Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Pomóż nam tworzyć samowystarczalne wioski! ID: 4df2s4

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Płyty CD MANA LOA ze studyjnym nagraniem sesji relaksacyjnej Teatru Dźwięku.

  Płyty CD MANA LOA ze studyjnym nagraniem sesji relaksacyjnej Teatru Dźwięku. 

  https://www.facebook.com/teatrdzwieku/

  Opis płyty: Usłyszymy muzykę ambient stworzoną studyjnie z wykorzystaniem instrumentów terapeutycznych. Gongi i misy śpiewające, bębny, dzwonki i cała muzyka, oddziałuje na człowieka na wielu poziomach. Flety i saksofon tworzą magiczna atmosferę.

  Uspokajają się myśli, zyskujemy łatwość wejścia w stan wyciszenia wewnętrznego i błogości. Poprawia się jakość snu i słuch Oczyszczają się emocje. Wspierane jest uwolnienie blokad ciał energetycznych. Możemy osiągnąć poprawę percepcji i kreatywności, rozwój synestezji, czyli łączenia zmysłów.

  Warto słuchać w pozycji leżącej, obserwując ciało, oddech, myśli... i pozwolić sobie odlecieć w podróż do swojego wnętrza.

  O Wykonawcy: Rytualny Teatr Dźwięku jest kreacją nowych form w kulturze współczesnej. Inicjatywa artystyczna inspirowana prastarymi mistycznymi tradycjami.

  Płyty CD MANA LOA ze studyjnym nagraniem sesji relaksacyjnej Teatru Dźwięku.
 • Warsztat “OPANUJ STRES” / ODDECH - prowadząca Martyna Korzelik

  “OPANUJ STRES” / ODDECH - prowadząca Martyna Korzelik

  www.poczujsiebie.pl

  Opis warsztatu: Wystarczy nawet 3 minuty techniki oddechowej, aby już uspokoić myśli i emocje. Po treningu oddechowym, sytuacje, które wcześniej jawiły nam się jako problem, zyskują inne światło - na świeży umysł rozwiązania przychodzą same. Wzmacnia się spokój, opanowanie emocji i dystans do otoczenia, czy sytuacji. Dodatkowym elementem warsztatów jest wiedza na temat wpływu oddechu na nasz stres, reakcje i emocje.

  CZAS TRWANIA: 45 min - 2 ćwiczenia

  JAK: oddechy oczyszczające + oddech brzuch-klatka + krótka relaksacja

  DLA KOGO: osoby odczuwające napięcie i stres, potrzebujące głębokiego relaksu i rozluźnienia. Po treningu oddechowym, sytuacje, które wcześniej jawiły nam się jako problem, zyskują inne światło - na świeży umysł rozwiązania przychodzą same. Wzmacnia się spokój, opanowanie emocji i dystans do otoczenia, czy sytuacji.

  O prowadzącej: Martyna Korzelik praktykuje pracę z ciałem, oddechem i emocjami. Jest certyfikowanym trenerem medytacji, spędziła tysiące godzin na różnych warsztatach chłonąc wiedzę i doświadczenia. Uczestniczyła w kursach nauczycielskich pracy z ciałem, blessingu, czy kilku odosobnieniach medytacyjnych, m.in. Vipassany. Pasjonuje się żeglarstwem, które aktywnie uprawia od ponad 10 lat. Organizuję rejsy tematyczne w Polsce i w Chorwacji, łącząc podróże wewnętrzne z wyprawami na jachty. W „poprzednim życiu” przez kilkanaście lat była związana z branżą telewizyjną, tworząc m.in. programy dla Canal+Discovery, TLC, czy FOX Life oraz jedną z pierwszych telewizji internetowych. Prowadzi sesje indywidualne oraz warsztaty, m.in. “Poczuj siebie”, “Happy Detox”, “SPA dla duszy”, “Mindfulness w naturze” oraz rejsy.

  Warsztat “OPANUJ STRES” / ODDECH - prowadząca Martyna Korzelik
 • Warsztat “POCZUJ SIEBIE” / EMOCJE - prowadząca Martyna Korzelik

  “POCZUJ SIEBIE” / EMOCJE - prowadząca Martyna Korzelik

  www.poczujsiebie.pl

  Opis warsztatu: Zapraszam na trening nie kontroli, a świadomości emocji. Dzięki tym warsztatom uczestnicy poznają mechanizm powstawania emocji oraz poznają techniki, dzięki którym staną się bardziej świadomi swoich emocji, ich źródeł i możliwości wpływu na nie. Podczas tego warsztatu uczestnik zregeneruje umysł na głębokim poziomie, oczyści głowę od natłoku myśli i rozterek. Uzyska wgląd w swoje emocje i ich dynamikę.

