Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Medytacja wzmacniająca połączenie

  Nagrodą jest dowolna medytacja wzmacniająca połączenie.


  Medytacje, które prowadzę nie powstają w moim umyśle. Podczas ich nagrywania łączę się z sercem Ziemi oraz z sercem Kosmosu. Staję się czystym kanałem, przez który płyną słowa aktywujące i transformujące Twoją energię. Dzięki mojemu prowadzeniu możesz dotrzeć do informacji, do których w normalnym trybie funkcjonowania masz bardzo utrudniony dostęp. Dzieje się tak, ponieważ nasz umysł skutecznie zagłusza ciche podszepty Duszy. W tym zgiełku i natłoku myśli trudno jest Ci cokolwiek usłyszeć. 

   

  Medytacje są prowadzone w taki sposób, żeby każdy mógł wejść w stan podwyższonej świadomości. Otwierają na prawdę, ułatwiają kontakt z podświadomością, która porozumiewa się z Tobą obrazami i symbolami. Pozwalają Ci się skontaktować z Twoim Wyższym Ja, z Twoją Duszą. 


  Jak medytować?

   

  Zarezerwuj sobie ok. godziny spokojnego czasu tylko dla siebie. Wyłącz telefon, usiądź wygodnie i rozluźnij się. Żeby wyeliminować ewentualne rozproszenia, załóź opaskę na oczy. Jeśli masz słuchawki wykorzystaj je do medytacji.Włącz medytację i podążaj za prowadzeniem.Jeśli w trakcie zobaczysz coś innego niż sugeruje mój głos, podążaj za tym. Twoja Dusza wie najlepiej, gdzie chce Cię zaprowadzić - zaufaj jej. Nie napinaj się, żeby koniecznie zobaczyć to, o czym mówię. Im bardziej jesteś rozluźniona, tym łatwiej płyną do Ciebie informacje i obrazy.  Podążaj za głosem z dziecięcą ciekawością. Każdy widzi, tylko często sobie zaprzecza.Po medytacji koniecznie zapisz to, co Ci się pokazywało. Zapewniam Cię, że w trakcie pisania, pojawi się jeszcze więcej informacji.Zapisuj wszystko co pamiętasz: obrazy, słowa, odczucia. Nic nie oceniaj i nie poddawaj w wątpliwość - po prostu pisz. Nawet jeśli teraz nic z tego nie rozumiesz, rozwiązanie może się pojawić za jakiś czas. Z własnego doświadczenia wiem, że czasami musi minąć jakiś czas, zanim to, co zrobimy w energii, zamanifestuje się w naszej rzeczywistości. 


  Do wyboru masz następujące medytacje:


  Lądowanie na Ziemi - Połączenie z Gają

  Ogień pasji - Połączenie z Przodkami

  Kryształowe komnaty dźwięku - Aktywacja gardła

  Wolna Dusza - Uwalnianie przywiązań

  Woda Życia - Oczyszczanie łona

  Rytm serca - Uzdrawianie zranień

  Aktywacja Diamentu - Połączenie z intuicją

  Gwiazda Duszy - Połącznie z Duszą


  rozwiń
  Medytacja wzmacniająca połączenie
 • Płyta Kryształowe Kręgi

  Płyta z misami kryształowymi i śpiewem intuicyjnym. Powstała w całości dzięki prowadzeniu Ducha. To pieśni śpiewane sercem. 

   

  Ten śpiew kieruje Cię do wnętrza. 

  Przypomina Ci o tym, kim jesteś. 

  Głęboko transformuje i uzdrawia. 

   

  Tutuły utworów:

   

  1. Duch Lasu

  2. Śpiew Wieloryba

  3. Ogień Pasji

  4. Kryształowe Serce

  5. Pieśń Duszy

   

  Czas trwania: 37:01

  rozwiń
  Płyta Kryształowe Kręgi
 • Płyta Pieśń dla Matki Ziemi

  Płyta powstała w czasie trwania projektu Pieśń dla Matki Ziemi. Są na niej utwory, które śpiewaliśmy na grupie o tej samej nazwie od 15 lipca 2019 roku. Są mantry, pieśni z rożnych stron świata, w różnych językach i takie, które przychodziły do nas w czasie pracy z Czterema Żywiołami. Wszystko popłynęło z serca i z miłości do Matki Ziemi, która jest naszym domem.

   

  1. Ardas Bhaee

  2. He Yama Yo

  3. The Blessing Water Song

  4. Błogosławieństwo Żywołów

  5. Przodkowie

  6. Ide Were Were

  7. Pieśń dla Ziemi

  8. Żywioły

  9. Anioły, Archanioły

  10. Nowa Ziemia

  11. Kobieca Natura

   

  Czas trwania: 70.51

  rozwiń
  Płyta Pieśń dla Matki Ziemi
 • Album Na skrzydłach Aniołów

  Jedną z metod na połączenie się z anielskimi energiami jest medytacja. Anioły mogą przemawiać do nas na różne sposoby. Możesz spróbować nawiązać kontakt z nimi poprzez kolory i przesłania zapisane na kartach tego albumu. Mam nadzieję, że pomoże Ci on zbliżyć się do anielskich energii, że poczujesz ich bliskość i wielką miłość jaką nas darzą. Być może staną się one dla Ciebie inspiracją w codziennym życiu.

   

  Każdy może się z nimi skontaktować, jeśli tylko tego pragnie. Każdego dnia możesz zadawać pytanie i otwierać książkę na dowolnej stronie. Wybrany Anioł będzie odpowiedzią, wskazówką bądź energią, która wesprze Cię w tej właśnie sytuacji. Jeśli nie masz konkretnego pytania, otwórz album na dowolnej stronie. Wystarczy, że pozwolisz, aby dany Anioł towarzyszył Ci przez cały dzień. Wczytaj i wczuj się w przesłanie, które Anioł ma Ci do przekazania. Pozwól, by energia danego obrazu wpływała w Twoją przestrzeń i zakotwiczała się w Tobie, w Twojej energetyce.

