id: wpv9cm

ZIELONO - CZERWONY MIKOŁAJ!

ZIELONO - CZERWONY MIKOŁAJ!

2 040 zł 
z 2 100
97%
zakończona 30.11.2020r
31 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Sezon piłkarski z udziałem naszej drużyny - Ludowego Klubu Sportowego "Skrbeńsko" jest już na półmetku zmagań. Drużyna spod czeskiej granicy zajmuje drugie miejsce w rozgrywkach Klasy C. Podopieczni trenera Łacioka mimo, że rozegrali większość spotkań na wyjeździe to pokazali zęby i pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie i duże nadzieje na wiosenne rozgrywki.


Jak już dobrze wiecie w klubie nikt nie próżnuje czasu wolnego od rozgrywek. Na początku roku zorganizowano zbiórkę, dzięki której mogliśmy pomóc pracownikom Szpitala Wojewódzkiego w Jastrzębiu Zdroju. Dzięki tej akcji przeczytać o nas mogliście chociażby w Dzienniku Zachodnim. Na koniec roku chcemy jeszcze raz przypomnieć jak silna jest zielono-czerwona rodzina...


W tym miejscu zachęcamy do ZIELONO-CZERWONYCH MIKOŁAJEK. Zapraszamy wszystkich członków naszej familii by zostali pomocnikiem naszego klubowego mikołaja. W tym jakże trudnym okresie postanowiliśmy zagrać kolejny arcy trudny mecz sezonu, bowiem #GramyDlaDzieci z Powiatowego Domu Dziecka w Gorzyckach. Władze klubu uzgodniły już na 6 grudnia spotkanie w w/w domu z dziećmi. Jak informuje koordynator Domu Dziecka z Gorzyczek p. Michalina Bizoń na dzień dzisiejszy w placówce przebywa 21 dzieci w wieku od 11 do 17 roku życia. Na wspomnianym spotkaniu przedstawiciele LKS Skrbeńsko przekażą dzieciakom prezenty, oraz poopowiadają o pasji jaką jest działanie i życie w zielono-czerwonym gronie.


Zbiórka potrwa do końca listopada. Na początku grudnia klub z uzbieranej kwoty skomplementuje 21 paczek dla dzieci, do których dorzuci również klubowe gadżety. Im więcej uzbieramy tym lepsze prezenty otrzymają od nas Ci, którzy potrzebują tego najbardziej. Niestety, jak informuje sama placówka opiekuńczo-wychowawcza... w tych trudnych czasach panowania wirusa świat zapomniał o samotnych młodych ludziach.


Za pomoc i wsparcie akcji serdecznie wszystkim dziękujemy.


Poprzednia udana akcja klubu:

https://lksskrbensko.klubowo24.pl/Aktualnosci/Szczegoly/2606/wspieramy-szpital-w-walce-z-covid-19


#GRAMYRAZEMWJEDNEJDRUŻYNIE #GRAMYDLADZIECI

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 31

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

893 738 zrzutek

i zebrali

836 905 287 zł

A ty na co dziś zbierasz?