  CZAS TRWANIA: 45 minut 

  JAK: mechanizm powstawania emocji + etapy doświadczania emocji 

  DLA KOGO: osoby pragnące zgłębić zjawisko powstawania emocji i zyskać większą świadomość i wgląd w siebie. Dzięki treningowi emocji, są w stanie pełniej odczuwać emocje, jednocześnie mając wpływ na idące za nimi reakcje.

  O prowadzącej: Martyna Korzelik praktykuje pracę z ciałem, oddechem i emocjami. Jest certyfikowanym trenerem medytacji, spędziła tysiące godzin na różnych warsztatach chłonąc wiedzę i doświadczenia. Uczestniczyła w kursach nauczycielskich pracy z ciałem, blessingu, czy kilku odosobnieniach medytacyjnych, m.in. Vipassany. Pasjonuje się żeglarstwem, które aktywnie uprawia od ponad 10 lat. Organizuję rejsy tematyczne w Polsce i w Chorwacji, łącząc podróże wewnętrzne z wyprawami na jachty. W „poprzednim życiu” przez kilkanaście lat była związana z branżą telewizyjną, tworząc m.in. programy dla Canal+Discovery, TLC, czy FOX Life oraz jedną z pierwszych telewizji internetowych. Prowadzi sesje indywidualne oraz warsztaty, m.in. “Poczuj siebie”, “Happy Detox”, “SPA dla duszy”, “Mindfulness w naturze” oraz rejsy.

  Warsztat “POCZUJ SIEBIE” / EMOCJE - prowadząca Martyna Korzelik
 • Aplikacja SLOW ONLINE MEDYTACJE - prowadzący Przemek Wardejn

  SLOW ONLINE MEDYTACJE - prowadzący Przemek Wardejn

  https://www.slowonline.org/

  Opis aplikacji: Aplikacja na telefon, która zawiera techniki medytacyjne. Nie musisz mieć doświadczenia w medytacji, aby ją stosować. Jeśli planujesz dopiero zacząć medytować aplikacja na pewno Ci w tym pomoże! Jeśli stosujesz techniki medytacyjne w swoim życiu, poznaj nowe możliwości jakie da Ci aplikacja Slow Online Medytacje. Dołącz i miej spokojny umysł.

  O prowadzącym: Przemek Wardejn od kilkunastu lat jest na ścieżce duchowej, od ponad 10 trener rozwoju osobistego. Konsultant ajurwedy - absolwent Instytutu Ayuskama w Rishikesh, w Indiach. Propagator i inicjator zdrowego stylu życia w tym takich imprez jak Czysta Jazda, Live'n'Act Festival. Podróżnik - żył na 5 kontynentach odwiedził ponad 50 państw. Wcześniej pracownik korporacji nowojorskiego city, wolontariusz w slamsach Gambii; oraz dj i dziennikarz kultowej warszawskiej rozgłośni Radiostacja.

  Aplikacja SLOW ONLINE MEDYTACJE - prowadzący Przemek Wardejn
 • Drewniane deski do krojenia

  Oferujemy Wam deski do krojenia wykonane przez nas własnoręcznie :) Deski wykonane są z dębu, jesionu lub sosny.

  Drewniane deski do krojenia
 • Warsztat “WZMOCNIENIE JESIENIĄ” - warsztat kulinarny - prowadząca Iga Pietrusińska

  “WZMOCNIENIE JESIENIĄ” - warsztat kulinarny - prowadząca Iga Pietrusińska

  https://masala.food.blog/

  Opis warsztatu: Spotkanie na platformie Zoom, podczas którego dowiesz się jak dbać o swój dobrostan jesienią i zimą. Podzielę się wiedzą na temat odżywiania i stosowania naturalnych remediów, a później przygotujemy też razem k'chidi. 