   

  Album z obrazami

  Okładka twarda, wymiary 25x25

  Ilość stron: 84

  Papier kredowy


  rozwiń
  Album Na skrzydłach Aniołów
 • Krąg Mocy - warsztat on-line

  Ty, Twoje ciało, przestrzeń wokół Ciebie na wyciągnięcie rąk i miejsce, w którym mieszkasz to Twoja Święta Przestrzeń, Twój Krąg Mocy.

   

  Czy wiesz jak go stworzyć i jak nim zarządzać?

  Krąg Mocy tworzysz Ty poprzez swoją świadomość, obecność i swoją energię. To Ty zapraszasz tam takie energie, które będą Cię wspierały i zasilały. To Ty każdego dnia wzmacniasz to połączenie i sprawiasz, że Twoje łącze staje się szybsze i coraz bardziej niezawodne.

   

  Pracuję z energiami od 10 lat, malując je, rozmawiając z nimi i ucząc się przyjmować dzień po dniu dary, którymi chcą się ze mną dzielić. Te energie, mimo iż nie zawsze widoczne i oczywiste, bardzo konkretnie wpływają na poprawę jakości mojego życia. Sprawdzam na sobie cały czas, czy to działa i jak to działa?

   

  I zapewniam Cię, że ich działanie jest bardzo potężne.

  Zapraszam Cię do wzięcia udziału w krótkim warsztacie o tym, jak zbudować Krąg Mocy i jak z nim codziennie pracować.

   

  Nagrałam dla Ciebie prawie dwugodzinną opowieść o tym, w jaki sposób możesz zadbać o swoją Świętą Przestrzeń.

   

  Dowiesz się z niej:

   

   Jak szybko i skutecznie oczyścić i wzmocnić energię swojego ciała?

   W jaki sposób możesz stworzyć w swoim własnym domu, czy mieszkaniu osobiste Miejsce Mocy?

   Co zrobić, by to miejsce, w którym mieszkasz karmiło Cię i zasilało?

   Jakie czynniki wpływają na to, czy w Twoim domu płynie energia?

   Co zrobić by udrożnić przepływ, który zaprosi do Twojego życia obfitość i szczęście?

   

  Krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces tworzenia Miejsca Mocy. Tak naprawdę nie będzie to żmudna praca. Będzie to zabawa, w której Ty staniesz się głównym prowadzącym. Moją rolą jest Cię zainspirować i pokazać na własnym przykładzie jak to zrobić.

   

  Pokażę Ci jak bardzo jest to skuteczne. Dzięki tej nagrodzie dostajesz dostęp do grupy Krąg Mocy na FB, w której jest zapisany film wraz z dodatkowymi inspiracjami w postaci szkiców, rysunków i zdjęć.

   

  Reszta w Twoich rękach 

   

  rozwiń
  Krąg Mocy - warsztat on-line
 • Anielskie Wsparcie - karty duchowej przemiany

  Oddaję w Twoje ręce owoc mojej 10 letniej pracy z nimi. Przez ten czas, namalowałam ich ponad 320. Każdy z Aniołów obdarowuje mnie przesłaniem, jakie niesie ze sobą jego energia.

   

  Kart jest 44. Wybierałam je pod kątem treści jakie ze sobą niosą, jak i energii zawartej w samym obrazie. Co było dla mnie niezwykłe, okazało się, że znalazły się w tym zestawie obrazy, będące tak naprawdę przekrojem całej mojej twórczości. Najstarszy obraz jest z 2014 roku, najmłodszy z 2022. Nie ma w nich więc jednego stylu i jednej kreski. Są zróżnicowane tak jak my, ludzie. Bo dla mnie Anioły, to my z przyszłości. Tacy jesteśmy w swojej najgłębszej Istocie i o tym one cały czas nam przypominają. 

   

  W JAKI SPOSÓB DZIAŁAJĄ ANIOŁY?

   

  * Są po to, by Ci służyć i inspirować Cię.

  * Dodają Ci nadziei i wiary w to, że wszystko co się dzieje, jest dla Twojego dobra.

  * Motywują Cię do zmiany.

  * Pokazują to, od czego należy się uwolnić, by pójść odważnie dalej.

  * Są wskazówką, znakiem, światełkiem w tunelu.

  * Ich energia promieniuje na Ciebie, wprowadzając harmonię i radosne wibracje do Twojego życia.

  * Pomagają Ci zakotwiczyć w ciele i w życiu takie jakości, które staną się Twoją mocą.

  * Przypominają Ci o tym, kim naprawdę jesteś.

  * Dodają Ci odwagi wtedy, gdy pojawia się lęk i zwątpienie.

  * Wzmacniają Twoje połączenie z Duszą.

  * Budzą Twoją pamięć o tym, jak potężnym Twórcą jesteś.

  * Są oazą spokoju wtedy, gdy wszystko na zewnątrz pogrąża się w chaosie.

  * Przypominają Ci o wewnętrznej równowadze.

  * Budzą moc płynącą z wdzięczności.

  * Są aktywatorami Twojej boskości.


  rozwiń
  Anielskie Wsparcie - karty duchowej przemiany
 • Karty Aktywacja Mistrza

  Karty Aktywacja Mistrza są graficznym zapisem nieuchwytnych i nie dla wszystkich widzialnych energii. Dzięki nim, możesz świadomie zaprosić do swojego życia takie jakości, które będą Cię wspierać i służyć pomocą. Te karty sprawią, że energie na nich przedstawione staną się Twoimi przyjaciółmi. Jeśli chcesz nawiązać z nimi trwałą i karmiącą relację, warto poświęcić trochę czasu na to, by je zobaczyć, poznać, poczuć, docenić i uhonorować. Warto dowiedzieć się, co ze sobą niosą i jak mogą Cię wspierać w codziennym życiu. Warto sprawdzić co możesz zrobić, by zacząć je dostrzegać, rozmawiać z nimi i czuć ich obecność przy sobie.


