Wesprzyj remont Domu Treningowego w Milanówku, w którym podopieczni Fundacji Radośni poczują się bezpiecznie. Pomóż zabezpieczyć ich przyszłość - tworząc razem z nami ich 2 DOM ! Nie przechodź obojętnie !!! ID: daa2yg

Wesprzyj remont Domu Treningowego w Milanówku, w którym podopieczni Fundacji Radośni poczują się bezpiecznie. Pomóż zabezpieczyć ich przyszłość - tworząc razem z nami ich 2 DOM ! Nie przechodź obojętnie !!! ID: daa2yg

6 007 zł z 331 000 zł

1%

6 007 zł

6 007 zł

z 331 000 zł

54 dni

54 dni

do końca

102

102

wspierających
1%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 5

 • Szanowni Państwo, zapraszamy na licytację internetową na rzecz Fundacji Radośni ????????https://www.facebook.com/groups/658566754923226

  je675cbceb559c14.jpeg

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo obecnie, Fundacja startuje w różnych konkursach, aby zapewnić finanse na remont wspomnianego budynku. Otrzymaliśmy niedawno informację o przyznanej Nam dotacji z Narodowego Instytutu Wolności na budowę nowego przyłącza prądu do naszego budynku, w kwocie 10.000 zł. Na efekt końcowy innych konkursów, Fundacja oczekuje.

  Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że mimo czasów pandemii w naszym kraju, nie siedzimy z założonymi rękoma, tylko działamy: pisząc projekty, odpowiadając na ogłoszenia, planując aukcje w Internecie a także udostępniając Naszą Zrzutkę na remont budynku. Jesteśmy cały czas w kontakcie z gestorami sieci, zlecamy przygotowanie stosownej dokumentacji a także uczestniczymy w rozmowach z inspektorami, projektantami oraz potencjalnymi wykonawcami. Cały czas działamy i nie ukrywamy, ze łatwo nie jest. Trzymajcie za nas kciuki, kochani . I pamiętajcie, każda nawet najmniejsza, symboliczna wpłata zbliża nas do osiągnięcia celu ;-) Dziękujemy za wsparcie, życząc WAM dobrego zdrowia ; -) pozdrawiamy serdecznie ;-)

   

  Czytaj więcej
 • Kochani dziękujemy za wsparcie, za wasze wpłaty ;-) Udało się już uzbierać na kosztorys remontu naszego DOMU a także na przygotowanie dokumentacji, map, projektów na budowę przyłącza wod-kan. Jak tak dalej Nam pójdzie, to uda się jeszcze zebrać finanse na przygotowanie dokumentacji do przyłączenia prądu a także na budowę przyłącza gazowego. Naszym PRIORYTETEM na chwilę obecną, jest doposażenie DOMu w podstawowe i niezbędne media, aby ruszyć z remontem.. Mamy nadzieję , że koronavirus nie przeszkodzi nam w tych działaniach.Pozdrawiamy i życzymy zdrowia. Zarząd Fundacji Rdośni

  Czytaj więcej
 • Dziękujemy za każdą, chociażby symboliczną wpłatę na remont naszego Domu ;-) Zdajemy sobie sprawę, że "obecny czas" nie jest łatwy dla nas wszystkich, tym bardziej doceniamy Państwa wsparcie ;-) Zapewniamy, że Ta zbiórka nie jest jedyną naszą inicjatywą, aby pozyskać środki na remont. Jeśli tylko jest taka możliwość, bierzemy udział w licznych konkursach i składamy projekty. Niestety, często czas oczekiwania na wyniki jest bardzo długi. Nasza Fundacja w tym czasie, przygotowuje dokumentację, aby uzyskać wstępne warunki i pozwolenia, aby przystąpić do robót. Najpierw doprowadzimy media do budynku. Jest to dla nas obecnie PRIORYTET, ponieważ pomoże nam to ruszyć z planowanym remontem do przodu.

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo,

  Kwiecień to Światowy Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu. Z tej to Okazji Fundacja Radośni zajmująca się tematyką autyzmu, miała w planach zorganizowanie w Milanówku w kwietniu happeningu "Odczarujmy Autyzm".

  Ze względu na #COVID19 ograniczyliśmy się jedynie do podświetlenia Urzędu Miasta Milanówka na niebiesko przez cały kwiecień oraz do szerzenia informacji o autyzmie w internecie.

  Dziękujemy Panu Burmistrzowi oraz jego współpracownikom za wsparcie naszej inicjatywy.

  Zapraszamy Państwa do odwiedzania naszej strony www.fundacjaradosni.com.pl oraz zapraszamy na fanpage.