  O prowadzącej: Iga Pietrusinska - pasjonuje się kuchniami świata, żyje zgodnie z rytmem pór roku i uczy tego jak pozwolić sobie na odpuszczenie i wewnętrzne ukojenie w kuchni. Przepisami dzieli się na blogu: https://masala.food.blog

  Warsztat “WZMOCNIENIE JESIENIĄ” - warsztat kulinarny - prowadząca Iga Pietrusińska
 • Warsztat “SNUJ PIĘKNE MARZENIA I ZACZNIJ JE SPEŁNIAĆ” - prowadząca Iga Pietrusińska

  “SNUJ PIĘKNE MARZENIA I ZACZNIJ JE SPEŁNIAĆ” - prowadząca Iga Pietrusińska

  www.igapietrusinska.com

  Opis warsztatu: Transformujący warsztat tworzenia map marzeń w oparciu o starożytne techniki planowania. Podświadomość operuje obrazami i symbolami, łącząc je na zasadzie skojarzeń. Prosty i precyzyjny przekaz graficzny uruchamia prawo przyciągania, daje początek materializacji myśli. Manualny kontakt ze zdjęciami, wycinanie ich i układanie kolażu koi zmysły, pozwala się na chwilę zatrzymać. Podczas warsztatu online dowiesz się jak stworzyć mapę, która się spełnia.

  Czas trwania: 1h wprowadzenie, 1h sharing + praca własna (3-4h) pomiędzy spotkaniami

  O prowadzącej: Iga Pietrusińska od lat tworzy mapy marzeń - kolaże będące refleksją na temat pragnień duszy, które potrafią wpłynąć na otaczającą nas rzeczywistość. Na warsztatach pomaga uczestnikom uwolnić drzemiący w nich potencjał twórczy oraz otworzyć na obcowanie ze sztuką, którą tworzymy sami - z radością i bez oceniania. Na co dzień pracuje w fundacji Samodzielność od Kuchni, która uczy gotować młodych ludzi z domów dziecka, żeby w dorosłym życiu czuli się mocniejsi i bardziej sprawczy.

  Warsztat “SNUJ PIĘKNE MARZENIA I ZACZNIJ JE SPEŁNIAĆ” - prowadząca Iga Pietrusińska
 • Warsztat “MEDYTACJE WSCHODU” - prowadząca Anna Muchnicka

  “MEDYTACJE WSCHODU” - prowadząca Anna Muchnicka

  http://www.vojtomonteur.com/

  http//www.annamuchnicka.pl/

  Opis warsztatu: Anna Muchnicka i Vojto Monteur stworzyli album muzyki i medytacji dla wszystkich, którzy potrzebują ukoić cierpienie - fizyczne i psychiczne. Muzyka i medytacja jest drogą do przebudzenia współczującego serca i uspokojenia umysłu. Medytacja nie jest tylko dla nas. Jest aktem dobroci dla całej planety. Na warsztacie doświadczysz tybetańskiej medytacji Karmienia Demonów i birmańskiej medytacji Loving Kindness.

  CZAS TRWANIA: 45 min - 2 medytacje z muzyką ambient

  JAK: Wygodne ubranie i przestrzeń do zamiany miejsca w czasie medytacji

  DLA KOGO: jeśli czujesz na codzień lęk, zalewają Cię emocje, nie możesz ruszyć z miejsca, bo coś Cię blokuje, przechodzisz ogromne zmiany w życiu lub doświadczasz straty, to ta praktyka jest dla Ciebie.

  O prowadzącej: Anna Muchnicka, nauczycielka medytacji i jogi kundalini. Ostatnią dekadę spędziła w Azji południowo-wschodniej, gdzie uczyła się od wielkich mistrzów w Tajlandii i Mjanmie technik medytacyjnych, jogi i filozofii wschodu. Jest studentką Sayadaw Profesora Nodhinanny, dziekana uniwersytetu Theravada w Birmie i Nguyen Tien Nghia sędziwej mistrzyni jogi kundalini z Wietnamu. Od lat dzieli się z ludźmi filozofią i technikami wschodu, które praktykuje na co dzień. Prelegentka TedExPoznań. Opowiada do czego doprowadziła ją kultura osiągania celów i o korzyściach płynących z medytacji w szybko rozwijającym się społeczeństwie. W wywiadzie dla One Energy Tv mówi o zmianach w jej życiu w długoletniej praktyce medytacji.

  Muzykę tworzy Vojto Monteur, kompozytor, gitarzysta, producent muzyczny. 