  Zapraszam Cię do mojego świata, w którym jakości takie jak Wdzięczność, Równowaga, Zachwyt, Lekkość, Akceptacja, Pasja i wiele innych, mogą stać się dla Ciebie równie realne i oczywiste jak dla mnie. Jeśli naprawdę taka będzie Twoja intencja, energie z tych kart ożyją jak Dżin z lampy Alladyna, po to by wiernie Ci służyć.


  Energia podąża za uwagą. To, na czym skupiasz uwagę, wzmacnia się każdego dnia. Ty wybierasz jakie jakości chcesz zaprosić do swojego życia. Stajesz się Mistrzem, który wie czego chce, potrafi to zmaterializować i urzeczywistnić.

   

  Zestaw, który mam Ci do zaoferowania składa się z 44 kart z przesłaniami. Do każdej karty dołączone jest zadanie do samodzielnego wykonania, które pomaga Ci wejść jeszcze głębiej w wartości, które niesie ze sobą każdy obraz.

   

  Dla kogo są te karty?

   

  Zdaję sobie sprawę, że te karty są wymagające. Są dedykowane osobom, zafascynowanym rozwojem świadomości. Są dla pionierów. Dla tych, którzy wyznaczają nowe standardy i ścieżki. Dla tych, którzy całym swoim życiem starają się udowodnić, że rozwój osobisty i praca ze sobą ma głęboki sens. Dla tych, którzy zdecydowali się przekroczyć pewną granicę. Są dla ludzi, którzy mają dosyć tkwienia w wiecznie powtarzającym się schemacie cierpienia, bólu, walki i manipulacji. Są dla tych, którzy podjęli świadomą decyzję o tym, żeby wyjść z tego, co blokowało ludzkość przez tysiąclecia. Dla tych, którzy mają odwagę i zapał do tego, by budować Nowy Świat od podstaw. Są dla osób, które zdają sobie sprawę, że to my, naszą świadomością i determinacją, jesteśmy w stanie stworzyć rzeczywistość o jakiej marzymy, przyciągając do siebie energie, które będą nas wspierać. Wystarczy utrzymywać cały czas skupienie na tym, czego chcemy doświadczać.


  Te karty są dla ludzi, którzy podjęli świadomy wybór stworzenia Raju na Ziemi. Oni wiedzą, że to możliwe i zamierzają to udowodnić. Swoim życiem, swoim przykładem, dają świadectwo, że jesteśmy w stanie tego dokonać.

  Ja wiem, że to możliwe i wiem, że będzie nas coraz więcej. Jak śpiewał John Lennon, wystarczy sobie to tylko wyobrazić, a potem świadomie skupić na tym obrazie swoją energię. Zasilajmy to, czego chcemy doświadczać. Wierzę głęboko, że te karty są drogowskazem i jednocześnie mapą, która doprowadzi nas do celu.

   

  Co zyskujesz pracując z kartami?

   

  Codzienna i systematyczna praca z kartami, otworzy Cię na świat, do którego zwykle nie masz dostępu. Pozwól by te energie do Ciebie przemówiły, posłuchaj co mają Ci do zaoferowania. Zobacz, że nigdy nie jesteś sam. Zobacz, że masz do dyspozycji potężne moce, które są w stanie diametralnie przetransformować Twoje postrzeganie świata. Karty zmieniają perspektywę, zachęcają do zatrzymania się, zadawania sobie pytań, które Cię definiują, sprawdzają, jak się czujesz, co wybierasz, na czym chcesz się teraz skupić, co jest dla Ciebie ważne?

  

  Twoja praca z nimi sprawi, że codzienne problemy staną się mniej uciążliwe. Po pewnym czasie zdasz sobie sprawę, że w ogóle nie postrzegasz ich już jako problemów. Staną się dla Ciebie cenną informacją i wyzwaniem, które jest tylko kolejnym etapem w drodze do Twojego mistrzostwa.

  Zauważysz, że więcej jest w Twoim życiu spokoju, harmonii, zaufania, zrozumienia, życzliwości do siebie, innych ludzi i do wszystkiego co się wokół Ciebie dzieje.

   

   

  Poczujesz subtelne, ale bardzo potężne zmiany w swojej energii. Stopniowo odpływać będą ciężary, które nie pozwalały Ci oddychać. Zrzucisz z barków brzemię, które było z Tobą, odkąd pamiętasz. Uświadomisz sobie, że naprawdę nie musisz już tego dźwigać. Możesz spokojnie je puścić i zostawić, po to by zacząć doświadczać czegoś nowego, świeżego, lekkiego i radosnego. Czegoś, co do tej pory było poza Twoim zasięgiem, bo energie, które Cię otaczały skutecznie blokowały dostęp do tego, co jest Twoim prawem od zawsze. Prawem do szczęścia i samostanowienia o sobie.

  Karty Aktywacja Mistrza są tak dobrane, by każdego dnia aktywować w Tobie energie, które pomogą Ci urzeczywistnić swoje mistrzostwo. 

   

  Moja intencja

   

  Od 8 lat maluję to, co widzę swoim wewnętrznym okiem. Przez długi okres czasu energie te przedstawiały się jako anielskie. Ja jednak po jakimś czasie zdałam sobie sprawę, że to co maluję, to MY Z PRZYSZŁOŚCI. To energia, którą mamy w sobie cały czas, jedyne co trzeba zrobić, to pozwolić jej się przejawić.

  Wiem po sobie jak bardzo praca z tymi energiami zmieniła moje życie, świadomość i postrzeganie.

  Moją intencją jest, żebyś i Ty mógł je poznać i się z nimi zaprzyjaźnić. 

