Rozwój najmłodszego mistrza rajdowego na świecie ID: wfrgwy

Rozwój najmłodszego mistrza rajdowego na świecie ID: wfrgwy

182 zł z 300 000 zł

0%

182 zł

182 zł

z 300 000 zł

209 dni

209 dni

do końca

8

8

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,


niniejsza zrzutka utworzona jest w celu zbierania środków na dalszy rozwój najmłodszego mistrza rajdowego w historii motorsportu na świecie - obecnie 14-o letniego Huberta Laskowskiego.


Krótką historię tego młodego mistrza kierownicy można obejrzeć w reportażu przygotowanym przez telewizję TVN - Tutaj .


Również po każdym rajdzie, w którym wystartował Hubert można było obejrzeć relację w Motowizji - przykład relacji tutaj.


Według opinii wielu specjalistów z dziedziny rajdów samochodowych, Hubert Laskowski to największy tak młody talent rajdowy na świecie, a tym samym najlepszy "materiał" na przyszłego Mistrza Polski, Europy a następnie Świata - to najlepsza inwestycja.


Hubert Laskowski za swoje sportowe osiągnięcia w roku 2019, wygrał Plebiscyt na Sportowca Juniora Roku w powiecie wrocławskim organizowanym przez Gazetę Wrocławską.

A w I Plebiscycie na Sportowca Roku w Gminie Kobierzyce - zajął 2 miejsce.

i0c0fad2ff5f1293.jpeg


Determinacja, skuteczność, pracowitość, a przede wszystkim talent Huberta zostały docenione przez łotewską federację sportów motorowych LAF, od której w sezonie 2020 Hubert uzyskał specjalną zgodę na start w mistrzostwach kraju, jako najmłodszy w historii światowego motorsportu kierowca rajdowy (14 lat - bez prawa jazdy). Bijąc rekord Kallego Rovanpery (19lat) - obecnego kierowcy fabrycznego zespołu Toyoty w rajdowych mistrzostwach świata WRC.


Planowany debiut Huberta w mistrzostwach to lipcowy Rajd Liepaja, będący jednocześnie rundą Rajdowych Mistrzostw Europy (FIA ERC). Oficjalna informacja tutaj


Zapraszam również do obejrzenia fragmentu programu #rajdywieczorowąporą, gdzie na temat Huberta wypowiada się Trzykrotny Mistrz Europy - Kajetan Kajetanowicz (tutaj)


W celu bliższego poznania Huberta, zapraszam do polubienia strony na Facebooku.


Jeśli uważacie Państwo, że jesteście w stanie pomóc w dalszym rozwoju Huberta, z którego za chwile będziemy tak dumni jak z Roberta Kubicy, Kajetana Kajetanowicza, Adama Małysza i wielu innych utytułowanych sportowców, to zapraszam do wpłat oraz udostępniania zrzutki dalej. Żeby talent mógł się rozwinąć potrzebne są pieniądze. Dziękujemy.

Wpłacający8

MP
Maciej Paca
100 zł
S
Sylwia
50 zł
DZ
Damian Zyzak
25 zł
JW
Jarosław Wiesław
2,50 zł
AW
Adrian Wronkowski
1 zł
AW
Adrian Wronkowski
1 zł
A0
Aleksander 0,7 Kwaśniewski
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

499 601 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?