  Muzyka elektroniczna i akustyczne instrumenty, ambientowe pejzaże, tajemnicze przydźwięki, elektroakustyczne eksperymenty. Solowy album pt. “Glow / Ambient Works” doceniła publiczność Japonii, gdzie VM odbył trasę jesienią 2019. W listopadzie 2020 ukaże się nowy album koncertowy z tej trasy. Nowoczesne elektroniczne i gitarowe brzmienie Vojto Monteur współtworzyły niezwykły projekt Leszka Możdżera Symphosphere, do którego zaprosił go razem z nominowaną do Grammy amerykańską saksofonistką Tią Fuller, szwedzkim kontrabasistą Larsem Danielssonem i Orkiestrą Santander we współpracy z m.in. Piotr Rachoń Quartet, EABS, Miloopa.

  Warsztat “MEDYTACJE WSCHODU” - prowadząca Anna Muchnicka
 • Wieszane przyprawniki w słoiczkach

  Oferujemy Wam przyprawniki do podwieszenia w kuchni w zestawie 6 słoiczków z przyprawami do wyboru.

  Wieszane przyprawniki w słoiczkach
 • WARSZTATY Z BUDOWNICTWA NATURALNEGO

  Dla chętnych zrzutkowiczów przy dowolnej wpłacie 

  WARSZTATY Z BUDOWNICTWA NATURALNEGO

  Możesz dołączyć do naszego zespołu w trakcie prac remontowo-budowlanych latem 2021 (Czerwiec-Lipiec-Sierpień-Wrzesień) w ramach warsztatu z budownictwa naturalnego.

  Większość warsztatów będzie się odbywać w formie tzw. work camp’u, czyli możesz się uczyć zdobywając wiedzę i doświadczenie w trakcie czynnego uczestniczenia we wszystkich pracach. Prace będą trwały przez kilka miesięcy. 

  Na naturalnym budownictwie będziemy się skupiać przy okazji:

  Renowacji istniejących domów w części wspólnej:

  ocieplanie ścian budynków przy użyciu betonu konopnego (hempcrete) tynki gliniane wewnątrz budynkutworzenie glinianej podłogi - klepiska

  Budowy domków 35m2 z paździerzy konopnej lub/i kostek słomy

  konstrukcje drewnianehempcrete/strawbaletynki gliniane i wapiennezielony dachDIY przydomowa oczyszczalnia

  Budowy sauny

  Oprócz technik naturalnego budownictwa będziemy również korzystać z metod i materiałów konwencjonalnych. Np. przy wymianie pokrycia dachowego na blachodachówkę, instalowaniu drewnianej elewacji, kładzenia glazury w łazienkach i innych pracach remontowo-budowlanych.

  W trakcie warsztatów zapewniamy miejsce pod namioty, dostęp do wody oraz wyżywienie.

  WARSZTATY Z BUDOWNICTWA NATURALNEGO
 • Warsztat zielarski “NAWIĄŻ OSOBISTĄ WIĘŹ Z PLEMIENIEM ROŚLIN” - prowadząca Hanna Zielicha Świątkowska

  “NAWIĄŻ OSOBISTĄ WIĘŹ Z PLEMIENIEM ROŚLIN” - warsztat zielarski - prowadząca Hanna Zielicha Świątkowska

  www.zielicha.wordpress.com

  Zielicha prowadzi warsztaty, opowiada o ziołach, uczy ich rozpoznawania. Pokazuje, wyjaśnia, opowiada – o roślinach, pomysłach, zdrowiu, poszukiwaniach, kulturach, historii, Życiu i Naturze. Każdemu, kto szuka takiej wiedzy, komu jest ona przydatna i potrzebna. Wie sporo, mówi że – nie wszystko.

  Pokazuje, skrzętnie zbieraną przez lata, prawdę o Naturze i Jej dziełach. Czy będzie spójna z waszą, przekonacie się, kiedy się z nią spotkacie!

  To spotkanie – z roślinami, historią, energią życia i Natury, za ich pośrednictwem zaś – z samym sobą.