   

  Jak pracować z kartami?

   

  Wybierz taki sposób, który będzie dla Ciebie odpowiedni na ten moment.

   

  1). Intensywne i głębokie, 44 dniowe wyzwanie

   

  Zanim wybierzesz kartę usiądź przez chwilę w ciszy. Świadomym oddechem zaproś swoją energię do ciała. Postaraj się wyciszyć umysł i wejść w przestrzeń serca. Zacznij tasować karty z intencją. Zapytaj jaka energia właśnie w tym dniu chce się zamanifestować w Twojej przestrzeni?

  Wylosuj sobie jedną kartę, przeczytaj przesłanie, pracuj z nią świadomie i skup się na wykonaniu zadania, przypisanego do danej karty. Wszystko co się pojawi, zapisz w specjalnie do tego założonym Zeszycie Mistrza.

  Istotnym elementem jest, żeby robić to codziennie. Wtedy efekty się kumulują.

  Tworzy się reakcja łańcuchowa. Fale nakładają się na siebie, a każda poprzednia wzmacnia kolejną.

   

  Może się zdarzyć tak, że któraś z kart zatrzyma Cię na dłużej. Być może będziesz potrzebować kilku dni, żeby ustabilizować w ciele daną energię. Daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz. Cały proces ma przebiegać łagodnie, przy Twojej pełnej akceptacji tego, co się wydarza.

  To nie ma być przykry obowiązek, tylko zabawa, która aktywuje cały Twój ukryty potencjał.

   

  Z doświadczenia wiem, że taka codzienna, systematyczna praca, chodź wydaje się nudna i uciążliwa, sprawia, że otwierają się przed Tobą takie obszary i przestrzenie, o których nawet Ci się nie śniło. Powodem jest efekt nakładającej się na siebie fali. Codziennie wzmacniasz to, co się zadziało dnia poprzedniego. Twoja energia, cały czas zasila to na czym skupiasz uwagę. Dzięki temu z małego nasionka jesteś w stanie wyhodować potężne drzewo. Dlatego przy codziennej pracy efekty są spektakularne.

   

  2). Pomoc przy rozwiązywaniu problemów

   

  Jeżeli na Twojej drodze pojawił się problem, z którym nie wiesz, jak sobie poradzić, możesz poprosić karty o pomoc.

  Znajdź miejsce i czas, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać. Usiądź w ciszy, zapal świecę i zacznij głęboko oddychać, zapraszając do siebie swoją Wyższą Jaźń, by była przy Tobie i za pomocą kart podpowiedziała Ci rozwiązanie.

  Zapisz sobie na kartce pytanie. To ważne, żeby prawidłowo odczytać odpowiedź. Zadaj pytanie otwarte, karty nie odpowiadają na pytanie: tak lub nie.

  Skup się na postawionym pytaniu i powoli zacznij tasować karty. Może być tak, że jakaś karta sama wypadnie podczas tasowania. Wiedz, że w ten właśnie sposób, Twoja Dusza kontaktuje się z Tobą i pomaga Ci.

  Połóż przed sobą kartę i sprawdź jaką ma dla Ciebie odpowiedź.

   

  Co zawiera w sobie ta karta?

   

  Wybierając jedną z kart, dostajesz obraz energii zaklętej w kolorze i kształcie. Zanim pójdziesz dalej pozwól sobie najpierw pobyć z tym, co widzą Twoje oczy. Pozwól by energia sama do Ciebie przemówiła, być może bez słów, a bardziej w odczuciach.

  Czy te kolory i kształty w jakiś sposób Cię poruszają?

  Czy coś uruchamiają?

  Czy te odczucia są dla Ciebie miłe, czy nieprzyjemne?

  Być może w ciele pojawi się jakiś delikatne poruszenie?

  Może ta karta o czymś Ci przypomni?

  Może pojawią się jakieś skojarzenia?

  Zwracaj uwagę na wszystko co się pojawia w trakcie samego patrzenia na obraz.

  Możesz spróbować to opisać własnymi słowami. Być może Twój opis będzie bardzo zbliżony do tego, o czym mówi ta karta? To może być wspaniała zabawa, spróbuj.

   

  W tej części uruchamia się Twoja prawa półkula, odpowiedzialna za intuicję, kreatywność i wyobraźnię.

   

  W drugiej części zapoznaj się z przesłaniem, które dołączone jest do karty. Są one formą channelingu, który powstaje zaraz po namalowaniu przeze mnie obrazu. Dzieje się to tak, że siadam, zamykam oczy, wyciszam umysł i pytam daną energię jaką treść ze sobą niesie, czym jest i jaką ma dla nas wiadomość? Te słowa same ze mnie wypływają. Staram się w żaden sposób nie ingerować w to, co się pojawia.

   

  Trzecia część to bardzo już konkretna i świadoma, uruchamiająca lewą półkulę mózgu, praca z ćwiczeniem, które dołączone jest do każdego obrazu. Ćwiczenia te w pewnym sensie też są formą channelingu. Spływały same podczas mojej pracy nad przygotowaniem tych kart. Motywują do tego, by wejść bardzo głęboko w każdą z tych energii. Nie pozwalają Ci się ślizgać po temacie. Zachęcają do tego, by naprawdę poczuć blokady, które Cię hamują i pozwolić sobie na to, by je uwolnić. Dostajesz w nich konkretne narzędzia i propozycje do wykonania na „tu i teraz”. W tej części dzielę się z Tobą całym moim doświadczeniem, jakie zdobyłam pracując ze sobą i z ludźmi na warsztatach.

