Wydanie książki “Bunt” i przekazanie dochodu na cele charytatywne ID: j3eupu

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora

34 180 zł z 30 000 zł

113%

34 180 zł

z 30 000 zł
113%

Opis zrzutki

„Bunt” jest opowieścią o tajemniczym wędrowcu i pewnej rodzinie, których losy niespodziewanie się splatają… Tak samo niespodziewanie powstał pomysł na założenie Fundacji CorAdCor i przekazanie dochodu ze sprzedaży powieści na cele charytatywne. Zachęcamy do zapoznania się z szerszym opisem naszego pomysłu na zrobienie czegoś dobrego, od serca :). W kolejnych tygodniach będziemy odkrywać przed Państwem poszerzone informacje o idei, książce i naszym małym ambasadorze! Ważne: Prosimy wszystkich darczyńców o podanie adresu pocztowego (wyłącznie na terenie Polski) do wysyłki nagród w informacji dla organizatora w formularzu wpłaty lub wysyłając wiadomość na adres e-mail Fundacji: [email protected]

Książka i Fundacja

Serce – centrum istnienia każdego człowieka. To tutaj rodzą się marzenia, natchnienia, aspiracje. Sercem możemy dzielić się z drugim człowiekiem, w nim rozważać nasze troski i radości oraz toczyć walki, jakich nie widać na pierwszy rzut oka. Powieść Tomasza Metelicy powstała właśnie z potrzeby serca i, jak się okazało, stała się inspiracją do stworzenia przestrzeni pomocy innym. W maju bieżącego roku, powołaliśmy do życia Fundację CorAdCor mającą charakter organizacji non profit. Autor powieści “Bunt” postanowił przekazać Fundacji swoje dzieło, udzielając licencji na jej wydanie.

Cały dochód uzyskany ze sprzedaży książki chcielibyśmy przeznaczyć na cele charytatywne. Naszym głównym zainteresowaniem jest wsparcie terapii dziewięcioletniego Kamila, którego życie, historia i serduszko potrzebujące pomocy rozpoczęły naszą wspólną drogę.

Więcej o Fundacji

Statut

Kamil Kozaczuk

Kamil to chłopiec pełen życia i energii, który urodził się z poważną wadą serca. Zawsze chętny do pomocy, serdeczny, lubiany w gronie rówieśników. Chłopiec wręcz zarażający swoim uśmiechem i dziecięcą radością. Wielką pasją Kamila jest piłka nożna, a jego największym idolem – Paulo Dybala. Kamil marzy o tym, by w przyszłości zostać piłkarzem. Jednak każda gra w „nogę” to dla niego ogromny wysiłek, który powoduje złe samopoczucie.

Kamil jest dla nas wzorem człowieka żyjącego pełną piersią, wbrew poważnym trudnościom.

Wierzymy, że jego historia to doskonały przykład tego, iż podjęta walka, jaką codziennie toczy on sam i jego najbliżsi, pragnienie życia, a przede wszystkim miłość, zaangażowanie i wsparcie tak wielu ludzi – również Was – mogą wypełnić „drugą połowę serca”, której po prostu zabrakło.

Cel

Pieniądze przekazane za pośrednictwem tej zbiórki posłużą nam na pokrycie kosztów wydania 3000 egzemplarzy opisywanej książki i jej promocji. Całość zysku z jej sprzedaży pragniemy natomiast przeznaczyć na pomoc Kamilowi i jego rodzicom. Wierzymy mocno, że dzięki Fundacji – wydawnictwu, będziemy mogli pomóc nie tylko jemu, ale także innym chorym dzieciom. W kolejnych latach naszej działalności chcemy również wesprzeć uzdolnioną młodzież w rozwijaniu swoich talentów i pasji.

