi kreatorami, a naszym naturalnym prawem jest życie w obfitości, spełnieniu, lekkości, radości i miłości. Tym co tworzę, każdego dnia zasilam Pole Obfitości. Wierzę w świat, w którym mogę się dzielić sobą najpiękniej jak potrafię, bez lęku, że mnie lub moim dzieciom zabraknie.

 

Zapraszam Cię do zapoznania się z nagrodami, które są przejawem mojej kreacji

oraz bijącego we mnie Źródła.Dzięki Twojemu wsparciu Ocean Dźwięku cały czas się wzmacnia i poszerza,

ja mogę z pełnym zaangażowaniem robić to, do czego zostałam stworzona,

a do Ciebie płynie moja energia, która zasila i wzmacnia Twoje połączenie.


jcd7d52dc62f5a30.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 11

Kupuj i wspieraj zrzutkę

od 50 zł

Kupione 4 z 100

Koniec za 8 miesięcy!
od 50 zł

Kupione 1 z 40

Koniec za 8 miesięcy!
od 50 zł

Kupione 5 z 80

Koniec za 8 miesięcy!
od 60 zł

Kupione 2 z 50

Koniec za 8 miesięcy!
od 80 zł

Kupione 1 z 100

Koniec za 8 miesięcy!
od 210 zł

Kupione 1 z 100

Koniec za 8 miesięcy!
od 220 zł

Kupione 1 z 25

Koniec za 8 miesięcy!
od 250 zł

Kupione 9 z 10

Koniec za 8 miesięcy!
od 333 zł

Kupione 11 z 100

Koniec za 8 miesięcy!
od 440 zł

Kupione 4 z 10

Koniec za 8 miesięcy!
od 750 zł

Kupione 2 z 10

Koniec za 8 miesięcy!

Wpłaty 99

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

892 097 zrzutek

i zebrali

833 304 755 zł

A ty na co dziś zbierasz?