  Szanowni Państwo, nie bądźcie zieloni w temacie Autyzmu 1f609.png w kwietniu bądźcie Niebiescy 1f499.png1f499.png1f499.png1f499.png1f499.png1f499.png

  W imieniu Fundacji Radośni życzymy wszystkim zdrowia w tym niełatwym dla wszystkich czasie #zostanwdomu

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

System zapomniał o pełnoletnich osobach z autyzmem!!! Ale Ty nie przechodź obok nich obojętnie!!! Pomóż zabezpieczyć ich niepewną przyszłość!!

Potrzebujemy Twojego wsparcia, każdej złotówki, dobrego gestu, darowizny, która przyspieszy nam przeprowadzić generalny remont Domu, w którym dorosłe osoby z autyzmem odnajdą swoje bezpieczne miejsce, odnajdą swój DOM.

Nasi podopieczni, kończąc swoją edukację szkolną po 24 rż. żyją na marginesie społeczeństwa i jedyne co im nasz system oferuje, to przeludnione Warsztaty Terapii Zajęciowej do których czeka się latami, a także zamknięte i niedostosowane Domy Pomocy Społecznej, lub co gorsza Szpitale Psychiatryczne.

A można sprawić, aby żyli prawie samodzielnie, tylko z niewielką pomocą opiekunów. Do osiągnięcia tego celu będzie służył Dom Treningowy gdzie pod okiem terapeutów i asystentów młodzi ludzie, będą zdobywać umiejętności, które pozwolą im żyć wśród nas a nie dogorywać w niedostosowanych dla nich zakładach.

Często tacy młodzi ludzie są faszerowani psychotropami a także przywiązywani pasami do łóżka lub są zamykani w odizolowanym pomieszczeniu, gdzie tkwią latami obdarci z godności ludzkiej .

Szanowni Państwo, nasza Fundacja „Radośni" jest młoda, działamy na terenie Milanówka oraz na terenie powiatu grodziskiego, dopiero od roku. Chcemy wspierać młodzież i pełnoletnie osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz ich rodziny. Mamy na swoim koncie małe, acz liczne sukcesy.

Obecnie przygotowujemy się do generalnego remontu Domu, który ma się stać Domem wspomaganym o charakterze treningowym z intencją, żeby w przyszłości, stał się ON też prawdziwym DOMEM dla podopiecznych Fundacji. Pragniemy, aby nasi podopieczni zdobywali nowe umiejętności oraz szlifowali te wyuczone, aby byli coraz bardziej samodzielni w swoim dorosłym życiu. Chcemy dać ich rodzinom wytchnienie i dać nadzieję na to, że przyszłość ich dorastających dzieci będzie zabezpieczona.

Bezpieczny Dom, w którym osoby z autyzmem znajdą wsparcie opiekunów, asystentów i terapeutów, jest im niezbędny. Nasi podopieczni wymagają ciągłej asysty, ciągłego wsparcia, ze względu na autyzm, sprzężenia oraz liczne zaburzenia sensoryczne. Są to osoby niskofunkcjonujące, które bez pomocy drugiego człowieka, nie mają szans na godne życie.

Budynek, który został nam użyczony przez Burmistrza Miasta Milanówka, niestety jest w bardzo złym stanie, elewacja oraz wnętrze budynku wymagają kapitalnego remontu. Czeka nas ogrom pracy i nakładów finansowych. Musimy dom ocieplić, wybudować przyłącza, których nie ma, wymienić wszystkie instalacje, okna, kaloryfery, zakupić kocioł grzewczy itp. Przygotowany kosztorys przewiduje minimum 331 tysięcy zł. nakładu finansowego, nie wspominając o wyposażeniu budynku, pokoi, zakupu pomocy terapeutycznych, zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry itp. 

 • Jesteśmy otwarci na każdą pomoc − finansową, wolontariacką a także rzeczową (najbardziej potrzebne są materiały budowlane). Mile widziana pomoc od okolicznych przedsiębiorców i sklepów. Wiemy, że obecna sytuacja jest trudna dla wszystkich, jednak nie możemy czekać bezczynnie. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i wsparcie. Kontakt [email protected] lub tel. 506 19 18 17
 • Do wpłat darowizn na w/w cel uruchomiliśmy konto − prosimy o wsparcie!!! Jeśli każdy, kto właśnie czyta o DOMU, podaruje nam cegiełkę od siebie, cel stanie się realny. Nr konta: 30 1020 1055 0000 9802 0439 3716 (Bank PKO BP w Warszawie).

Prosimy o POMOC!!! Z Wami Szanowni Państwo, będziemy mogli osiągnąć o wiele więcej i szybciej !

Z całego serca dziękujemy za każdy gest wsparcia!!!

Większa ilość zdjęć Domu do remontu, jest udostępniona na naszej stronie internetowej:

www.fundacjaradosni.com.pl w zakładce DOM serdecznie zapraszamy ;-) Zarząd Fundacji Radośni

Wpłacający102

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze8

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

589 904 zrzutki

i zebrali

333 157 310 zł


A ty na co dziś zbierasz?