"Bunt"

„Bunt” jest opowieścią o tajemniczym wędrowcu i pewnej rodzinie, których losy niespodziewanie się splatają… Rafael, bo takie imię nosi przybysz, wzbudza niemałe zainteresowanie żołnierzy w miejscowej gospodzie. Po starciu z nimi opuszcza wioskę, rezygnując z noclegu w karczmie, jednak miejscowy farmer z jakiegoś powodu postanawia zatrzymać nieznajomego pątnika i przyjąć go pod swój dach. Wędrowiec, nie spodziewając się takiego gestu po kłótni z żołnierzami, przyjmuje zaproszenie i udają się razem do prostej, wiejskiej chaty.

Żaden z nich nie wie, że ten prosty gest odmieni losy świata. W tym właśnie miejscu rozpoczyna się opowieść, w której czytelnik będzie mógł przeżyć zaskakującą przygodę i podróż u boku Rafaela – do celu, do jakiego on sam dąży już od dwudziestu lat…

Droga do Fundacji

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przeczytania pierwszych dziesięciu rozdziałów książki Tomasza Metelicy pt. „Bunt” i wciągającego opisu powstawania idei Fundacji na blogu autora.

Blog Tomasza Metelicy

Zrzutka stworzona przez Fundację CorAdCor

Facebook

E-mail

Ważne: Prosimy o podanie adresu pocztowego (wyłącznie na terenie Polski) do wysyłki nagród w informacji dla organizatora w formularzu wpłaty lub wysyłając wiadomość na adres e-mail Fundacji: [email protected].

Okładka książki jest elementem poglądowym, Fundacja CorAdCor zastrzega sobie prawo do jej zmiany. Wszelkie zdjęcia i grafiki udostępniane na stronie zrzutki są własnością Fundacji i ich rozpowszechnianie bez zgody Zarządu jest niedozwolone.

Aktualności11

  • Kochani Darczyńcy! Już jutro zamykamy naszą zbiórkę - na liczniku 110%, a my już od jakiegoś czasu pracujemy przy wydruku książki. Serdecznie każdemu z Was dziękujemy! Jednocześnie informujemy, że wysyłka książek rozpocznie się od 07.10.2019r - do tego czasu Autor będzie je podpisywał :) Pozdrawiamy!

  • Osiągnęliśmy dzisiaj 100%, udało się!!! W tym miejscu wielkie podziękowania należą się wszystkim naszym darczyńcom - bo bez wsparcia, jakie okazaliście zarówno przez wpłaty, jak i udostępnianie różnych artykułów i postów z naszej działalności moglibyśmy nie osiągnąć tego celu... 100% wybiło 26 dni przed ustalonym terminem - pozostawimy jednak zbiórkę otwartą aż do upływu tego czasu - nadwyżka kwoty zostanie wykorzystana na promocję powieści. "Każdy człowiek potrzebuje marzeń i buntu. Tylko marzyciele i buntownicy popychają świat do przodu. Tylko z marzeń i buntu rodzą się rzeczy wielkie” (M. M. Borochowska) Jeszcze raz dziękujemy Wam za przyłączenie się do naszego marzenia związanego z "Buntem"! Zapraszamy do śledzenia naszych działań na Facebook: https://www.facebook.com/Fundacja-CorAdCor-354159045303695/

  • Wow! Przekroczyliśmy 90%! Niecałe 2,5 tysiąca brakuje do osiągnięcia celu - dziękujemy Wszystkim wspierającym - dobro wraca! A wszystkich tych, którzy nie widzieli jeszcze materiału z dzisiejszego programu Pytanie na Śniadanie zapraszamy do oberzenia kilkuminutowego materiału z udziałem Autora "Buntu" i naszego małego ambasadora Kamila - http://pytanienasniadanie.tvp.pl/44214180/ksiadz-z-rzymu-pisze-powiesc-by-zebrac-pieniadze-na-chorego-chlopca

  • Zobacz więcej

Wpłacający312

MJ
Maciej Jasiński
100 zł
CK
Czesława Knafel
100 zł
DZ
Damian Ziembikiewicz
100 zł
JS
Jarosław Szyc
60 zł
AK
Agnieszka Kwaśny
55 zł
EP
Ewelina Per Pajdzik
55 zł
JJ
Julia Jarmuszkiewicz
ukryta
MP
Małgorzata, Paweł i Martynka
60 zł
AI
Aleksandra Ilcewicz
100 zł
D
Dyzio
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze17

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej

Serduszko

Wpłacającym prześlemy e-mail z podziękowaniem.

wybrano 15 razy

Wpłać 30 zł i więcej

Połowa serca

Darczyńcy z tego progu kwotowego otrzymają list z podziękowaniem i naklejki z motywami fabularnymi z książki.

