Diagnostyka i leczenie za granicą Adrianka ID: wuru74

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

16 903 zł z 120 000 zł

14%

16 903 zł

z 120 000 zł

16 dni

do końca

224

wspierających
14%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

DIAGNOSTYKA I LECZENIE ADRIANKA ZA GRANICĄ

wuru74-9b3de5.png

Adrian jest uśmiechniętym czterolatkiem, od urodzenia zmaga się z niepełnosprawnością psychoruchową i padaczką. W trakcie diagnostyki wykonaliśmy wile badań genetycznych, metabolicznych, zdjęć obrazowych, jest za nami kilkanaście pobytów w szpitalach, ośrodkach rehabilitacyjnych. Obecnie lekarze nie mają pomysłu jak zdiagnozować naszego synka, bo w świetle badań medycznych jest zdrowym dzieckiem a nie potrafi samodzielnie siedzieć, chodzić, mówić i nikt nie jest wstanie powiedzieć czy obecny stan się zmieni. Dlatego bardzo byliśmy chcieli rozszerzyć diagnostykę o pobyt w jednej z niemieckich klinik, gdzie jest szerszy zakres badań i możliwości. Ten wyjazd jest niezbędny w dalszych postępach rozwojowych naszego synka, niesie za sobą nadzieję i lepsze jutro aby Adrianek mógł zrobić kolejny krok w przód.

Dlatego zwracamy się do ludzi wielkiego serca o pomoc i wsparcie finansowe naszej zbiórki, każda złotówka to krok w przód dla naszego synka.

Bardzo dziękujemy za każda pomoc.

wuru74-e62d17a1.png

Chwile zabawy :-)

wuru74-30501751.png

Codzienna rehabilitacja !

wuru74-71e22ec.png

Ciężkie ćwiczenia :-)

Aktualności1

  • Witajcie wszyscy ludzie dobrego serca ???? Nasz Adrianek od kilku dni zmaga się z grypa jelitowa, która bardzo skomplikowała nam nasze dalsze plany i leczenie, gdy tylko dojdziemy do zdrówka pojedziemy do szpitala na oddział gastroenterologiczny aby założyć Pega - gdyż Adrian będzie dokarmiany do jelitowo aby go wzmocnić i dać więcej energii do ćwiczeń. Każdego dnia jeździmy na rehabilitację, mamy ćwiczenia z logopedą ????????Kilka razy dziennie walczymy z napadami padaczkowymi co nie jest fajne ale nie poddajemy się ❤❤❤ Jesteśmy bardzo wdzięczni za każde wsparcie i te małe i te duże????Każda wpłacona złotówka przybliża nas do celu, brakuje jeszcze sporo ale wierzymy w siłę jaką są ludzie o dobrym sercu dlatego bardzo prosimy o dalsze wsparcie, udostępnienie i dodawanie przedmiotów do licytacji ????????????

Wpłacający224

BP
Black Panther Tattoo
2 000 zł
Anna świtała
1 000 zł
WM
Wioleta Makałowska
620 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
550 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
KM
Kinga Markowska
450 zł
MS
Marta Sękowska
360 zł
AC
Anna Ciesiółka
300 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
280 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
220 zł
Zobacz więcej

Komentarze26

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

398 502 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?