   

  Niezależnie od tego jaki sposób pracy wybierzesz, do kart i zadań możesz sobie cały czas wracać. Nie chodzi o to, żeby odbębnić cały program, a potem schować to wszystko do szuflady i zapomnieć. Karty Mistrza mają za zadanie przyciągnąć te energie do Twojego życia na stałe. Mają Ci pomóc je urzeczywistnić w Twoim ciele. Chodzi o to, żeby z nimi świadomie żyć. Żeby te wartości stały się Twoją częścią, żeby połączyły się z Twoim systemem energetycznym.

   

  Zawsze sprawdzaj też, czy dana energia Ci odpowiada i czy na pewno chcesz ją zaprosić do swojego życia. Pamiętaj, że to Ty decydujesz. To jest Twoja energia, Twoja Święta Przestrzeń i Ty nią zarządzasz. Zawsze kieruj się swoim ODCZUCIEM. Twoje ciało nigdy Cię nie oszuka. Ono wie, co jest dla Ciebie najlepsze.

   

  rozwiń
  Karty Aktywacja Mistrza
 • Sesja indywidualna

  Czasami jest tak, że kręcisz się w kółko i nie wiesz już, w którą stronę trzeba spojrzeć, żeby znaleźć przyczynę. Czasami jest tak, że to co Cię blokuje jest tak oczywiste, że nawet trudno na to wpaść. A czasami jest tak, że to coś jest tak zakryte, że trudno samemu to zobaczyć, bo nie wiesz, gdzie szukać. Nie wiesz, że właśnie TO może być takie ważne...


  Dlatego czasem potrzebna jest pomoc kogoś, kto stoi z boku. Kogoś, kto nie jest w żadnym stopniu zaangażowany w Twój osobisty dramat, w historię stworzoną przez Twój umysł. Czasem potrzebne jest spojrzenie kogoś, kto wie, gdzie trzeba patrzeć. Powiedzenie o tym komuś, kto wie, JAK słuchać.


  Długoletnia praca ze sobą i z innymi ludźmi sprawiła, że potrafię zobaczyć, kiedy oszukujesz siebie i nawet nie jesteś tego świadomy. To często sprawia, że stoisz w miejscu, nie jesteś w stanie przekroczyć pewnej granicy, kręcisz się w kółko powtarzając te same schematy, podczas gdy zmieniają się tylko okoliczności.  


  Jeśli potrzebujesz takiego świeżego spojrzenia na to, z czym nie możesz sobie na ten moment poradzić, ta nagroda jest właśnie dla Ciebie.

  rozwiń
  Sesja indywidualna
 • Podróż do Źródła - warsztat on-line

  Startujemy 4 kwietnia 2022 r.

  Warsztat jest podzielony na 3 części.


  Każdy poziom obejmuje 7 aspektów Żródła. Ty wybierasz dogodną dla Ciebie porę. Wszystkie materiały będą dostępne w grupie Salimaya.


  Nasza praktyka składa się z 3 elementów:


  1. Filmik wprowadzający Cię w aspekt, z którym będziemy się łączyć, a w nim mnóstwo ciekawych inspiracji dla Ciebie – ok. 40-50 min. Będzie to transmisja na żywo, w poniedziałki, środy i piątki, o godz. 11.00 w grupie na FB. Możesz go obejrzeć w dogodnej dla Ciebie porze.

  2. Medytacja, w której samodzielnie będziesz wnikać w daną przestrzeń by budować i wzmacniać połączenie z

  poszczególnymi elementami Źródła – ok. 20-30 min. Będzie się pojawiała po transmisji na żywo.

  3. Propozycja krótkiej praktyki, która w każdym momencie będzie Cię łączyła z wybranym aspektem Źródła.

  4. W niedzielę o 17.00 zapraszam na wirtualny krąg, podczas którego dzielimy się tym, co w nas żywe.


  Zatem w wybrane dni praktyka zajmie Ci około godziny.


  Jedna godzina dziennie, która przywróci, zbuduje i wzmocni Twoje połączenie ze Źródłem. To nie jest zbyt wiele, natomiast efekt tego połączenia może Cię bardzo zaskoczyć.


  Nie wiem co się zadzieje u Ciebie, ale ja dzięki połączeniu ze Źródłem:


  • Odnalazłam moją Duchową Rodzinę i miejsce, z którego

  pochodzę

  • Znalazłam swoją pasję, która stała się moją pracą

  • Nigdy nie robię dwa razy tego samego warsztatu

  • Cały czas się rozwijam i wchodzę w nowe przestrzenie

  • Płynę z nurtem życia, otwierając się na lekkość, radość

  • Nieustannie poszerzam swoją świadomość

  • Przyjaźnię się z energiami, które mnie otaczają,

  • Podążam za prowadzeniem i robię to, co jest moim

  powołaniem

  • Celebruję życie, dzięki czemu każda chwila jest dla

  mnie magiczna i cenna

  • Mam w sobie spokój, czuję spełnienie.


  Każdy poziom będzie dotykał innej sfery świadomości.


  1 POZIOM – ŚWIADOMOŚĆ

  Aspekty, z którymi będziemy się łączyć w pierwszym tygodniu:


  1. Ciało

  2. Serce

  3. Umysł

  4. Ziemia

  5. Woda

  6. Ogień

  7. Powietrze


  2 POZIOM – PODŚWIADOMOŚĆ

  Aspekty, z którymi będziemy się łączyć w drugim tygodniu:


  1. Wewnętrzna kobieta

  2. Wewnętrzny mężczyzna

  3. Wewnętrzne dziecko

  4. Przodkowie

  5. Zwierzę Mocy

  6. Drzewo Życia

  7. Kryształy


  3 POZIOM – NADŚWIADOMOŚĆ

  Aspekty, z którymi będziemy się łączyć w trzecim tygodniu:


  1. Gwiezdna Rodzina

  2. Anioły

  3. Energia wspierająca

  4. Kosmiczna Matka

  5. Kosmiczny Ojciec

  6. Dusza

  7. Źródło


  Oprócz tego, grupa do której dołączysz jest miejscem, w którym uczymy się tworzyć swoją rzeczywistość. Dzięki swojej świadomości, intencji i dźwiękom budujemy Nową Ziemię - Salimaya. To imię jest Pradźwiekiem, wokół którego możesz swoją intencją zbudować świat w jakim chcesz żyć.

  Warsztat jest bazą, dzięki której połączysz się ze swoim Źródłem, natomiast grupa będzie trwała dalej i będzie się cały czas rozwijała razem z nami.


  KIEDY:

  Startujemy 4.04.2022

  Dołączyć możesz w dowolnym momencie.


  GDZIE:

  Warsztat on-line w zamkniętej grupie na Facebooku – Salimaya


  KOSZT:

  333 zł

  

  rozwiń
  Podróż do Źródła - warsztat on-line
 • Pieśń Duszy

  Słuchając pieśni, którą wcześniej dla siebie nagrałam, czułam się jak potężny Wieloryb, który płynie coraz głębiej i głębiej. Dotarłam do końca Oceanu, do granicy między światami. Zobaczyłam przed sobą potężną, błękitną kulę, wypełnioną kryształowo czystą wodą  

   

  To jest moje Źródło.  Ona zawiera z sobie pamięć wszystkiego, czym jestem. Śpiewając z TEGO MIEJSCA, wysyłam na powierzchnię impulsy, które wprowadzają ludzkie ciało w delikatne drgania. One są niezauważalne na zewnątrz, ale mają za zadanie BUDZIĆ PAMIĘĆ. Poruszają głębokie struktury pamięci komórkowej. Wywołują tęsknotę za czymś, co jest głęboko w nas zakodowane. Ten delikatny impuls ze środka Ziemi będzie odkodowywał to, co zostało nam zablokowane i zabrane. Będzie odbijał się echem, będzie wracał i drążył tak, jak kropla drąży skałę 

   

  Stopniowo powraca mi pamięć o tym miejscu i zaczynam sobie coraz więcej przypominać. Pracowałam kiedyś w Kryształowych Komnatach. Przychodzili do mnie ludzie, którzy z jakichś powodów rozstroili swoje ciała. Ja przywracałam im harmonię. Dotykałam ich serca i zaczynałam śpiewać różne dźwięki. W zasadzie to było tak, jakby moje gardło było w tym momencie odbiornikiem, wyśpiewującym ich melodię. Poprzez moją obecność ich pieśń się harmonizowała, wracała do swojej pierwotnej formy. To wyglądało trochę tak, jakbym ich „stroiła”.

   

  Po wielu wiekach zapomnienia, wracam do pracy w Kryształowych Komnatach jako Śpiewająca z Wielorybami.

   

  Pieśni Duszy będą wyglądały teraz dokładnie tak, jak to robiłam zamieszkując Kryształowy Ocean wewnątrz planety. Teraz tylko wszystko będzie się odbywało na innym poziomie, ale wiem już, że jestem w stanie tam wrócić, przenieść się w to miejsce i połączyć z jego energią. Przewodnikami będą mi Wieloryby i Kryształy.

   

  Śpiewając Pieśń Duszy dla konkretnej osoby, intuicyjnie wybieram Kryształ Prowadzący. Łączę się z jego energią i wsłuchuję w jego pieśń. Zaczynam śpiewać, podczas gdy Wieloryby zabierają mnie do Kryształowych Komnat wewnątrz Oceanu. Gdy się tam znajdziemy, zaczyna się proces „strojenia” wszystkich ciał Istoty, dla której śpiewam. Tutaj dołączają się do tej pieśni kryształy z komnaty.

   

  Na czym polega strojenie ciała?

   

  Chodzi o to, by odkleiły się z przestrzeni Istoty wszystkie energie, które nie należą do niej. Wszyscy „pasażerowie na gapę” dzięki dźwiękom o wysokiej częstotliwości dobrowolnie, acz zapewne niechętnie, opuszczą jej Świętą Przestrzeń. To samo będzie się działo ze wszystkimi programami i schematami, które zostały nam sztucznie zaszczepione, a nie są naszą prawdą.

   

   

  Tak jak maluję obrazy Duszy, tak swoim śpiewem mogę je przywoływać.

   

   Być może poczujesz, że chcesz usłyszeć śpiew Twojej Duszy?

   Być może chcesz się otworzyć na jej wołanie?

   Być może chcesz zacząć za nią podążać w głębiny, do samego centrum swojej Istoty? 

   

   

  Bo gdy płynie pieśń bez słów,

  Umysł idzie spać,

  Serce się budzi,

  A ciało uzdrawia...

   

   

  JAK POWSTAJE PIEŚNI DUSZY?

   

  Proces tworzenia Pieśni Duszy, to proces wielogodzinny. Pewnie trudno to sobie wyobrazić, bo przecież sama pieśń jest krótka, ok. 20-30 minutowa.

   

  Jak wygląda proces tworzenia takiej pieśni?

   

  Przede wszystkim siadając do nagrania jej, muszę być w całkowitym spokoju i połączeniu. Wchodzę do miejsca, w którym staję się czystym kanałem dla dźwięków, które mają przeze mnie przepłynąć. Wchodzę do tej kryształowej wody wewnątrz planety. Do miejsca, w którym energia jest pierwotna, czysta, niezakłócona. 

   

  A potem wchodzę w Twoje pole energetyczne by odebrać sygnały z Twojego ciała. Wtedy dopiero pozwalam dźwiękom płynać.

  I tutaj, tak jak podczas sesji, muszę nauczyć się odkładać na bok umysł, który wymaga ode mnie czystych i przyjemnych dla ucha dźwięków. Przecież każdy tego oczekuje...