  Warsztat zielarski “NAWIĄŻ OSOBISTĄ WIĘŹ Z PLEMIENIEM ROŚLIN” - prowadząca Hanna Zielicha Świątkowska
 • Warsztat mydlarski “NATURALNE MYDEŁKA” - prowadząca Emilia Estera Podbielska

  “NATURALNE MYDEŁKA” - prowadząca Emilia Estera Podbielska

  https://www.facebook.com/Blisko-Natury-405819873207761/

  Opis warsztatu: W trakcie warsztatu poznacie sposób, w jaki można samemu zrobić naturalne mydło oraz sami takie mydełko dla siebie zrobicie. Emilia opowie Wam o technikach wyrabiania mydełek oraz o ich rodzajach. Dowiecie się również jakie inne kosmetyki naturalne możecie zrobić sami w zaciszu domowym oraz jaki BHP należy zachować w trakcie takiej pracy.

  O prowadzącej: Emilia estera Podbielska prywatnie jest przede wszystkim mamą Nikoli, która całkowicie zmieniła jej życie a jednocześnie sprawiła, że jej dom zmienił się na dom bez chemii. Dlatego już od 5 lat robi własne mydła, kremy, balsamy itd.

  W jej domu nie ma żadnych środków chemii gospodarczej. Wszystko robi sama. Łącznie od środków czyszczących po myjki, które dzierga na szydełku. Jej pasja zamieniła się troszkę w styl życia i pomysł na podreperowanie domowego budżetu. Swoją wiedzę na temat mydeł też przekazuje innym prowadząc m.in. warsztaty mydlarskie.

  Ponadto od kilku lat po przeczytaniu serii książek "Dzwoniące Cedry Rosji" stara się wrócić do natury. W końcu wszystko co jest nam niezbędne do życia mamy w przyrodzie.

  Warsztat mydlarski “NATURALNE MYDEŁKA” - prowadząca Emilia Estera Podbielska
 • Warsztat GRY NA BĘBNACH - prowadzący Jerzy “Słoma” Słomiński

  WARSZTAT GRY NA BĘBNACH - prowadzący Jerzy “Słoma” Słomiński

  muzyk, wytwórca bębnów, autor tekstów, projektant i budowniczy oryginalnych przestrzeni życiowych. Uznawany jest za prekursora polskiego bębniarstwa. Od ponad 30 lat współtworzy alternatywną scenę muzyczną. Warsztat odbędzie się w Rodzinnym Domu Kultury Pokoju we wsi Dąbrówka na Lubelszczyźnie. To jednodniowe spotkanie, podzielone na dwie sesje po 4 godziny gry na bębnach.

  https://www.facebook.com/slomabebny

  https://www.facebook.com/DomKulturyPokoju

  Warsztat GRY NA BĘBNACH - prowadzący Jerzy “Słoma” Słomiński
 • Warsztat “ŻYCIE W PRZESTRZENI SERCA” - prowadząca Małgorzata Marczewska

  “ŻYCIE W PRZESTRZENI SERCA” - prowadząca Małgorzata Marczewska 

  www.lablife.pl

  Opis warsztatu:  Zapraszam osoby, gotowe na wprowadzanie konkretnych zmian, aby stanąć w Nowym Życiu. Na początek 4 kroki, 4 spotkania.

  1. Stare - z czym chcę się rozstać?

  2. Nowe - w co wchodzę?

  3. Wejście - praktyczne wskazówki w sytuacjach trudnych.

  4. Kontynuacja - jestem tutaj.

  Każde spotkanie poza dawką wiedzy i konkretnych ćwiczeń, jest dobrym wprowadzeniem do Praktyki Koherencji Serca i technik uwalniania zablokowanych emocji.

  Na cały warsztat składają się 4 spotkania po 2 godziny. Warsztat prowadzony jest na żywo.