Ważne: Prosimy o podanie adresu pocztowego do wysyłki w informacji dla organizatora, w formularzu wpłaty.

wybrano 11 razy

przewidywana dostawa: 30 września, 2019

Wpłać 50 zł i więcej

Druga połowa serca

Przekraczając ten próg, wpłacający otrzyma egzemplarz książki "Bunt" z autografem.

Ważne: Prosimy o podanie adresu pocztowego do wysyłki w informacji dla organizatora, w formularzu wpłaty.

wybrano 145 razy

przewidywana dostawa: 30 września, 2019

Wpłać 100 zł i więcej

Dwie połowy serca

Wpłacający otrzymają list z podziękowaniem, książkę "Bunt" z autografem oraz naklejki z motywami fabularnymi z książki.

Ważne: Prosimy o podanie adresu pocztowego do wysyłki w informacji dla organizatora, w formularzu wpłaty.

wybrano 63 razy

przewidywana dostawa: 30 września, 2019

Wpłać 200 zł i więcej

Z serca

Darczyńcy otrzymają list z podziękowaniem, 2 książki "Bunt" z autografami, naklejki z motywami fabularnymi z książki, 2 magnesy, a także podziękowanie imienne na stronie Fundacji na facebook.com.

Ważne: Prosimy o podanie adresu pocztowego do wysyłki w informacji dla organizatora, w formularzu wpłaty.

wybrano 18 razy

przewidywana dostawa: 30 września, 2019

Wpłać 500 zł i więcej

Serce przy sercu

Osoby, których wpłaty przekroczą 500 zł otrzymają list z podziękowaniem, 3 książki "Bunt" z autografami, naklejki z motywami fabularnymi z książki, 3 magnesy, 3 zakładki oraz podziękowanie imienne na stronie www Fundacji.

Ważne: Prosimy o podanie adresu pocztowego do wysyłki w informacji dla organizatora, w formularzu wpłaty.

wybrano 14 razy

przewidywana dostawa: 30 września, 2019

Wpłać 1000 zł i więcej

Od serca do serca

Darczyńcom wpłacającym 1000 zł i więcej, przekażemy list z podziękowaniem, 5 książek "Bunt" z autografami, naklejki z motywami fabularnymi z książki, 5 magnesów, 5 zakładek, a także podziękowanie imienne umieszczone w "posłowiu", w pierwszym nakładzie książki.

Ważne: Prosimy o podanie adresu pocztowego do wysyłki w informacji dla organizatora, w formularzu wpłaty.

*Fundacja zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji Imienia i Nazwiska w książce i zwrotu wpłaconej darowizny.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 30 września, 2019

Wpłać 2000 zł i więcej

Serducho

Osoby wpłacające więcej niż 2000 zł, otrzymają list z podziękowaniem, 5 książek "Bunt" z autografami, naklejki z motywami fabularnymi z książki, 5 magnesów i 5 zakładek. W sytuacji gdy wpłaty dokonuje osoba prywatna, w "posłowiu" zostanie umieszczone specjalne, imienne podziękowanie. Dla firm przewidziane jest umieszczone logo na okładce książki (tył) i stronie www Fundacji (przez 6 miesięcy od wydania książki).

Ważne: Prosimy o podanie adresu pocztowego do wysyłki w informacji dla organizatora, w formularzu wpłaty.

*Fundacja zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji Imienia i Nazwiska lub logo w książce i zwrotu wpłaconej darowizny.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 30 września, 2019

Nasi użytkownicy założyli

394 798 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?