   

  A dźwięki wypływają różne i nie moją rolą jest je oceniać, albo wręcz hamować. Sami wystarczająco hamujemy się przez całe życie, nie pozwalając sobie na swobodne wyrażanie siebie…

   

  Dlatego nie jest to dla mnie proste, ale ufam procesowi, pozwalając by wydobywały się ze mnie takie dźwięki, jakie chcą się wydobywać. W tym czasie jestem w różnych miejscach Twojego ciała i Twojej przestrzeni. Raz jestem w samym ciele, potem szybuję wysoko, by za chwilę zanurkować w jakieś mroczne przestrzenie, w które trzeba wpłynąć, by uwolnić zablokowaną tam energię. Dźwieki stamtąd, pomagają dotknąć tego, co trudne i bolesne. One same już to uzdrawiają i leczą. Pozostaje Ci tylko ich wysłuchać i oddychać z nimi…

   

  Pytacie mnie, czy pojawiają mi się jakieś obrazy?

   

  Raczej nie, ten proces przebiega w pełnym skupieniu na odczuciach płynących z ciała. Śpiewam z zamkniętymi oczami, nie skupiam się na widzeniu obrazów, bo musiałabym się skupić na umyśle, który chciałby mi jakieś obrazy podsuwać. Czasami mam wrażenie unoszenia się w przestrzeni, latania… a za chwilę wiem, że wpływam w głębiny. Czuję, w którym miejscu w ciele trzeba pozostać dłużej. Dźwięki pokazują zablokowane i wymagające uzdrowienia miejsca. Czasem głos się załamuje i fałszuje. Na to też muszę pozwolić…

   

  Cały proces jest dla mnie niezwykle mocnym doświadczeniem. To tak, jakby ktoś wpuszczał mnie do środka swojego ciała i pozwalał, żebym dotykała go dźwiękiem…Dlatego wbrew  pozorom jest to proces bardzo intymny i delikatny.

   

  Piszę o tym dla Ciebie, żebyś miał świadomość na co się godzisz.

   

  Zanim zamówisz sobie u mnie Pieśń Duszy, zadaj sobie pytanie, czy będziesz w stanie w pełni ją przyjąć, przyjmując w niej tak naprawdę SIEBIE 

   

  JAK DZIAŁA PIEŚŃ DUSZY?

   

  To nie jest piosenka, która ma Ciebie rozbawić czy ukołysać do snu.

   

  Ta pieśń to światło, wpuszczane tam, gdzie najbardziej ciemno.

  Ta pieśń będzie wnikać głęboko w Twoje ciało, w Twoje komórki i w Twoją Istotę.

  Ta pieśń jak echo, będzie wracać do Ciebie, by przypominać Ci o tym Kim Jesteś.

  Ta pieśń może Cię niepokoić, denerwować, wkurzać, smucić, wywoływać dziwne emocje i stany.

  Ta pieśn może przypomnieć Ci to, o czym próbujesz całe życie zapomnieć.

  Ta pieśń poruszy to, czego nie chcesz ruszać, bo zostało to zamiecione pod dywan, zapomniane i zamrożone.

  Ta pieśń pokaże Ci to, czego nie chcesz zobaczyć.

  Jeśli odrzucasz i nie akceptujesz siebie, ta pieśń Ci to uświadomi.

   

  Ona jest jak fala 

   

  Może przepłynąć przez Ciebie miękko i łagodnie, jeśli tak traktujesz siebie i inne Istoty.

  Ale może też uderzyć w Ciebie z wielką siłą, by zabrać to, co sprawia, że umierasz za życia.

  Co gorsza, ta fala nie przepłynie raz i nie zniknie. Będzie Cię dotykać tak długo, aż kręgi nią wywołane, nie wyciszą się samoistnie.

   

  Ta pieśń budzi z uśpienia Twoją Duszę.

  Ta pieśń przywraca Cię do życia.

  Ta pieśń przypomina Ci o tym, po co tu jesteś.

   

  Wg przekazów, które dostaję od Wielorybów, mam odnajdować PRAWDŹWIĘKI, które będą docierać do najgłębszych struktur ciała i energii planety, by je uzdrawiać na subatomowym poziomie. Te dźwięki wcale nie muszą być piękne. Czasami mogą przerażać. To jest moje dziedzictwo, to jest moje POWOŁANIE.

   

  CO MOŻE SIĘ DZIAĆ JAK DOSTANIESZ SWOJĄ PIEŚŃ?

   

  Praca z tym dźwiękowym podpisem, polega na coraz głębszym dostrajaniu się do swojej pierwotnej wibracji. Codzienne i systematyczne słuchanie i śpiewanie pieśni, sprawia, że warstwa po warstwie odsłaniać się będzie przed człowiekiem prawdziwy obraz jego potężnej Istoty.

   

  Odbywa się to w kilku etapach.

   

  1. Oczyszczanie

   

  Dźwięk Twojej pieśni wywołuje wibracje w każdej komórce. Samoistnie odpada wtedy wszystko to, co nie należy do Ciebie. Wszystkie enegie, które wprowadzają zakłócenia, odchodzą bo nie są w stanie wytrzymać Twojej boskiej wibracji. Nie mogą już z Ciebie czerpać, różnica potencjałów jest zbyt duża. Znikają punkty styku.

   

  Ciało może zareagować tak, jak wtedy, gdy potrzebuje się oczyścić z substancji, która mu szkodzi. Możesz mieć objawy oczyszczania. Mogą pojawić się bóle w miejscu, w którym energia była zablokowana, a dźwięk ją poruszył. Mogą pojawiać się nagle długo skrywane i zatrzaśnięte w ciele emocje, które pod wpływem pieśni, będą wreszcie chciały się uwolnić z ciała. Może się pojawić smutek, złość, tęsknota, czy inne mało lubiane emocje. Im bardziej będziesz od nich uciekać, z tym większą siłą będą na Ciebie napierać. Im łagodniej je przyjmiesz i pozwolisz się wyrazić, tym szybciej i lżej Twoje ciało się od nich uwolni.

   

   

  2. Harmonizacja

   

  Wszystko co do tej pory było zaburzone, zaczyna się oczyszczać i powracać do swojej pierwotnej, boskiej formy. Ciało się uzdrawia i harmonizuje. Poszczególne komórki zaczynają wibrować coraz szybciej. Zmienia się częstotliwość ciała.

   

  3. Aktywacja Boskości

   

  Ten proces polega na stopniowym odkrywaniu całego Twojego potencjału. Uaktywniają się talenty, o których nie miałeś pojęcia. Ukazują się przed Tobą cały czas nowe ścieżki rozwoju. Uświadamiasz sobie, że możliwości są nieograniczone. To tak, jakbyś miał przed sobą setki drzwi, a za każdymi z nich krył się jakiś skarb do odkrycia. I tylko Twoja ciekawość, systematyczność i zaufanie do życia, określają ile z nich otworzysz, by cieszyć się obfitością, którą tam znalazłeś. Od Twojej odwagi zależy, czy zdecydujesz się ten skarb zaprezentować światu. Tutaj nie ma żadnych limitów. Wszystko leży w Twoich rękach, a tworzone i zasilane jest Twoim dźwiękiem.

   

  Ta pieśń to bardzo głęboki PROCES TRANSFORMACJI, który zapraszasz do swojego życia. To zmiany, których większość z nas tak bardzo się boi. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma w sobie gotowość na takie zmiany.

   

  JAK PRACOWAĆ Z PIEŚNIĄ DUSZY?

   

  Słuchaj jej tak długo, aż fale nią wywołane uciszą się.

  Słuchaj jej wtedy, kiedy chesz usłyszeć swoją Duszę.

  Słuchaj jej i zacznij śpiewać razem z nią.

  Stwórz z tego codzienną praktykę, śpiewaj swoją pieśń. 

   

  CO DOSTANIESZ ODE MNIE?

   

  Dostajesz dwa utwory w formacie mp3. 

   

  Pierwszy jest pieśnią, którą śpiewam, żeby dostroić się do Twojej Duszy. W tej podróży pomagają mi Wieloryby. To razem z nimi, zabieram Cię do Kryształowych Komnat, by usłyszeć Pieśń Twojej Duszy. Jest też swego rodzaju energetycznym skanowaniem Twojego ciała poprzez mój dźwięk. Ta pieśń wychodzi różnie. Moim celem jest przebrnąć przez blokady ciała i dotrzeć do Twojej pierwotnej wibracji. Śpiewam tak długo, aż pojawi się Twój zapis wibracyjny, sekwencja sylab, dźwięków lub słowa, przeznaczone właśnie dla Ciebie. 

   

  Jak już jestem pewna, że to jest właśnie to, tworzę Twoją osobistą mantrę do codziennego śpiewania. Jest z podkładem muzycznym. Wkładam w tę pieśń całe swoje serce, tak byś mógł poczuć wibrację swojej Duszy. 

   

  Śpiewanie swojej mantry osobistej, otwiera drzwi prowadzące do Twojej Duszy, a Ty wracasz do domu, do Źródła. Śpiewanie tej pieśni codziennie sprawia, że energia Twojej Duszy się zagęszcza, a Twoje połączenie z nią jest coraz mocniejsze. Zaczynasz ją czuć i słyszeć. Dopiero wtedy ona może Ciebie poprowadzić ku temu, co jest Twoim powołaniem. 

   

   

  Pieśni, które teraz tworzę, można posłuchać na moim kanale na You Tube lub na stronie Ocean Dźwięków na FB. 

   

  Jeśli chcesz posłuchać swojej własnej, możesz ją u mnie zamówić. Tak jak przy malowaniu obrazów, potrzebuję Twoje imię, nazwisko i zdjęcie.

   

  Koszt - 440 zł 

   


  rozwiń
  Pieśń Duszy
 • Obraz Duszy

  Zamykam oczy, przywołuję Twoją Duszę i maluję to, co się pojawia.  Jest to energia, która pomaga Ci otworzyć sie na to, co w środku, na to, co jeszcze nieodkryte. Uchylam drzwi prowadzące do wnętrza Twojej Duszy, a obraz który powstaje jest dla Ciebie inspiracją do dalszych poszukiwań. Do obrazu dostajesz też przesłanie w formie pisemnej. 

   

  Wiele razy zastanawiałam się, co tak naprawdę zadziewa się podczas takiego malowania? 

  Dlaczego to, co mi się pokazuje, wcale nie wygląda tak, jak na początku jawi mi się na płótnie? 

   

  Dzieje się tak dlatego, że obraz naszej Duszy bardzo różni się od tego, co przejawiamy w fizycznym ciele. Tutaj, na Ziemi, jej blask jest najczęściej bardzo dobrze schowany za różnymi maskami, zbrojami, murami. Boimy się pokazać prawdziwych siebie. Najczęściej nie mamy pojęcia kim tak naprawdę jesteśmy. Dawno temu schowaliśmy naszą moc bardzo głęboko.... tak głęboko, że sami o niej zapomnieliśmy. 

   

  A gdy łączę się z Twoją Duszą, ona bardzo chce pokazać całe swoje światło, całą siebie. Dlatego malując obraz dla Ciebie, muszę się często "przebijać" przez te wszystkie warstwy zapomnienia. Energetycznie zdejmuję je z Ciebie. Pomagam Ci przypomnieć sobie jaka jest Twoja prawdziwa natura i kim tak naprawdę jesteś. Patrząc na obraz, możesz dzień po dniu, zapraszać swoją Duszę, żeby pomogła Ci się przejawić w świecie fizycznym. Ona bardzo chce się z Tobą połączyć. Chce być usłyszana i zobaczona. 


  Nagrodą jest obraz o wymiarach 50/70, akryl na płótnie.

  rozwiń
  Obraz Duszy
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.