  O prowadzącej: Małgorzata Marczewska jest ekspertką od emocji i spójności. Pomaga wychodzić z kryzysów. Towarzyszy ludziom w drodze do ich sukcesów zawodowych, artystycznych i osobistych. Prowadzi sesje 1/1, wykłady, spotkania, kursy, pisze, udziela wywiadów. Wspiera, jest obecna, zadaje pytania, mobilizuje do zmiany. Wierzy w możliwości, otwarcie mówi o obszarach do rozwoju. Dostarcza inspiracji i wiedzy. Dzieli się swoim doświadczeniem i intuicją. Certyfikowana coach ICC, trener z ponad 25-letnim doświadczeniem. Ma za sobą przeszło 1600 dni szkoleniowych, 1200 sesji coachingowych, coaching ponad 40 filmów i projektów kreatywnych. Założycielka LABlife. Doradca strategiczny w obszarze zarządzania kapitałem emocjonalnym przedsiębiorstw, spójnej komunikacji, projektowania kultury organizacji opartej na wartościach, Ekspert od potencjału i spójności przekazu w obszarach LIFE, ART, BIZNES. Od lat dzieli się swoimi obserwacjami, wiedzą, doświadczeniami. Prowadzi coaching i szkolenia dla zarządów i pracowników międzynarodowych organizacji. Założycielka i prezeska Izby Coachingu dwóch pierwszych kadencji. Pracuje indywidualnie z artystami, angażuje się w projekty kreatywne. Projektuje modele biznesowe oparte na pasji, np. Barberian Academy&Barbershop. Realizowała projekty kreatywne i artcoaching m.in. Centrum Nauki Kopernik, festiwalu Nowe Horyzonty, Cameraimage. Wykładała ArtCoaching w Warszawskiej Szkole Filmowej. Wykładała ArtCoaching w Warszawskiej Szkole Filmowej. Uczyła się i doskonaliła swoje kompetencje u Hermann Müller-Walbrodt, Heide Walbrodt, Joseph O’Connor, Linett Saunders-Peal, Robert Dilts, Frank Farelly, Stephen Gilligan. Współpracowała z Judith de Lozier.

  Warsztat “ŻYCIE W PRZESTRZENI SERCA” - prowadząca Małgorzata Marczewska
 • Weekend w domku typu Tiny House w Beskidzie Sądeckim

  WEEKEND W DOMKU TYPU TINY HOUSE W BESKIDZIE SĄDECKIM

  organizator: Eutopia

  https://www.facebook.com/Eutopia.org

  https://fb.watch/2aYybmokbR/

  Opis nagrody: Eutopia udostępnia domek typu tiny house dla 2+2 (max 4 osoby) na pobyt weekendowy w Beskidzie Sądeckim. 

  Dla kogo: Dla osób, które chciałyby doświadczyć życia w Tiny House. Dla osób chcących wypocząć w przyjaznej agroturystyce w Beskidzie Sądeckim. Dla miłośników gór i pieszych wycieczek.

  Informacje dotyczące pobytu:

  Domki będą udostępnione w ramach agroturystyki w Nowym Sączu w sezonie letnim 2021, dokładny termin do uzgodnienia z Eutopia.

  Pobyt dotyczy weekendu, czyli przyjazd w piątek w godzinach popołudniowych, dwa noclegi piątek/sobota, sobota/niedziele, wymeldowanie w niedzielę w godzinach porannych.

  Informacje dotyczące okolicy:

  Dla miłośników przyrody w okolicy m.in. ścieżka edukacyjna Las Falkowski oraz inne ścieżki przyrodnicze Beskida Sądeskiego http://www.beskidsadecki.eu/?fbclid=IwAR2iBwDjCRlnm025C3pn8fx3QhjP7gVmURSiJ2tkmi7CoO7tZVPqjQC_BoI

  Dla miłośników historii polecamy przy okazji odwiedzić rekonstrukcję dawnej zabudowy małomiasteczkowej w stylu dawnej prowincji monarchii austro-węgierskiej z przełomu XIX i XX wieku. (Miasteczko Galicyjskie http://muzeum.sacz.pl/strony_filie/miasteczko-galicyjskie/?fbclid=IwAR3MK7GBN5wEWJnA21uHHp7JqqAxTX-KqL-NQR-6EvGzmu4YxH7YKo-KYGw)

  Serdecznie zapraszamy!  Weekend w domku typu Tiny House w Beskidzie Sądeckim
 • Warsztat “BUDOWA PIECA CHLEBOWEGO” - prowadzi zdun Daniel

  “BUDOWA PIECA CHLEBOWEGO "Tunelowego" ” - prowadzi zdun Daniel

  https://danielniebo12.wixsite.com/zdun

  Opis warsztatów: W trakcie 5 dniowego warsztatu poznacie narzędzia i materiały używane w pracy zduna. Przygotujemy wspólnie zaprawę oraz będziemy łączyć materiały do budowy pieca. Poznacie zasady projektowania pieca chlebowego oraz proces jego powstawania. Weźmiecie czynny udział w tworzeniu pieca od podstaw.


  Warsztat “BUDOWA PIECA CHLEBOWEGO” - prowadzi zdun Daniel
 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij